2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56
Wspierają nas Hero

Wspierają nas

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer znany z tego, że zwraca uwagę na istotne z perspektywy społecznej sprawy. Człowiek, który z całą pewnością może powiedzieć: #MojaMocToPomoc. Jako ambasador programu Mali Ratownicy swoją energią i zaangażowaniem wspiera akcję, ale przede wszystkim zwraca uwagę na to, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Kuba Wesołowski

Kuba Wesołowski

Darłowo – 29 lipca, Łeba – 12 sierpnia 2018 r.

Kuba Wesołowski jako dumny tata wie, jak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci pierwszej pomocy. W zeszłym roku swoją supermocą i wiedzą dzielił się w Kołobrzegu, a w te wakacje ekipa superbohaterów będzie mogła spotkać go w Darłowie i Łebie. Przybliży nam temat jak wzmacniać w dziecku budowanie pewności siebie.

image

Paulina Krupińska

Kołobrzeg 8 lipca 2018 r.

Paulina Krupińska – modelka, prezenterka, Miss Polonia 2012, a przede wszystkim mama Tosi i Jędrusia, skupiona na tym, by jej dzieci wyrosły na samodzielnych i pewnych siebie ludzi. W tym roku towarzyszyć będzie Małym Ratownikom na plaży w Kołobrzegu i opowie, czym dla niej jest nauka pierwszej pomocy w kontekście zdobywania samodzielności.

Małgorzta Ohme - psycholog dziecięcy

Małgorzta Ohme - psycholog dziecięcy

Władysławowo 19 sierpnia 2018 r.

Małgorzata Ohme jako mama i psycholożka dziecięca wie, kiedy najlepiej przekazać dziecku wiedzę, aby ją przyswoiło i umiejętnie się nią posługiwało przez całe życie. W zeszłym roku swoim doświadczeniem podzieliła się z nami w Darłówku, a w tym roku spotkamy ją we Władysławowie, gdzie przybliży temat superbohaterstwa wśród dzieci i pomoże w podsumowaniu wakacyjnych działań Małych Ratowników.

Blogerka Ewa Wojtan, Moje dzieci Kreatywnie

Blogerka Ewa Wojtan - Moje dzieci Kreatywnie

Dziwnów - 5 sierpnia 2018 r.

Ewa Wojtan  (Moje dzieci kreatywnie) blogerka, ale także  pedagożka, plastyczka i ceramiczka. Śmiało można ją nazwać specjalistką od kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Na plaży we Dziwnowie opowie, jak spędzać wartościowo czas ze swoim dzieckiem.

Blogerka Ilona Kostecka – Mum and the city

Blogerka Ilona Kostecka – Mum and the city

Ustka - 22 sierpnia 2018 r.

Ilona Kostecka (Mum and the city) blogerka, a przede wszystkim mama Basi i Kostka. Na plaży w Ustce opowiadała jak wychowuje swoje dzieci i czy poprzez zabawę zachęca je do zdobywania wiedzy. Było dużo o pozytywnych emocjach towarzyszących dzieciom przy zdobywaniu nowych umiejętności, o budowaniu pewności siebie, samodzielności, a także zdobyciu umiejętności ratowania życia, z której są bardzo dumne.

Blogerka Anna Dydzik – Nieperfekcyjna mama

Blogerka Anna Dydzik – Nieperfekcyjna mama

15 lipca 2017 r.

Anna Dydzik  (Nieperfekcyjna mama) blogerka.  Choć mówi o sobie, że nie jest idealna, to mało kto tak jak ona zna się nie tylko na dzieciach, ale i na pierwszej pomocy. Z wykształcenia jest techniczką analityki medycznej i wie, jak ważne jest nauczenie dzieci pewnych zachowań, które mogą im i innym uratować zdrowie, a nawet życie. 

Blogerka dwapluscztery.pl

Blogerka Karolina Kaliś - dwapluscztery.pl

Świnoujście – 22 lipca 2017 r.

Karolina Kaliś (dwapluscztery.pl) blogerka i mama czwórki dzieci. Wraz z trójką z nich: Marcelem, Hanką i Kryśką przeszli w Świnoujściu kurs na superbohaterów. Wyjechali stamtąd bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i dumę, bo wszyscy stali się  Małymi Ratownikami.

Blogerka Sylwia Błaszczak, Mama w domu

Blogerka Sylwia Błaszczak
- Mama w domu

Olsztyn - 19 sierpnia 2017 r.

Sylwia Błaszczak  (Mama w domu) blogerka, która do perfekcji opanowała spędzanie czasu z dziećmi w domu. Jak opowiadała w Olsztynie, można ten czas wykorzystać także na nauczenie najmłodszych zasad pierwszej pomocy. Przydadzą się i w domu i wszędzie tam, gdzie znajduje się dziecko.