VW Taigo w kolorze czerwonym przy krawędzi drogi przed żółtym budynkiem, widok ukośnie od tyłu, kobieta podchodzi do samochodu.

Nowy Taigo

1.
Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży.

Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

Bezkompromisowy każdego dnia.

Nowy Taigo. Dla wszystkich, którzy wyznaczają  trendy i inicjują zmiany, pokazując nie tylko styl, lecz również swój charakter. Dla wszystkich, którzy odnajdują niezwykłość w codzienności.

Wszystko o modelu Taigo

Design

Ekscytująco sportowy

Dla wszystkich, którzy cenią sportowy charakter, nowy Taigo w wersji R-Line oferuje wysokiej jakości wyposażenie stylistyczne i poprawiające komfort oraz rozwiązania techniczne, dzięki którym Taigo staje się bardziej atrakcyjny nie tylko z zewnątrz, lecz również we wnętrzu.

Wnętrze

Wszystko, co ważne, w zasięgu wzroku

Gdy prowadzisz samochód, musisz mieć w zasięgu wzroku wiele istotnych informacji. Seryjny zestaw wskaźników Digital Cockpit z kolorowym wyświetlaczem wysokiej rozdzielczości o przekątnej 20,32 cm (8'') wyświetla klasyczne treści, jak prędkościomierz i licznik kilometrów. W przypadku Digital Cockpit Pro1 można indywidualnie ustawić konfigurację wyświetlacza o przekątnej 26,04 cm (10'') i wybrać, jakie informacje mają być wyświetlane, na przykład komunikaty z systemów wspomagających lub kombinacja mapy nawigacji i informacji z systemu multimedialnego. A wszystko to z czytelnymi, atrakcyjnymi grafikami i animacjami.

Komfort

Twój smartfon może więcej

Dla wygodnego dostępu do aplikacji i treści oferowana jest jako opcja funkcja App-Connect1,2, która pozwala przenieść muzykę, wiadomości, mapy lub audiobooki na ekran systemu Infotainment. App-Connect może korzystać z technologii Apple CarPlay™, Android Auto™ firmy Google i MirrorLink®. Szczególnie przyjemne jest korzystanie z Apple CarPlay™ i Android Auto™ bezprzewodowo w przypadku opcjonalnych systemów nawigacji Discover Media i Discover Pro3 oraz radia Ready 2 Discover4. Możesz także kupić i aktywować App-Connect w późniejszym terminie, korzystając z In-Car Shop5 swojego samochodu.

1. Tylko w połączeniu z radiem Ready 2 Discover lub systemami nawigacji Discover Media i Discover Pro. Przewodowa funkcja App-Connect dostępna dla radia Composition.
2. App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy pamiętać, że niektóre aplikacje nie są oferowane do każdej z tych trzech technologii, funkcje mogą zostać zmienione lub zawieszone przez oferujące je podmioty podczas trwania umowy, a dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/.
3. Dostępne opcjonalnie dla linii wyposażenia Life, Style i R-Line.
4. Dostępne opcjonalnie dla linii wyposażenia Life.
5. W celu zakupu i korzystania z produktów We Upgrade wymagane jest konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa We Connect oraz uwierzytelnienie się jako użytkownik główny, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto jest również wymagane, aby pojazd był technicznie przygotowany do aktywacji danej usługi We Upgrade. Użytkownik główny może zobaczyć dostępne dla danego pojazdu funkcje We Upgrade w In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie internetowym We Connect (shop.volkswagen-we.com). Produkty płatne można nabyć zarówno w In-Car Shop, jak i w sklepie internetowym We Connect, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. Zakupione i aktywowane funkcje We Upgrade pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź oryginalne akcesoria Volkswagen

Poznaj modele Volkswagena

Przeczytaj poradnik kupującego. 
Zakup i rejestracja samochodu krok po kroku

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html