Czerwony VW Tiguan widziany z przodu i z boku na czerwonym tle.

Pewność wynika
z charakteru

Poznaj ofertę specjalną na modele SUV i przekonaj się, jak się uzupełniacie – usiądź za kierownicą Volkswagena i poznaj jego możliwości.

Poznaj ofertę specjalną na modele SUV i przekonaj się, jak się uzupełniacie – usiądź za kierownicą Volkswagena i poznaj jego możliwości.

ID 4

Przyszłość już tu jest, wystarczy do niej wsiąść

Poznaj rodzinę elektrycznych i hybrydowych samochodów Volkswagena.
Umów się na jazdę próbną, żeby doświadczyć przyszłości już dziś.

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Volkswagena. Wybierz model, wersje wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Way to Zero - Logo

Strategia Way to Zero
Wyznaczamy nową drogę do osiągnięcia neutralności pod względem emisji CO2.

Dlaczego warto wybrać Volkswagena?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu.

Volkswagen to więcej niż myślisz.

Aktualne oferty i promocje

Polo

Ostatnie sztuki Polo z roku modelowego 2021

Sprawdź ostatnie sztuki Polo z roku modelowego 2021, które są dostępne od ręki u Dealerów!

Nowy Volkswagen przez internet

Zamów nowego Volkswagena w leasingu przez internet
Oferta 2020

Volkswageny dostępne od ręki

Zobacz ofertę samochodów dostępnych od ręki u Twojego Dealera.

Znajdź samochódOpens an external link

Dostępne od ręki

Volkswagen Samochody Dostawcze

Poznaj modele dostawcze i zobacz, ile zyskujesz, wybierając takiego partnera do codziennych zadań w pracy lub w domu.

Używane modele Volkswagena

Dostępne u dealerów Das WeltAuto. Sprawdź ofertę sprawdzonych samochodów używanych z gwarancją.

Kiedy jesteś już właścicielem Volkswagena…
Dowiedz się jak możesz zadbać o swój samochód korzystając z Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.

Pracownik serwisu VW wręcza klientce kluczyki do jej VW ID.3
ID.3 – aktualizacja oprogramowania

Już dostępna za darmo: zapowiadana aktualizacja oprogramowania do ID.3! Niezwłocznie po kontakcie z naszej strony odwiedź salon partnera Volkswagen, by uaktualnić samochód elektryczny i korzystać z aktualizacji oprogramowania.

We Connect ID.

Stay connected. Stay charged.

Aplikacja We Connect ID.1 to Twój cyfrowy towarzysz podróży. Dzięki niej możesz łączyć się ze swoim Volkswagenem ID. z dowolnego miejsca. Bezpłatna aplikacja pozwoli Ci sprawdzić aktualny zasięg Twojego ID.3 i ID.4, ustawić żądaną temperaturę wnętrza, znaleźć stacje ładowania i korzystać z wielu innych funkcji.

Kampania ID.3 i ID.4
Elektrycznie Tematyczni

Posłuchaj podcastu "Elektrycznie Tematyczni"

Obalamy mity dotyczące samochodów elektrycznych, rozmawiamy o zasięgu, technologii, bezpieczeństwie i ekologii.

--:--

Rozpocznij swoją motoryzacyjną przygodę na ulicy Karolkowej 30 w Warszawie.

Zostań gościem Volkswagen Home! Poznaj naszego Gospodarza, z którym porozmawiasz w przyjaznej atmosferze. Przyjrzyj się z bliska naszym najnowszym modelom i pozwól się zainspirować.

Na skróty

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Poznaj modele Volkswagena

Sprawdź cenniki i katalogi

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu korzystania z usług We Connect  i aplikacji We Connect ID. musisz posiadać konto Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start podając nazwę użytkownika i hasło.  Konieczne jest także zawarcie online oddzielnej umowy z Volkswagen AG na korzystanie z We Connect.  Po odbiorze samochodu masz 90 dni na zarejestrowanie samochodu przy użyciu aplikacji We Connect ID. Po rejestracji możesz korzystać z usług We Connect Start bezpłatnie przez okres określony w umowie. Korzystanie z usług mobilnych online We Connect Start następuje przez zintegrowane połączenie internetowe. Związane z nimi koszty transmisji danych w Europie na obszarach objętych zasięgiem sieci ponosi Volkswagen AG.  Korzystanie z bezpłatnej aplikacji We Connect ID.  wymaga smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM  z opcją transmisji danych na podstawie oddzielnej umowy z operatorem sieci komórkowych. Dostępność usług opisanych w pakietach może różnić się w poszczególnych krajach. Usługi są dostępne przez określony okres obowiązywania umowy i mogą podlegać modyfikacjom. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u Partnerów Volkswagena. Informacje o taryfach dostępne u operatorów sieci komórkowych.
 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html