Serwisant stoi przy aucie przed warsztatem

Przegląd okresowy

Dowiedz się więcej o kontrolach stanu pojazdu, przeglądach i ich zakresie oraz interwałach, zarówno dla pojazdów spalinowych, jak i hybrydowych oraz elektrycznych.

A service employee sits in a VW during a car inspection

Okresy międzyobsługowe i zakres przeglądów

W zależności od wyposażenia i sposobu eksploatacji w Twoim samochodzie stosowany będzie albo przegląd z okresem stałym albo przegląd z okresem zmiennym. Niezależnie od tego, czy masz model up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan czy jeszcze inny, nasi fachowcy w warsztacie sprawdzą wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem Twojego samochodu i rzetelnie wykonają wszelkie niezbędne czynności.

 • Klientka stoi przed swoim niebieskim VW w warsztacie

  Interwały

  Naklejka na słupku drzwi lub wyświetlacz interwału serwisowego w prędkościomierzu – gdzie znaleźć następną wizytę serwisową zależy od jednego: czy jest z wymianą oleju czy bez?

  Kiedy należy wykonać następny przegląd?

  Nasze usługi dzielą się na:

  • Przegląd z wymianą oleju (przegląd okresowy), o którym poinformuje Cię komunikat na wyświetlaczu
  • Przegląd bez wyminy oleju (podstawowy), o którego częstotliwości możesz dowiedzieć się z instrukcji obsługi Twojego pojazdu

  Dzięki przestrzeganiu odstępów czasowych Twój Volkswagen pozostanie bezpieczny, a Ty utrzymasz jego wartość. Ponadto będziesz mógł korzystać z Gwarancji Mobilności Volkswagen: nasze usługi w przypadku awarii lub wypadku pozostaną bezpłatne, jeśli będziesz przestrzegał wymaganych przeglądów.

 • Pracownik serwisu stoi przed VW z otwartą maską

  Zakres

  Podczas przeglądu wykonujemy prace konserwacyjne zgodnie z harmonogramem przeglądów i dbamy o to, aby Twój pojazd był bezpieczny na drodze.

  Sprawdzamy 42 punkty testowe w Twoim samochodzie między innmi weryfikując:

  • Podwozie
  • Elektornikę
  • Silnik i skrzynię biegów
  • Nadwozie

  Prace pielęgnacyjne, serwisowe i konserwacyjne mogą służyć nie tylko zachowaniu wartości Twojego samochodu, ale także odgrywają ważną rolę w bezpieczeństwie eksploatacyjnym i drogowym.

Jeździsz Volkswagenem nie starszym niż 8 lat o przebiegu do 210 tyś. km z udokumentowaną historią przeglądową w ASO?

Zgłoś się do programu testów warsztatowych, w ramach którego Twój pojazd przejdzie przegląd serwisowy, a Ty będziesz się cieszył jego obniżonym kosztem! Dowiedz się więcej na stronie Przegląd serwisowy - z nami taniej! - DEKRAOpens an external link.

Przegląd pojazdów hybrydowych i elektrycznych

Przegląd pojazdów hybrydowych i elektrycznych

Serwisant sprawdza informacje w kokpicie VW

Elektromobilność to nie tylko ekscytująca i inteligentna koncepcja, ale także spore ułatwienie! Mniej komponentów oznacza mniejsze zużycie i konieczność napraw. Dzięki temu korzystasz z niższych kosztów konserwacji i rzadszych wizyt w serwisie. Przygotowaliśmy informacje o okresach międzyobsługowych dla e-Golfa, modeli ID. oraz pojazdów hybrydowych, takie jak Golf GTE czy Passat GTE.

Odpowiedni serwis dla każdego Volkswagena

Twój pojazd zasługuje na odpowiednią obsługę – niezależnie od tego, czy jest to samochód nowy czy używany, spalinowy, hybrydowy czy elektryczny. Oferujemy różnorodne rodzaje usług i bez względu na to, którą wybierzesz – skorzystasz z naszej wiedzy jako producenta, wysokiej jakości oraz Oryginalnych części Volkswagena.