VW T-Roc R parkuje na ulicy, widok z boku

T-Roc R

Już od 1 344 zł netto/mies

Już od 1 344 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 189 490
Rabat
9 000
Rata netto
od 1 344zł/mc
Moc silnika
300KM
Zużycie paliwa
8,6-8,9l/100 km
Przyspieszenie od 0 - 100km/h
4,8s
Pojemność bagażnika
392 | 1237litrów
Liczba miejsc
5

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego T-Roca R. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Pewność wynika z charakteru

Bezkompromisowy T-Roc R
już od 1 344 zł netto/mies

Pewność wynika z charakteru

Bezkompromisowy T-Roc R
już od 1 344 zł netto/mies

T-Roc R

Zamów wymarzonego T-Roca R, dopasowanego do Twojego charakteru. Przekonaj się, jak się dopełniacie – usiądź za kierownicą i poznaj jego możliwości

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Rabat 9 000 zł
Nowoczesne finansowanie z niską ratą
Promocyjny Leasing 101%

Wszystko o modelu T-Roc R

Wersje wyposażenia

Możliwości

Wysoka moc: 221 kW (300 KM)

Już sam emblemat R na pokrywie silnika świadczy, że pod nią kryje się wyjątkowa jednostka napędowa i tylko czeka, by pokazać, co potrafi. I pokazuje: 221 kW (300 KM) pozwala przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy. Takie parametry udało się uzyskać dzięki nowoczesnej technologii TSI łączącej turbodoładowanie z bezpośrednim wtryskiem, która umożliwia uzyskanie wysokiej mocy z małej pojemności skokowej. I to już w dolnym zakresie prędkości obrotowych. 

Wrażenia z jazdy

Doskonała przyczepność: napęd na wszystkie koła 4Motion.

Mokra, oblodzona, nierówna nawierzchnia? Nie szkodzi. Napęd na wszystkie koła 4MOTION zadba, aby w razie potrzeby siła silnika została rozdzielona na wszystkie cztery koła. Zapobiega to poślizgowi lub blokowaniu się kół i zapewnia doskonałą trakcję na prawie każdym podłożu. Ponadto w połączeniu z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG w prawie każdej sytuacji T-Roc R przyspiesza skutecznie i bez wyczuwalnego spadku siły ciągu.

Stylistyka

Możliwości, które widać

O tym, że T-Roc R ma sportowe geny, przekonasz się za każdym razem, gdy będziesz ruszał.  Ale również jego wygląd zewnętrzny i wnętrze zdradzają sportowy charakter.

Cennik i dane techniczne

Dlaczego warto wybrać Volkswagena T-Roc R?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

T-Roc R to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena

Na skróty