Szary VW ID.5 zaparkowany przed jasną ścianą domu, widok ukośnie od przodu z prawej, do samochodu podchodzi szybkim krokiem mężczyzna.

W pełni
elektryczny ID.5

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

1.
Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne.

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Cena katalogowa
od 220 890
Rata netto
od 1 927zł/mc
Dofinansowanie "Mój Elektryk"
do 27 000
Przyspieszenie od 0 do 100km/h
8,4sek.
Zużycie energii
16,7-19,3kWh/100 km
Pojemność bagażnika
549litrów
Liczba miejsc
5
Zasięg
do 521km

Elegancka forma efektywności

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.

Co chcesz zrobić?

Aktualne promocje

Ładowarka do modeli elektrycznych - ID. Charger

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Wallbox
Szczęśliwego nowego rocznika

ID.5 już od 1 927 zł netto/mies

Szczęśliwego nowego rocznika

ID.5 już od 1 927 zł netto/mies

ID.5

Zamów wymarzonego ID.5, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Zyskaj do 27 000 zł w rządowym programie „Mój elektryk” i sprawdź pozostałe benefity

ID.3 Wallbox

Program "Mój elektryk"

Skorzystaj z rządowego dofinansowania nawet do 27 000 zł na Twojego nowego elektrycznego Volkswagena.

  • oferta dla osób fizycznych
  • brak minimalnego przebiegu rocznego
  • maksymalna cena pojazdu 225 000 zł lub bez limitu z Kartą Dużej Rodziny

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku! O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Skonfiguruj wymarzonego elektrycznego VolkswagenaOpens an external link

Poznaj szczegóły programuOpens an external link 
 

ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Volkswagen Lease&Care

Zmiana samochodu nie oznacza stresu - Volkswagen Lease&Care

Nasze indywidualne pakiety Lease&Care są doskonale dopasowane do Twoich potrzeb, a z leasingiem samochodu połączone są praktyczne usługi. I to przy bardzo atrakcyjnych ratach.

Junge Frau mit beats Kopfhörern lehnt an einer Backsteinwand

Wszystko o modelu ID.5

Wersje wyposażenia

Warto poczekać na Volkswagena w 100% dopasowanego do Ciebie

Wygląd zewnętrzny

Pokaż się w najlepszym świetle

Już od pierwszego spojrzenia nowy ID.5 zachwyca swoimi innowacyjnymi światłami IQ.LIGHT. Technologia matrycowa umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu1. Elegancki pas diod rozciąga się między reflektorami Matrix LED, a logo Volkswagena. Pakiet obejmuje opcjonalne diodowe światła tylne 3D z animowanymi światłami stopu i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

1. W granicach możliwości systemu.

Wnętrze

Światło na prawie każdy nastrój

Nadaj swojemu ID.5 więcej osobistego stylu i wybierz jeden z dziesięciu seryjnych kolorów (jako opcja dostępnych jest 30 kolorów1) podświetlenia, między innymi tablicy rozdzielczej, schowka na telefon komórkowy i paneli w drzwiach. Od Ciebie zależy, czy wnętrze będzie oświetlone chłodnym czy ciepłym światłem.

1. Wyposażenie opcjonalne.

Technologia

Utrzymuje pas ruchu i innych na dystans.

Opcjonalny Travel Assist wykorzystujący dane przekazywane przez innych użytkowników ruchu (Car-to-X) to niezwykle przydatny asystent.

Travel Assist wykorzystujący dane Car-to-X może utrzymywać pas ruchu, odległość od jadącego z przodu pojazdu oraz ustawioną przez kierowcę prędkość maksymalną1.

Wykorzystuje przy tym między innymi funkcję adaptacyjnego prowadzenia po pasie ruchu, która aktywnie utrzymuje pojazd na środku pasa ruchu. Travel Assist może także dostosować się do Twojego stylu jazdy i zamiast prowadzić dokładnie środkiem pasa, będzie utrzymywać samochód bliżej prawej lub lewej linii ograniczającej pas ruchu1.

Travel Assist wykorzystujący dane od innych uczestników ruchu na życzenie wspiera również aktywnie przy zmianie pasa ruchu na autostradzie1.

Jeżeli dostępne są dane Car-to-X, Travel Assist może utrzymywać pas ruchu nawet w przypadku rozpoznania tylko jednej linii ograniczającej pas ruchu, na przykład na drogach bez linii środkowej1.

Travel Assist wykorzystujący dane Car-to-X  dysponuje także funkcją przewidującej regulacji prędkości oraz asystenta skrzyżowań i może dostosować prędkość do obowiązujących ograniczeń prędkości oraz do przebiegu drogi (zakręty, ronda itp.).1

1. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Z systemu można korzystać do prędkości maksymalnej samochodu. Tylko w połączeniu z systemem nawigacji. Tylko w połączeniu z aktywną licencją We Connect. Z zakresów funkcji online „Travel Assist z danymi Car-to-X” można korzystać tylko na obszarach objętych zasięgiem sieci komórkowej i przy odpowiednich ustawieniach prywatności. Zakres funkcji online można w każdej chwili dezaktywować w aplikacji We Connect ID. Zakres funkcji online Travel Assist jest dostępny w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, , Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja,  Węgry, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy.
Do aktywacji funkcji online należy posiadać konto w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect używając nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę. Po przekazaniu pojazdu klient ma 90 dni na aktywację funkcji online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X. Po upływie tego terminu rozpoczyna bieg początkowy, 3-roczny (bezpłatny) okres użytkowania zakresu online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X. Korzystanie z zakresu online systemu Travel Assist z danymi Car-to-X następuje przez zintegrowane łącze internetowe. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy na obszarze objętym zasięgiem sieci ponosi Volkswagen AG. Pobieranie danych z Internetu, szczególnie za granicą, może – w zależności od taryfy telefonii komórkowej – powodować naliczanie dodatkowych opłat (np. roaming). Dla świadczenia usług niezbędne jest przekazywanie niektórych danych osobowych, jak lokalizacja i adres IP samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych podane są w Oświadczeniu o ochronie prywatności Travel Assist z danymi Car-to-X. Dostępność usług opisanych w pakietach może się różnić w poszczególnych krajach. Usługi są dostępne przez okres określony w umowie i mogą podlegać zmianom lub ich świadczenie może zostać wstrzymane. Szczegółowe informacje dostępne na stronie connect.volkswagen-we.com i u Partnerów Volkswagena. Informacje o taryfach telefonii komórkowych dostępne u operatorów.