2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Aktualizacja nawigacji. Zawsze do celu.


Bez względu na to, czy Twoja podróż jest długa czy krótka - ważne, aby była przyjemna. Szybko zmieniająca się sieć dróg w Polsce oraz poza jej granicami, sprawia, iż aktualizacja map Twojej nawigacji powinna stanowić podstawowy element przygotowań do wyjazdu. Bądź zrelaksowany od początku podróży i pozostaw nawigacji ustalenie najkrótszej i najlepszej trasy dotarcia do celu. Zaktualizowana - nie zawiedzie.

Systemy nawigacyjne Discover Media i Discover Pro.

Aktualizacja nawigacji

Wyposażając swojego Volkswagena w system nawigacji nie musisz martwić się o aktualność map zawartych w urządzeniu. Volkswagen daje bowiem możliwość bezpłatnej aktualizacji map aż przez 5 lat 1:

  • Aktualizacje możliwe są do przeprowadzenia dwa razy w roku.
  • Aktualną wersję posiadanej mapy można sprawdzić w urządzeniach poprzez wciśnięcie przycisku "MENU" i wybranie opcji "SETUP”.
  • Aktualizacje możesz pobrać z poniżej strony klikając na wersję oprogramowania lub bezpośrednio ze strony internetowej z oprogramowaniem.
Aktualizacja nawigacji

Systemy nawigacyjne starszej generacji (RNS 315, RNS 510 i RNS 810).

Dla systemów nawigacyjnych starszej generacji aktualizację map możesz zakupić w ramach oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen według cennika.