Biały VW T-Roc R-Line przed budynkiem, widoczny przód i bok.

Nowy T-Roc

Wybierz swój promocyjny leasing:

  • „Klasyczny” - 103,9%
  • „Jak Abonament” już od 899 zł netto/m-c

Wybierz swój promocyjny leasing:

  • „Klasyczny” - 103,9%
  • „Jak Abonament” już od 899 zł netto/m-c
  • Leasing Klasyczny103,9 %
  • Leasing Jak Abonamentjuż od 899 zł netto/m-c
  • Rabat6 000 zł
  • Moc silnika110-190 KM
  • Zużycie paliwa4,9-7,9 l/100km
  • Pojemność bagażnika392 | 1290 litrów

Nowy T-Roc
Siła charakteru

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony podkreślając siłę charakteru.

Aktualne promocje

Siła charakteru

Nowy T-Roc
w leasingu 103,9%

Siła charakteru

Nowy T-Roc
w leasingu 103,9%

Nowy T-Roc

Znajdź wymarzonego T-Roca wśród dostępnych od ręki w Twojej okolicy lub umów jazdę próbną, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Niskie całkowite koszty leasingu
Dłuższy okres finansowania - nawet do 5 lat
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
--:--

Nowy T-Roc - skonfiguruj go już teraz

Nowy T-Roc - poznaj go

Technologia i systemy wspomagające

Prawdziwy highlight: inteligentne światła

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność. System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych1 – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

1. W granicach możliwości systemu.

Jasny sygnał pewności siebie

Od przodu po sam tył T-Roc zachwyca swoim nowym designem świateł. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne diodowe światła dzienne i nowoczesne, przyciemnione światła tylne. Opcjonalna iluminacja osłony chłodnicy nadaje wyrazistemu frontowi wyjątkowy charakter. Kolejne atrakcyjne rozwiązania to oświetlenie Ambiente w przedniej części kabiny pasażerskiej oraz projekcja logo z sygnaturą SUV, pojawiająca się na podłożu przy otwieraniu przednich drzwi. Ciemnoczerwone światła tylne, opcjonalnie z dynamicznymi kierunkowskazami wskazującymi wyraźnie kierunek skrętu, uzupełniają nowoczesny wygląd nowego T-Roca.

2.
Nasze samochody są seryjnie wyposażone w opony letnie. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki Volkswagen.

Connectivity i Infotainment

Najważniejsze przed oczyma: droga