Dlaczego warto wybrać Volkswagena?

Dlaczego warto wybrać Volkswagena?

Zanim zaczniesz czytać... rozsiądź się wygodnie, bo powodów by wybrać Volkswagena jest więcej niż myślisz!

Zanim zaczniesz czytać... rozsiądź się wygodnie, bo powodów by wybrać Volkswagena jest więcej niż myślisz!

Na co zwrócić uwagę szukając samochodu idealnego?

Czy wiesz, że przy zakupie samochodu najważniejsze elementy brane pod uwagę to według kierowców cena, moc silnika i poziom bezpieczeństwa, np. liczba poduszek powietrznych?

Na dalszy plan schodzą przewidywane wydatki na paliwo, koszty napraw, części i przeglądów okresowych. Na szarym końcu znajduje się potencjalna utraty wartości samochodu, czyli to za jaką cenę będzie można odsprzedać auto w przyszłości. A przecież to właśnie te elementy składają się na całkowity koszt użytkowania samochodu, czyli tzw. TCO (z ang. total cost of ownership). 

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę myśląc o nowym samochodzie?

Chociażby koszty kredytu lub leasingu, koszty ubezpieczenia czy też okres i warunki obowiązywania gwarancji. Nie można też zapomnieć o usługach oferowanych w cenie samochodu. Jak myślisz, ile osób kupując samochód zastanawia się, jakie wydatki mogą pojawić się, gdy podczas wakacji zgubią się klucze do auta, paliwo skończy się w trasie, opona ulegnie zniszczeniu lub - co najgorsze - samochód zostanie skradziony? 

Poza tym samochód to nie tylko pojazd do przemieszczania się z punktu A do B, ale miejsce, w którym Ty i pasażerowie musicie czuć się komfortowo,  bezpiecznie, naturalnie, po prostu... czuć się dobrze! Dlatego tak ważne jest wygodne i intuicyjne wnętrze oraz wsparcie asystentów jazdy.

Czytaj dalej, aby poznać powody, dla których warto wybrać właśnie Volkswagena.

Opinie pochodzą z badania "Koszty użytkowania samochodów osobowych - badanie opinii kierowców" przeprowadzonego na zlecenie Volkswagena w grudniu 2018 r. 

Wystarczy wsiąść, by się przekonać!

Jeśli znasz siebie i wiesz, że dla Ciebie najbardziej liczy się wnętrze i doświadczenia podczas jazdy, już teraz możesz przestać czytać i od razu ruszyć do jednego z naszych salonów. Dlaczego?

Tylko przebywając we wnętrzu Volkswagena poczujesz moc każdego starannie zaprojektowanego szczegółu. Tylko siedząc za jego kierownicą przekonasz się, jak intuicyjnie rozmieszczone są wszelkie elementy wnętrza.

Dopiero gdy doświadczysz jazdy Volkswagenem, docenisz systemy wspomagające jazdę i uczucie pełnego komfortu. 

Jeśli cenisz sobie też atrakcyjne finansowanie, oszczędność, długą gwarancję czy pakiety usług, dalsza część tej strony jest dla Ciebie. Przekonaj się, że Volkswagen to więcej niż myślisz!

Oto 8 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Volkswagena!