A VW service employee next to two Volkswagen

Serwis i części

Odpowiednia opieka i właściwa obsługa pomogą Twojemu Volkswagenowi zachować mobilność. Dowiedz się więcej o naszych ofertach serwisowych.

Korzyści z Autoryzowanego Serwisu Volkswagena

Twoja satysfakcja jest bliska naszym sercom. Wybierając usługi i Oryginalne części Volkswagen, wybierasz nasze wysokie standardy jakości i ekspercką wiedzę jako producenta.

Serwis Volkswagen - szyty na miarę Twojego samochodu

Serwis Economy – ekonomiczne rozwiązanie naprawy

Serwis samochodów hybrydowych i elektrycznych – elektromobilność dziś, jutro i w przyszłości

Naprawy pojazdu i przegląd techniczny

Zadbamy, aby Twój Volkswagen był zawsze gotowy do jazdy. Znajdź więcej informacji o przeglądach, interwałach i badaniach technicznych.

Naprawy i przeglądy

Prezentujemy naszą ofertę usług naprawczych. Odprysk na przedniej szybie, wymiana oleju lub serwis opon: skorzystaj z naszej wiedzy eksperckiej i znajdź Autoryzowany Serwis Volkswagena w Twojej okolicy.

Silnik i podwozie

To silnik napędza Twój samochód, dlatego tak ważne jest, aby pasek rozrządu i świece zapłonowe, a także amortyzatory i tłumiki działały perfekcyjnie.

Olej i płyny silnikowe

Olej i płyny silnikowe

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Dzięki naszym Oryginalnym olejom Volkswagen i płynom eksploatacyjnym Twój Volkswagen osiągnie najwyższe osiągi i będzie cieszył się długą żywotnością. Znajdź przydatne wskazówki na temat oleju.

Dzięki naszym Oryginalnym częściom Volkswagem dokonujesz właściwego wyboru

All parts
Illustration of a VW Golf 7 and common wear parts – warning against fake parts

Zwodniczo prawdziwe

Asortyment podrabianych części i płynów eksploatacyjnych jest ogromny i trudny do rozpoznania. Jeśli są używane, można je określić jednoznacznie: niebezpieczne. Nie ryzykuj – skorzystaj z naszej wiedzy eksperckiej i 100% jakości Oryginalnych części Volkswagen

Więcej o podrobionych częściach

Koła i opony

To jedyny punkt styczności z drogą: opony letnie i zimowe z opcjonalną innowacyjną technologią AirStop. Zebraliśmy przydatne informacje na temat opon i praktyczne wskazówki dotyczące głębokości bieżnika, felg, kombinacji kół oraz opon i nie tylko.

 • A woman stands next to her red VW Cabriolet – summer tyres

  Opony letnie

  Dzięki odpowiednim oponom letnim zachoWasz chłód w upale i będziesz bezpieczny na drodze.

 • A man enjoys the view of a snow-covered mountain landscape, next to him two VW cars – winter tyres

  Koła i opony zimowe

  Przy temperaturach poniżej 7°C i w zimowych warunkach pogodowych upewnij się, że masz odpowiednie koła lub opony zimowe.

 • A Touareg on a country road, mountains in the background – all-season tyres

  Konfigurator kół zimowych

  Wybierz swój model Volkswagena i dopasuj koła zimowe, aby zobaczyć jak w wybranym wzorze felg prezentuje się Twój samochód

Pomoc w razie wypadku i awarii

Gdy Twój samochód się zepsuje pomimo wszelkich środków ostrożności i jakości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dowiedz się więcej o naszych usługach – abyś pozostał mobilny.

Nasze gwarancje

Poznaj zakres naszej gwarancji i jej korzyści dla właścicieli samochodów nowych i używanych. Chcesz się nią ciszyć dłużej? Dowiedz się na czym polega Volkswagen Safe+ i nie martw się naprawami nawet do 5 lat.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.