Pracownik serwisu VW pochyla się nad otwartą komorą silnika – przegląd samochodu VW

Naprawy i przeglądy

W kwestii serwisowania samochodu zaufanie to podstawa. Wymiana oleju, naprawa szyby, usługi dotyczące kół i opon – Twój samochód jest bezpieczny w naszych rękach.

Serwis dla każdej części

Potrzebujesz części zamiennej lub informacji dotyczącej serwisu? Dzięki naszym kompleksowym usługom oraz odpowiednim częściom zawsze będziesz mobilny.

 • Zbliżenie akumulatora rozruchowego VW

  Akumulator

  Twój Volkswagen potrzebuje sprawnego akumulatora, aby działać. Umów się na jego fachową wymianę w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena, aby mieć pewność bezawaryjnej podróży.

 • Mężczyzna trzyma w dłoniach tornister i bukiet kwiatów, a obok niego stoi mała dziewczynka, w tle samochód VW Golf

  Hamulce

  Hamulce w Twoim samochodzie muszą sprostać ekstremalnym warunkom: od krótkich odcinków jazdy przez wymagające podróże górskimi drogami i wysokie temperatury aż po hamowanie przy wysokiej prędkości. Ich maksymalna efektywność jest możliwa dzięki regularnej wymianie. Zapewnij bezpieczeństwo na drodze sobie i innym, wymieniając klocki hamulcowe w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

 • Mężczyzna obok pracownika serwisu stoi przy otwartej pokrywie komory silnika samochodu VW w warsztacie

  Układ klimatyzacji i filtry

  Te elementy dbają między innymi o czyste powietrze w Twoim Volkswagenie, tak aby jazda była prawdziwą przyjemnością. Dowiedz się więcej o ich zaletach.