Dlaczego warto wybrać Volkswagena?

Dlaczego warto wybrać Volkswagena?

Zanim zaczniesz czytać... rozsiądź się wygodnie, bo powodów by wybrać Volkswagena jest więcej niż myślisz!

Zanim zaczniesz czytać... rozsiądź się wygodnie, bo powodów by wybrać Volkswagena jest więcej niż myślisz!

Na co zwrócić uwagę szukając samochodu idealnego?

Czy wiesz, że przy zakupie samochodu najważniejsze elementy brane pod uwagę to według kierowców cena, moc silnika i poziom bezpieczeństwa, np. liczba poduszek powietrznych?

Na dalszy plan schodzą przewidywane wydatki na paliwo, koszty napraw, części i przeglądów okresowych. Na szarym końcu znajduje się potencjalna utraty wartości samochodu, czyli to za jaką cenę będzie można odsprzedać auto w przyszłości. A przecież to właśnie te elementy składają się na całkowity koszt użytkowania samochodu, czyli tzw. TCO (z ang. total cost of ownership). 

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę myśląc o nowym samochodzie?

Chociażby koszty kredytu lub leasingu, koszty ubezpieczenia czy też okres i warunki obowiązywania gwarancji. Nie można też zapomnieć o usługach oferowanych w cenie samochodu. Jak myślisz, ile osób kupując samochód zastanawia się, jakie wydatki mogą pojawić się, gdy podczas wakacji zgubią się klucze do auta, paliwo skończy się w trasie, opona ulegnie zniszczeniu lub - co najgorsze - samochód zostanie skradziony? 

Poza tym samochód to nie tylko pojazd do przemieszczania się z punktu A do B, ale miejsce, w którym Ty i pasażerowie musicie czuć się komfortowo,  bezpiecznie, naturalnie, po prostu... czuć się dobrze! Dlatego tak ważne jest wygodne i intuicyjne wnętrze oraz wsparcie asystentów jazdy.

Czytaj dalej, aby poznać powody, dla których warto wybrać właśnie Volkswagena.

Opinie pochodzą z badania "Koszty użytkowania samochodów osobowych - badanie opinii kierowców" przeprowadzonego na zlecenie Volkswagena w grudniu 2018 r. 

Wystarczy wsiąść, by się przekonać!

Jeśli znasz siebie i wiesz, że dla Ciebie najbardziej liczy się wnętrze i doświadczenia podczas jazdy, już teraz możesz przestać czytać i od razu ruszyć do jednego z naszych salonów. Dlaczego?

Tylko przebywając we wnętrzu Volkswagena poczujesz moc każdego starannie zaprojektowanego szczegółu. Tylko siedząc za jego kierownicą przekonasz się, jak intuicyjnie rozmieszczone są wszelkie elementy wnętrza.

Dopiero gdy doświadczysz jazdy Volkswagenem, docenisz systemy wspomagające jazdę i uczucie pełnego komfortu. 

Jeśli cenisz sobie też atrakcyjne finansowanie, oszczędność, długą gwarancję czy pakiety usług, dalsza część tej strony jest dla Ciebie. Przekonaj się, że Volkswagen to więcej niż myślisz!

Oto 8 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Volkswagena!

Masz go na wyciągnięcie ręki, dzięki promocyjnemu finansowaniu 

Wyobraź sobie, że płacisz tylko za część Volkswagena... Tak, to możliwe! Wybierając kredyt lub leasing jak abonament (EasyDrive) płacisz o wiele niższe raty, bo spłacasz tylko rzeczywistą utratę wartości samochodu. 

Dodatkowo możesz zdecydować się na nawet 0% wkładu własnego.

Dopiero na zakończenie umowy zdecydujesz, czy chcesz w całości spłacić kredyt lub leasing, rozłożyć pozostałą część na raty czy skorzystać z gwarancji odkupu i wybrać nowego Volkswagena w ramach nowej umowy finansowej. Nic Cię nie zaskoczy, ponieważ już w dniu zawarcia pierwszej umowy finansowania znasz gwarantowaną cenę odkupu pojazdu. 
 

Codziennie możesz oszczędzać na paliwie

Nie lubisz tankować zbyt często? Świetnie się składa – nowoczesne silniki Volkswagena TSI i TDI z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa są dynamiczne i niezwykle oszczędne. Golfem 1.5 TSI po zatankowaniu do pełna możesz w trasie pokonać ponad 1000 kmOpens an external link.

Przemyślany wybór może dać konkretne oszczędności – spalanie niższe o 1 l/100 km oznacza zmniejszenie wydatków o niemal 3000 zł* (przez 4 lata przy przebiegach 15 tys. km rocznie). 

* Cena litra benzyny Pb95 4,83 zł
 

Masz gwarantowaną pomoc w najróżniejszych sytuacjach

Ochrona i pomoc przez całą dobę dostępna niemal w całej Europie. W cenie. Jak to możliwe? To Gwarancja mobilności, którą otrzymujesz, kupując nowego Volkswagena. Dzięki niej w razie ewentualnych awarii, wypadku, kradzieży, rozładowania akumulatora, przebicia opony czy braku paliwa możesz liczyć na nasze wsparcie.

