VW Touareg na malowniczej drodze poza miastem, za nim ID.3 – koła i opony

Koła i opony

Nasze opony mają odpowiedni bieżnik na każdą porę roku. Poznaj nasze produkty i usługi związane z kołami i oponami.

Usługi dotyczące kół i opon

Usługi dotyczące kół i opon

Pracownik serwisu spogląda na koła w niebieskim samochodzie VW – usługi dotyczące kół i opon

Nadszedł już moment wymiany opon? Zadbamy o to, a dodatkowo przechowamy je dla Ciebie w odpowiednich warunkach do momentu kolejnej wymiany w ramach naszej usługi przechowywania kół i opon. Natomiast jeśli potrzebujesz nowych opon, mamy rozwiązania specjalnie dla Ciebie – wliczając w to 36-miesięczne ubezpieczenie opon i natychmiastowy montaż. Już teraz skorzystaj z naszych usług związanych z kołami i oponami.

Opony letnie: przeznaczone do eksploatacji w temperaturze od 7°C

Opony zimowe: dostosowane specjalnie do niskich temperatur

Oryginalne opony Volkswagen z homologacją+

W drodze z kompletnymi kołami

Znajdź odpowiednią kombinację obręczy i opon

Nasze kompletne koła są dopasowane do Twojego samochodu nie tylko pod kątem wizualnym i technicznym, ale też wyróżniają się precyzją dopasowania obręczy do opony. A wszystko po to, abyś był bezpieczny.

Przednie lewe koło w niebieskim samochodzie VW – kompletne koła z oponami letnimi
Mała dziewczynka spogląda na mężczyznę trzymającego w ręku bukiet kwiatów, obok nich VW Golf
Mężczyzna siedzący na krawędzi, a z przodu przednia część czerwonego VW widziana z boku

AirStop®

Zaliczony każdy jeden test

Najechałeś na krawężnik, gwóźdź czy kawałek szkła? Z technologią samouszczelniania w oponach AirStop nie musisz się już martwić. Środek uszczelniający w oponie zamyka nieszczelności do 5 mm bez spadku ciśnienia w oponie. Dzięki temu możesz spokojnie dojechać do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.

Obręcze ze stopu lekkiego i stalowe obręcze VW

Konfigurator kół zimowych

Zanim zdecydujesz się na zakup, zobacz jak w wybranym wzorze felg prezentuje się Twój Volkswagen.

Dynamiczne kołpaki – akcesoria VW

Dynamiczne kołpaki

Prawdziwa uczta dla oczu – logo Volkswagen zawsze pozostaje w tej samej pozycji.

Pracownik serwisu VW sprawdza opony w czerwonym samochodzie VW – wszystko o kołach

Wszystko o kołach

Jak zbudowana jest opona i jak mierzona jest głębokość bieżnika oraz ciśnienie w oponie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

 • Touareg na drodze poza miastem, w tle górzysty pejzaż – opony całoroczne

  Oryginalne akcesoria Volkwagen

  Kup swoje nowe koła zimowe online - specjalnie dostosowane do zimowych warunków.

 • Zbliżenie opony VW – ubezpieczenie opon

  Ubezpieczenie opon

  Czy kiedykolwiek miałeś awarię opony lub czy pękła opona w Twoim samochodzie? Z ubezpieczeniem opon nie musisz się już martwić o tego typu rzeczy. Obejmuje ono uszkodzenia spowodowane przez krawężniki, ostre przedmioty i wandalizm. Przez 36 miesięcy i bez dodatkowych kosztów, jeśli kupisz nowe opony lub kompletne koła.

 • Mężczyzna z psem na tle modelu ID.4 zaparkowanego w garażu

  Konfigurator akcesoriów i kół zimowych

  Sprawdź szeroką ofertę Oryginalnych akcesoriów Volkswagen dopasowanych do Twoich potrzeb i w pełni wykorzystaj możliwości swojego samochodu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kombinacji obręczy i opon

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.