Pracownik serwisu VW pochyla się nad otwartą komorą silnika – przegląd samochodu VW

Naprawy i przeglądy

W kwestii serwisowania samochodu zaufanie to podstawa. Wymiana oleju, naprawa szyby, usługi dotyczące kół i opon – Twój samochód jest bezpieczny w naszych rękach.

Serwis dla każdej części

Potrzebujesz części zamiennej lub informacji dotyczącej serwisu? Dzięki naszym kompleksowym usługom oraz odpowiednim częściom zawsze będziesz mobilny.

 • Zbliżenie akumulatora rozruchowego VW

  Akumulator

  Twój Volkswagen potrzebuje sprawnego akumulatora, aby działać. Umów się na jego fachową wymianę w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena, aby mieć pewność bezawaryjnej podróży.

 • Mężczyzna trzyma w dłoniach tornister i bukiet kwiatów, a obok niego stoi mała dziewczynka, w tle samochód VW Golf

  Hamulce

  Hamulce w Twoim samochodzie muszą sprostać ekstremalnym warunkom: od krótkich odcinków jazdy przez wymagające podróże górskimi drogami i wysokie temperatury aż po hamowanie przy wysokiej prędkości. Ich maksymalna efektywność jest możliwa dzięki regularnej wymianie. Zapewnij bezpieczeństwo na drodze sobie i innym, wymieniając klocki hamulcowe w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

 • Mężczyzna obok pracownika serwisu stoi przy otwartej pokrywie komory silnika samochodu VW w warsztacie

  Układ klimatyzacji i filtry

  Te elementy dbają między innymi o czyste powietrze w Twoim Volkswagenie, tak aby jazda była prawdziwą przyjemnością. Dowiedz się więcej o ich zaletach.

 • VW ID.3 przejeżdża przez tunel z włączonymi reflektorami

  Szyby, światła i widoczność

  Stanowią one Twoje okno na świat i na drogę, a ponadto zapewniają dobrą widoczność. Nieuszkodzona przednia szyba to także lepsza stabilność nadwozia Twojego samochodu. Zapewnij sobie odpowiednią widoczność w trudnych warunkach wymieniając wycieraczki oraz żarówki w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

 • Czyste nadwozie samochodu Volkswagen w kolorze czerwonym

  Nadwozie i powłoka lakiernicza

  Podzespoły nadwozia to elementy konstrukcyjne Twojego samochodu, które chronią zarówno Ciebie jak i pasażerów przed warunkami atmosferycznymi i skutkami wypadków. Wgniecenie w blasze? Zdarza się każdemu. W mgnieniu oka zapomnisz o drobnych uszkodzeniach: gdy my je naprawimy, Twoje nadwozie z powrotem będzie idealne.

 • Mężczyzna obok swojego samochodu VW z otwartą pokrywą komory silnika

  Silnik i podwozie

  Silnik jest sercem, które bije pod maską Twojego Volkswagena, dlatego kwestią kluczową jest prawidłowa praca świec zapłonowych oraz paska rozrządu. Niezwykle ważne są też takie elementy podwozia jak amortyzatory czy tłumiki, ponieważ ich prawidłowe praca oznacza Twoją mobilność. 

Olej silnikowy i płyny eksploatacyjne

Olej silnikowy i płyny eksploatacyjne

Kobieta trzymająca w rękach butelkę oleju silnikowego na tle samochodu marki Volkswagen

Nasze oleje silnikowe i płyny eksploatacyjne zapewnią Twojemu Volkswagenowi najlepsze osiągi i wydłużą jego żywotność. Przydatne wskazówki znajdziesz w sekcji Wszystko o oleju.

Za kulisami naszego serwisu

Serwis i akcesoria oczami fanów

Zajrzyj za kulisy Autoryzowanego Serwisu Volkswagena wraz z fanami marki i zobacz, jak krok po kroku przebiegają u nas usługi serwisowe.

Nasze gwarancje

Poznaj zakres naszej gwarancji i jej korzyści dla właścicieli samochodów nowych i używanych. Chcesz się nią ciszyć dłużej? Dowiedz się na czym polega Volkswagen Safe+ i nie martw się naprawami nawet do 5 lat.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.