Podejmiemy próbę pomocy na miejscu zdarzenia, odholujemy Twój samochód do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena i damy Ci auto zastępcze nawet na trzy dni, bez ograniczenia kilometrów. 
 

Przeglądy robisz co 30 000 km1, również w pakiecie 

Czy wiesz, że Volkswagenem możesz przejechać nawet 30 000 km1 między przeglądami? Dzięki temu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Niektóre auta innych marek, muszą odwiedzać serwis dwa razy częściej.

To nie koniec bonusów! Jeśli wybrałeś wymarzonego Volkswagena, dobierając Pakiet Przeglądów możesz zaoszczędzić nawet do 5 300 zł2

Płacisz raz i nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami przeglądów okresowych przez kolejne 4 lata. Masz przy tym gwarancję najwyższej jakości usług autoryzowanych przedstawicieli marki Volkswagen.

1 Dotyczy wybranych modeli hybrydowych. Nie dotyczy modeli elektrycznych i modelu up!
2 Wybierając dla Touarega wariant na 4 lata / 60000 km w cenie 1 990 zł oszczędzasz do 3 060 zł lub nawet do 5 300 zł w wariancie 4 lata / 120000 km w cenie 2 990 zł.

Ubezpieczysz go już od 2,60% wartości

Z Oryginalnym Ubezpieczeniem Volkswagen zyskasz pewność profesjonalnej obsługi i gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu Twój wymarzony samochód będzie służył Ci przez długie lata.

Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny (już od 2,60% wartości), ale także możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty kredytu lub leasingu. Masz też pewność bezpośredniej likwidacji szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) i użycia do naprawy oryginalnych części zamiennych. 

Ubezpieczenie opon masz w cenie

Nie musisz martwić się o uszkodzenie opon w Twoim Volkswagenie. Jeśli zostały kupione w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena po 1 marca 2018 r., automatycznie objęte są 36-miesięcznym ubezpieczeniem.

W przypadku uszkodzenia wartość odszkodowania możesz odliczyć, kupując nowe opony w naszym serwisie. To doskonałe rozwiązanie kiedy najedziesz na ostry przedmiot, uderzysz o krawężnik czy ktoś uszkodzi Twoje opony. 
 

Możesz mieć do 5 lat ochrony

Wszystko, co daje gwarancja. Do 5 lat! Jak to możliwe? Jeżeli przy zakupie nowego samochodu zamówisz Volkswagen Safe+, otrzymasz 100% ochronę przed kosztami nieoczekiwanych napraw. I to w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb - od 1 roku do 3 lat po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena, do całkowitego przebiegu 150 000 km. 

W przypadku konieczności skorzystania z Volkswagen Safe+, wystarczy dostarczyć samochód do jednego z Autoryzowanych Serwisów Volkswagena na terenie niemal całej Europy. Zadbamy o jego naprawę bez żadnych dodatkowych kosztów z Twojej strony. Do tego, dzięki powiązaniu auta z Volkswagen Safe+, wartość Twojego Volkswagena przy odsprzedaży będzie wyższa.

Volkswageny niewiele tracą na wartości i są poszukiwane na rynku. Dzięki temu, kiedy przyjdzie Ci rozstać się ze swoim samochodem, odsprzedasz go korzystnie. Po 4 latach Golf z silnikiem 1.0 TSI o mocy 90 KM jest wart 50,7% swojej pierwotnej ceny, Passat 1.5 TSI (150 KM) w wersji Essence – 51,1%, T-Cross w wersji Life z silnikiem 1.0 TSI o mocy 110 KM – 54,2%, a T-Roc wyposażony w silnik 2.0 TDI o mocy 115 KM – 60,1% wyjściowej ceny. 

Cena sprzedaży to jednak nie wszystko. Zastanów się, ile czasu możesz stracić na pisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów i spotykanie się z potencjalnymi kupcami? Nie musisz tego robić! Jeśli Twoje auto (niekoniecznie marki Volkswagen) ma nie więcej niż 12 lat, przebieg do 200 000 km i zostało po raz pierwszy zarejestrowane na obszarze Unii Europejskiej,  odkupimy je od Ciebie, a Ty  otrzymasz dodatkowy rabat na zakup nowego Volkswagena z roku produkcji 2020 lub 2021! Rabat jest zależny od modelu i wynosi między 1 000 a 6 000 zł brutto**.

* Dane Eurotax z 28 stycznia 2021 r., dotyczą auta z przebiegiem 60 tys. km.
** O szczegóły oferty zapytaj Twojego Dealera Volkswagena.

Volkswagen to więcej niż myślisz.
Zrób kolejny krok w stronę Twojego nowego samochodu. 

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Poznaj modele Volkswagena

Sprawdź cenniki i katalogi

Volkswagen to więcej niż myślisz.
Zrób kolejny krok w stronę Twojego nowego samochodu. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Podane ceny obejmują podatek VAT (23%).  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html