Widok przez dach panoramiczny do wnętrza ID. Buzz

Koncepcyjne samochody elektryczne

Modele z rodziny ID. oferują wszystko, czego oczekujesz od elektromobilności: są efektywne i mają neutralny bilans CO2 na etapie produkcji. Są zatem doskonałym rozwiązaniem dla naszego coraz bardziej mobilnego i zurbanizowanego społeczeństwa.

Modele z rodziny ID. oferują wszystko, czego oczekujesz od elektromobilności: są efektywne i mają neutralny bilans CO2 na etapie produkcji. Są zatem doskonałym rozwiązaniem dla naszego coraz bardziej mobilnego i zurbanizowanego społeczeństwa.

Nasze samochody koncepcyjne

Auto miejskie, SUV lub przestronny samochód 7-osobowy – modułowa platforma zwana w skrócie MEB oferuje wszystko, czego możesz oczekiwać od elektrycznej mobilności przyszłości. Dzięki niej będziesz mógł się cieszyć dodatkową przestrzenią, zmiennością konfiguracji wnętrza, komfortem i doskonałą dynamiką. Lub po prostu: nowym sposobem mobilności.

ID. CROZZ

Jeśli mógłbyś wymyślić motoryzację na nowo, jaka by ona była? My zaprojektowaliśmy samochód koncepcyjny, który elektryzuje Twoje życie codzienne. Nasza wizja elektrycznego crossovera ID. Crozz oferuje duży zasięg i przyjemność jazdy dla każdego, kto czuje się jak w domu zarówno w mieście, jak i na łonie natury.

ID. VIZZION

Najlepszy sposób na przewidzenie przyszłości to jej samodzielne wymyślenie. Weźmy na przykład ID. Vizzion: nasza wizja limuzyny przyszłości, która w inteligentny sposób łączy progresywny design z pionierską technologią. To praktyczny dowód, że przyszłość już się zaczęła.

Chciałbyś już teraz wsiąść do nowego samochodu?

Nasze dostępne obecnie modele elektryczne znajdziesz tutaj.

Za kulisami

Na zewnątrz kompaktowy, wewnątrz przestronny, krótkie zwisy i dynamiczne proporcje – ID.3 także pod względem designu podąża nowymi drogami. Zespołowi projektantów, którym kierował Klaus Zyciora, udało się nadać temu rewolucyjnemu modelowi elektrycznemu niepowtarzalny charakter i wyjątkową osobowość. Jak tego dokonali, opowie Jonny Smith.  

--:--

Wyścigowy ID.

ID.R nie tylko bije rekordy na najtrudniejszych torach świata, jest również samochodem bezpieczeństwa dla rodziny ID. i wzorem dla całej generacji aut elektrycznych.

ID.R: #challengeacceptID

ID.R bijąc kolejne rekordy udowodnił w imponujący sposób, jaki potencjał tkwi w samochodach elektrycznych. Jednak jako reprezentant rodziny ID. wypełnia przede wszystkim jedno zadanie: pokazuje, co możemy osiągnąć dzięki przyszłościowym technologiom.