2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Wspierają nas Hero

Wspierają nas

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Świnoujście 6 lipca 2019 r.

Paulina Krupińska – modelka, prezenterka, Miss Polonia 2012, z wykształcenia pedagog. Mama Tosi i Jędrusia, skupiona na tym, by jej dzieci wyrosły na samodzielnych i pewnych siebie i odważnych ludzi, pełnych empatii i wrażliwości. Małych Ratowników wspiera już drugi raz. W tym roku będzie ja można spotkać na plaży w Świnoujściu i opowie, czym dla niej jest projekt Mali Ratownicy i nauka pierwszej pomocy w kontekście zdobywania samodzielności i dodawania odwagi innym.

Kuba Wesołowski

Kuba Wesołowski

Ustka, 3 sierpnia 2019r.

Kuba Wesołowski wspiera Małych Ratowników od samego początku. Po raz trzebi będzie towarzyszył najmłodszym w zdobywaniu wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy. Tym razem będzie go można spotkać w Ustce, gdzie opowie jak ważne dla niego – młodego taty, ważne jest w dziecku budowanie pewności siebie.

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Kołobrzeg, 13 lipca 2019r.

Małgorzata Ohme, psycholog dziecięcy, prywatnie mama nastolatków. Małych Ratowników wspiera po raz trzeci. W tym roku będzie ją można spotkać w Kołobrzegu, gdzie opowie jak najlepiej przekazać dziecku wiedzę, aby ją przyswoiło na całe życie i jaki wpływ na kształtowanie charakteru dziecka ma nauka pierwszej pomocy

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Władysławowo, 24 sierpnia 2019r.

Dorota Gardias, w tym roku po raz pierwszy dołączyła do grona ambasadorów Małych Ratowników. Dziennikarka i jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Razem z kamerą DDTVN przemierza setki tysięcy kilometrów, spotyka wspaniałych ludzi, a jej ciepły uśmiech powoduje, że nawet najgorsza prognoza pogody nie jest straszna. Prywatnie mama 6 letniej Hani. Z wykształcenia pedagog przedszkolny, więc dobrze wie, jak ważne jest łączenie edukacji z zabawą, tak by dzieci w szybki i łatwy sposób przyswoiły wiedzę. Dorotę będzie można spotkać w strefie Małych Ratowników we Władysławowie, gdzie podsumuję tegoroczną edycję..

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Gdańsk Stogi, 10 sierpnia 2019r.

Międzynarodowa aktorka, tłumaczka języka migowego, Miss Świata Głuchych 2016 i aktywistka na rzecz głuchych zaprasza do strefy Małych Ratowników w Gdańsku. Jako osoba Głucha mierzy się codziennie z przeciwnościami losu, a mimo tego nie przeszkadza jej to w osiąganiu sukcesów zawodowych i prywatnych. Będzie można poznać jej punkt widzenia na kwestie dodawania odwagi osobom, które szczególnie tego potrzebują.

Super Styler

Super Styler

Darłówko Zachodnie, 27 lipca 2019r.

Marta Lech-Maciejewska to autorka lifestylowego bloga SuperStyler.pl . Mama dwóch synów Miecia i Zyzia. Na blogu czytelnicy znajdą dużą dawkę ciekawostek związanych z modą, urodą czy zdrowiem. Nie brakuje tam też uśmiechu, który stale gości w życiu całej rodziny. Martę wraz z mężem Jankiem będzie można spotkać na plaży w Darłówku Zachodnim, gdzie opowiedzą jaka jest według nich rola rodzica w edukacji dziecka.

Makóweczki

Makóweczki

Łeba, 17 sierpnia 2019r.

Marlena Wróblewska, przebojowa mama dwójki maluchów: 11-letniego Maksymiliana i 7,5-letniej Lenki od 8 lat prowadzi bloga www.makóweczki.pl, na którym można przeczytać jak być super mamą, żoną i nie zwariować. O tym, a także o tym jak sama przekazuje swoim pociechom wiedze na tematy ważne, jak udzielanie pierwszej pomocy, jak uczy dzieci empatii i wrażliwości opowie w strefie Małych Ratowników w Łebie.

Tak było w ubiegłych latach:

image

Paulina Krupińska

Kołobrzeg 8 lipca 2018 r.

