ID.5

Elektryczne modele Volkswagena
Poznaj rodzinę ID.

Elektromobilność w pełnej krasie

Urzeczywistnieniem kompetencji Volkswagena w obszarze aut elektrycznych są modele z rodziny ID., budowane na rewolucyjnej platformie MEB. Stworzono ją w stu procentach z myślą o odpowiedzi na wymagania elektrycznej mobilności i oferowaniu topowych technologii, dzięki czemu nasze samochody elektryczne stanowią punkt odniesienia dla swojej konkurencji.

Poznaj modele z rodziny ID.

Nowy ID.3

ID.3

Od 1 125 zł netto/m-c

Nowy elektryczny ID.3 dzięki czystym liniom nadwozia i wysokiej jakości wnętrza robi wrażenie na każdym kroku. Wyposażony w systemy asystujące IQ.Drive i niezawodne technologie pokazuje, jak powinna wyglądać elektryczna mobilność. 

nowy id.3

Ładowanie w domu i w trasie

Możesz ładować Twojego nowego ID.3 na własnym parkingu, ale też w miejscu pracy! Wybierz, czego potrzebujesz. 

Wnętrze nowego ID.3

Designerskie wnętrze

Kompaktowa limuzyna zapewni stabilność na drodze,  a nowoczesne wnętrze można konfigurować wedle własnych potrzeb. 

Elektryczny ID.3 GTX

ID.3 GTX stanowi krok naprzód w ewolucji pojazdów elektrycznych, wprowadzający innowacyjne rozwiązania i technologie, definiujące przyszłość mobilności.

Sportowy design spotyka się z komfortem wnętrza

ID.3 GTX wyróżnia się sportowym wyglądem, podkreślonym przez czyste linie nadwozia. Wnętrze pełne komfortu obejmuje wysokiej jakości materiały oraz bogate wyposażenie seryjne.

Doskonała dynamika jazdy

ID.3 GTX wyróżnia się napędem Performance, zapewniającym doskonałą dynamikę podczas jazdy. Oferując więcej niż standardowy ID.3, ten model dostarcza niezapomnianych wrażeń związanych z szybkością i responsywnością.

Elektryczny ID.4

od 1 508 zł netto/m-c

Mocny SUV dbający o środowisko. 

ID.4 ładowanie

Zasięg i ładowanie

Nie obawiaj się o zasięg. Maksymalnie wynosi on 554 km, a dzięki możliwości szybkiego ładowania w 30 min naładujesz samochód na przejazd około 231 km.

ID.4 wnętrze

Obszerne wnętrze

Dzięki dużemu rozstawowi osi wynoszącemu 2,77 m wnętrze samochodu jest przestronne jak w SUV-ie o rozmiarach większych niż ID.4.

Elektryczny ID.4 GTX

od 2 571 zł netto/m-c

W ID.4 GTX Volkswagenowi udało się połączyć świadomość ekologiczną z przyjemnością z jazdy. Ze startu zatrzymanego ID.4 GTX rozpędza się do 100 km/h w czasie 6,6 s!

ID.4 GTX

Zasięg i ładowanie

Nie obawiaj się o zasięg. Maksymalnie wynosi on 524 km.

VW ID.4 GTX

Napęd na cztery koła 4MOTION

Napęd, który włącza się dopiero wtedy, kiedy jest potrzebny – np. gdy kierowca chce zakosztować sportowej jazdy.

Elektryczny ID.5

od 1 659 zł netto/m-c

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.

ID.5 i ludzie

Zasięg i ładowanie

Nie obawiaj się o zasięg. Maksymalnie wynosi on 567 km.

ID.5 wnętrze

Innowacyjne systemy asystujące

System Travel Assist wykorzystuje dane inteligencji zbiorowej, dzięki czemu jazda jest jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.

Elektryczny ID.5 GTX

od 2 671 zł netto/m-c

W ID.5 GTX przy przedniej i tylnej osi znajduje się po jednej jednostce napędowej. Model ten oferuje ponadto napęd na cztery koła i świetne wrażenia z jazdy.

Czerwony VW ID.5 GTX jedzie dynamicznie górską drogą. Widok na przód, koła i bok.

Zasięg i ładowanie

Moc ładowania ID.5 GTX może sięgnąć aż do 340 KM.

Wnętrze ID.5 GTX

Napęd na cztery koła 4MOTION

Właściwości jezdne, trakcja i bezpieczeństwo są na nieznanym dotąd, najwyższym poziomie.

Elektryczny ID.7

od 2 555 zł netto/m-c

Nowy ID.7 to połączenie dużego zasięgu, szybkiego ładowania, przestronności i intuicyjnej obsługi. Tworzy nowy standard dla samochodów elektrycznych. 

ID.7 ładowanie

Zasięg i ładowanie

W zależności od pojemności baterii, nowym ID.7 możesz przejechać do 621 kilometrów. Naładowanie od 10 do 80 procent trwa krócej niż 30 minut.

ID.7 bagażnik

Pojemny bagażnik 

Bagażnik o pojemności ponad 1 500 litrów pozwala zabrać ze sobą nie tylko to, co niezbędne, lecz także to, co może się przydać w podróży.

Elektryczny ID.7 Tourer

od 2 593 zł netto/m-c

Nowy elektryczny ID.7 Tourer zachwyca stylowym designem połączonym z przestronnym bagażnikiem Dzięki dużej wydajności ładowania i praktycznej funkcji „Easy Open/Close” ten całkowicie elektryczny model z rodziny ID. wyznacza nowe standardy w dziedzinach komfortu i funkcjonalności.

ID.7 Tourer ładowanie

Zasięg i ładowanie

Nowy ID.7 Tourer pozwoli pokonać do 607 kilometrów. Dzięki temu niemal każda podróż będzie mogła odbyć się bez przerw. Akumulator będzie można naładować od 10 do 80% za pomocą stacji szybkiego ładowania DC (przy umiarkowanej temperaturze otoczenia i wydajności ładowania do 200 kW) w ok. 28 minut.

ID.7 Tourer bagażnik

Pojemny bagażnik 

Więcej miejsca na sprzęt sportowy, bagaż i wszystkie inne rzeczy, których będziesz potrzebować podczas aktywnego weekendu. W zależności od tego, które tylne siedzenia są złożone, objętość niemal dwumetrowej przestrzeni bagażowej można zwiększyć z około 605 litrów do nawet 1714 litrów.

Nowy ID.7 GTX

Nowy ID.7 GTX nadaje nowe znaczenie elektromobilności. Zastosowanie zaawansowanych technologii i elegancki design sprawiają, że ten model wyznacza nowe standardy w ekologicznej mobilności.

Wyrafinowany i funkcjonalny

Dynamiczny design podkreśla dynamiczne osiągi