2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

100% elektryczny ID.3

Początek nowej ery

ID.3 oznacza początek nowej, dynamicznej ery w świecie elektromobilności Volkswagena. Elektryzująca wydajność w zgodzie z przełomowym wzornictwem. Dla osób szukających zmian. Wsiadaj na pokład.

ID.3 1ST

Już na pierwszy rzut oka ekskluzywne detale ID.3 1ST pokazują wszystkim, co jest najważniejsze: od znaczka 1ST i efektownego projektu tylnego słupka po klips na kierownicę 1ST i pedały Start-Stop, aż po specjalne powitanie na ekranie Twojego kokpitu. Przez pierwszy rok możesz go bezpłatnie ładować w całej Europie jako klient usługi ładowania We Charge.

Zarezerwuj ID.3 1ST już dziś!

Komfort

 • ID.Light

  Inteligentna komunikacja oświetleniem

  ID.3 za pomocą systemu ID.Light komunikuje się z Tobą wizualnie i ułatwia Twoją codzienną podróż. Wykorzystuje lekki migający wskaźnik, aby polecić Ci zmianę pasa ruchu. Może także ostrzec Cię i pomóc Ci wyjść z sytuacji, jeśli znajdziesz się na złym pasie. Jeśli używasz sterowania głosowego, sygnał świetlny zareaguje na Twój głos.
  Po wyjściu z ID.3 - samochód za pomocą ID.Light pożegna się z Tobą inteligentnym sygnałem świetlnym.

 • AR Head-up-Display

  Z łatwością patrz w przyszłość.

  Opcjonalny wyświetlacz AR Head-up-Display pokazuje użyteczne informacje na przednią szybę, ułatwiając ci jazdę. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić lub którą drogę wybrać. Projekcja na przedniej szybie i to, co dzieje się na asfalcie, wydaje się być jednością. Dla dodatkowego komfortu jazdy każdego dnia.

 • Panoramiczny dach

  Niebo tuż nad Twoją głową

  Dzięki dużemu szklanemu panelowi, który rozciąga się na całą szerokość dachu, opcjonalne elektryczne uchylne i przesuwane panoramiczne okno dachowe z pewnością przyciągnie wzrok. Przyciemniane szkło zapewnia komfortową temperaturę, nawet przy silnym nasłonecznieniu.

 • Asystent głosowy

  Wszystko pod Twoją kontrolą

  Szukanie przycisków podczas jazdy to już przeszłość. Miej oczy na drodze i łatwo kontroluj radio, opcjonalny system nawigacji lub telefon za pomocą intuicyjnej obsługi głosowej. Po prostu powiedz „Hello ID” - system cię zrozumie.

Elektrotechnologia

Design

 • Powitanie

  ID.3 przywita się z Tobą za pomocą światła.

  ID.3 rozpoznaje cię, gdy zbliżasz się do pojazdu z kluczem z opcjonalnym systemem blokowania i uruchamiania „Keyless Advanced”. Stylowe opcjonalne reflektory Matrix LED zapalają się na krótko, jakby mrugały do ciebie. ID.Light wewnątrz samochodu sprawia, że czujesz się natychmiast komfortow. Po uruchomieniu pojazd wydaje dźwięk, aby wprawić Cię w dobry nastrój. Po wyjściu z ID.3 ID.Light pożegna się z Tobą sygnałem świetlnym.

 • Wygląd zewnętrzny

  Jak widać: całkowicie nie do zapomnienia

  Futurystyczny wygląd ID.3: opcjonalne przednie reflektory Matrix LED, przeprojektowane logo Volkswagena i dodatkowa linia świetlna prowadząca do logo.

 • Wnętrze

  Jak Ci się podoba wnętrze?

  Zupełnie nowy wygląd utrzymuje się również we wnętrzu. Futurystyczny i wygodny. Wszystko dzięki nowoczesnym siedzeniom, dużej przestrzeni na nogi, dużym wyświetlaczem dotykowym, a także ID.Light i spersonalizowanemu oświetleniu Ambient.

 • Oświetlenie Ambient

  Przyjemne kolory dla spokojnej jazdy.

  Spersonalizuj swojego ID.3. Wybierz spośród dziesięciu standardowych kolorów (lub 30 opcjonalnych kolorów), aby stworzyć przyjemne oświetlenie do swojego wnętrza - deska rozdzielcza, schowek na telefon komórkowy (opcjonalnie) i drzwi. Niezależnie od tego, czy oświetlenie jest chłodne czy ciepłe - jest w twoich rękach.