Paulina Krupińska – modelka, prezenterka, Miss Polonia 2012, a przede wszystkim mama Tosi i Jędrusia, skupiona na tym, by jej dzieci wyrosły na samodzielnych i pewnych siebie ludzi. W tym roku towarzyszyć będzie Małym Ratownikom na plaży w Kołobrzegu i opowie, czym dla niej jest nauka pierwszej pomocy w kontekście zdobywania samodzielności.

Kuba Wesołowski

Kuba Wesołowski

Darłowo – 29 lipca, Łeba – 12 sierpnia 2018 r.

Kuba Wesołowski jako dumny tata wie, jak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci pierwszej pomocy. W zeszłym roku swoją supermocą i wiedzą dzielił się w Kołobrzegu, a w te wakacje ekipa superbohaterów będzie mogła spotkać go w Darłowie i Łebie. Przybliży nam temat jak wzmacniać w dziecku budowanie pewności siebie.

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer znany z tego, że zwraca uwagę na istotne z perspektywy społecznej sprawy. Człowiek, który z całą pewnością może powiedzieć: #MojaMocToPomoc. Jako ambasador programu Mali Ratownicy swoją energią i zaangażowaniem wspiera akcję, ale przede wszystkim zwraca uwagę na to, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Małgorzta Ohme - psycholog dziecięcy

Małgorzta Ohme - psycholog dziecięcy

Władysławowo 19 sierpnia 2018 r.

Małgorzata Ohme jako mama i psycholożka dziecięca wie, kiedy najlepiej przekazać dziecku wiedzę, aby ją przyswoiło i umiejętnie się nią posługiwało przez całe życie. W zeszłym roku swoim doświadczeniem podzieliła się z nami w Darłówku, a w tym roku spotkamy ją we Władysławowie, gdzie przybliży temat superbohaterstwa wśród dzieci i pomoże w podsumowaniu wakacyjnych działań Małych Ratowników.

Blogerka Ewa Wojtan, Moje dzieci Kreatywnie

Blogerka Ewa Wojtan - Moje dzieci Kreatywnie

Dziwnów - 5 sierpnia 2018 r.

Ewa Wojtan  (Moje dzieci kreatywnie) blogerka, ale także  pedagożka, plastyczka i ceramiczka. Śmiało można ją nazwać specjalistką od kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Na plaży we Dziwnowie opowie, jak spędzać wartościowo czas ze swoim dzieckiem.

Blogerka Ilona Kostecka – Mum and the city

Blogerka Ilona Kostecka – Mum and the city

Ustka - 22 sierpnia 2018 r.

Ilona Kostecka (Mum and the city) blogerka, a przede wszystkim mama Basi i Kostka. Na plaży w Ustce opowiadała jak wychowuje swoje dzieci i czy poprzez zabawę zachęca je do zdobywania wiedzy. Było dużo o pozytywnych emocjach towarzyszących dzieciom przy zdobywaniu nowych umiejętności, o budowaniu pewności siebie, samodzielności, a także zdobyciu umiejętności ratowania życia, z której są bardzo dumne.

Blogerka Anna Dydzik – Nieperfekcyjna mama

Blogerka Anna Dydzik – Nieperfekcyjna mama

15 lipca 2017 r.

Anna Dydzik  (Nieperfekcyjna mama) blogerka.  Choć mówi o sobie, że nie jest idealna, to mało kto tak jak ona zna się nie tylko na dzieciach, ale i na pierwszej pomocy. Z wykształcenia jest techniczką analityki medycznej i wie, jak ważne jest nauczenie dzieci pewnych zachowań, które mogą im i innym uratować zdrowie, a nawet życie. 

Blogerka dwapluscztery.pl

Blogerka Karolina Kaliś - dwapluscztery.pl

Świnoujście – 22 lipca 2017 r.

Karolina Kaliś (dwapluscztery.pl) blogerka i mama czwórki dzieci. Wraz z trójką z nich: Marcelem, Hanką i Kryśką przeszli w Świnoujściu kurs na superbohaterów. Wyjechali stamtąd bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i dumę, bo wszyscy stali się  Małymi Ratownikami.

Blogerka Sylwia Błaszczak, Mama w domu

Blogerka Sylwia Błaszczak
- Mama w domu

Olsztyn - 19 sierpnia 2017 r.

Sylwia Błaszczak  (Mama w domu) blogerka, która do perfekcji opanowała spędzanie czasu z dziećmi w domu. Jak opowiadała w Olsztynie, można ten czas wykorzystać także na nauczenie najmłodszych zasad pierwszej pomocy. Przydadzą się i w domu i wszędzie tam, gdzie znajduje się dziecko.