Biały VW T-Roc R-Line przed budynkiem, widoczny przód i bok.

Nowy T-Roc

1.
Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży.
W materiałach mogą być prezentowane elementy wyposażenia dodatkowego, opcjonalnego lub niedostępnego w ofercie w Polsce.

Nowa forma niezależności

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony i podkreśla swoją silną osobowość.

Wszystko o modelu nowy T-Roc

Wygląd zewnętrzny i wnętrze

Jasny sygnał pewności siebie

Od przodu po sam tył T-Roc zachwyca swoim nowym designem świateł. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne diodowe światła dzienne i nowoczesne, przyciemnione światła tylne. Opcjonalna iluminacja osłony chłodnicy nadaje wyrazistemu frontowi wyjątkowy charakter. Kolejne atrakcyjne rozwiązania to oświetlenie Ambiente w przedniej części kabiny pasażerskiej oraz projekcja logo z sygnaturą SUV, pojawiająca się na podłożu przy otwieraniu przednich drzwi. Ciemnoczerwone światła tylne, opcjonalnie z dynamicznymi kierunkowskazami wskazującymi wyraźnie kierunek skrętu, uzupełniają nowoczesny wygląd nowego T-Roca.

Connectivity i Infotainment

Najważniejsze przed oczyma: droga

Seryjny Digital Cockpit w nowym T-Rocu prezentuje wszystkie istotne informacje w postaci wyraźnie czytelnych grafik na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 20,3 cm (8 cali). Kierowca podczas jazdy ma wygodny dostęp z kierownicy multifunkcyjnej do takich funkcji, jak radio/multimedia, telefon czy systemy wspomagające. Opcjonalnie T-Roc może być wyposażony w Digital Cockpit Pro1, którego wyświetlacz o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala) ma wiele możliwości indywidualnej konfiguracji i może wyświetlać dodatkowe informacje, na przykład mapę nawigacji bezpośrednio za kierownicą.

1. Seryjny w wersji T-Roc Style.

Technologia i systemy wspomagające

Prawdziwy highlight: inteligentne światła

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność. System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych1 – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

1. W granicach możliwości systemu.

Na skróty

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Przeczytaj poradnik kupującego. 
Zakup i rejestracja samochodu krok po kroku

Poznaj modele Volkswagena

 

Sprawdź cenniki i katalogi

 

Na skróty