1

W pełni elektryczny
ID.3

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

 • Cena katalogowaod 199 390 zł
 • Rata nettood 1 842 zł/mc
 • Dofinansowanie "Mój Elektryk"do 27 000 zł
 • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h7,3 sek
 • Zużycie energii15,3-16,1 kWh/100 km
 • Pojemność bagażnika385 | 1267 litrów
 • Zasięgdo 546 km

Tu rozpoczyna się nowe

ID.3  rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość jest tuż za rogiem. Powitaj ją.

ID.3
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego ID.3. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Poznaj ID.3 od każdej strony

„Cechy typowe dla Volkswagena, czyli: znakomita pozycja za kierownicą, przestronność odczuwalna i realna oraz liczne schowki.”

----------

Źródło: Auto Świat, data publikacji 14.04.2021r.

Wnętrze

Widok z zewnątrz

Wymiary

Aktualne promocje

Ładowarka do modeli elektrycznych - ID. Charger

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Wallbox

ID.3 już od 1 739 zł netto/mies

ID.3 już od 1 739 zł netto/mies

ID.3

Zamów wymarzonego ID.3, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Zyskaj do 27 000 zł w rządowym programie „Mój elektryk” i sprawdź pozostałe benefity

ID.3 Wallbox

Program "Mój elektryk"

Skorzystaj z rządowego dofinansowania nawet do 27 000 zł na Twojego nowego elektrycznego Volkswagena.

 • oferta dla osób fizycznych
 • brak minimalnego przebiegu rocznego
 • maksymalna cena pojazdu 225 000 zł lub bez limitu z Kartą Dużej Rodziny

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku! O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Skonfiguruj wymarzonego elektrycznego VolkswagenaOpens an external link

Poznaj szczegóły programuOpens an external link 
 

ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

 • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
 • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Pracownik serwisu VW wręcza klientce kluczyki do jej VW ID.3
ID.3 – aktualizacja oprogramowania

Już dostępna za darmo: zapowiadana aktualizacja oprogramowania do ID.3! Niezwłocznie po kontakcie z naszej strony odwiedź salon partnera Volkswagen, by uaktualnić samochód elektryczny i korzystać z aktualizacji oprogramowania.

Zmiana samochodu nie oznacza stresu:
Leasing Jak Abonament Dla Aut Elektrycznych (Lease&Care)

Młoda kobieta ze słuchawkami beats opiera się o mur

Chciałbyś bez stresu korzystać ze wszystkich zalet elektrycznej mobilności

Wybierz zatem jeden z naszych indywidualnych pakietów Leasingu Jak Abonament Dla Aut Elektrycznych (Lease&Care), które łączą leasing samochodu z praktycznymi usługami. A raty są naprawdę atrakcyjne.

Wszystko o modelu ID.3

Pakiety wyposażenia ID.3

W tabeli porównawczej modeli znajduje się zestawienie, które pakiety są dostępne w poszczególnych modelach.

Wszystkie kategorie

Wersje wyposażenia

Warto poczekać na Volkswagena w 100% dopasowanego do Ciebie

e-Technologia

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru jest bateria 58 kWh. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID.1 na osiem lat lub 160 tys. km.

1 Zgodnie z warunkami gwarancji Volkswagen AG. W ramach gwarancji i na podanych w niej warunkach Volkswagen AG gwarantuje nabywcy fabrycznie nowego elektrycznego pojazdu BEV, iż przy prawidłowej eksploatacji pojemność użytkowa baterii przez osiem lat (lub do przebiegu 160 tys. kilometrów, w zależności co nastąpi wcześniej), nie spadnie poniżej 70%. 

Komfort

Patrz spokojnie w przyszłość. I na drogę.

Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.1

 Funkcja wyświetlacza head-up Augmented Reality polegająca na nakładaniu informacji na obraz znajdujący się w dalszym zakresie widoczności będzie dostępna w późniejszym terminie.

Design

Bardziej ID. niż auto

Opcjonalne reflektory przednie LED Matrix nadają Volkswagenowi ID.3 futurystyczny wygląd, podobnie jak nowe logo Volkswagena oraz dodatkowy pas świateł poprowadzony od boków frontu nadwozia do znaczka VW. Ogólnie: futurystyczny od przodu po sam tył.

Poradnik Kupującego

Pracownik VW i klient wsiadający do VW

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem kredytu lub leasingu? A może chcesz kupić Volkswagena za gotówkę?

W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek kredytowy, aż do rejestracji nowego Volkswagana.

Odpowiedz na 3 pytania, a my krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i rejestracji nowego Volkswagana. Przekonaj się jakie to proste!

Przejdź do Poradnika

Czy wiesz, że…

…elementy aluminiowej obudowy silnika samochodu produkowane są w Poznaniu w sposób neutralny pod kątem emisji CO2 – tak jak i cały samochód w fabryce w niemieckim Zwickau. Odlewnia Volkswagen Poznań jako pierwsza fabryka w Polsce, wykorzystała technologię odzysku ciepła z procesów produkcyjnych do ogrzania okolicznego szpitala i kamienic. Dzięki ciepłu z Odlewni ogrzewanych jest 2.000 pobliskich mieszkań. Proces produkcji elementu obudowy elektrycznego silnika Volkswagena ID.3 można zobaczyć w materiale video: https://youtu.be/67vwKBd5HrAOpens an external link

Way to Zero - Logo
Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.

Cześć Volkswagen - Samochody elektryczne

Samochody elektryczne

Dowiedz się więcej o nowoczesnej rodzinie ID. i odkryj technologie przyszłości.

We Connect ID.

Stay connected. Stay charged.

Aplikacja We Connect ID.6 to Twój cyfrowy towarzysz podróży. Dzięki niej możesz łączyć się ze swoim Volkswagenem ID. z dowolnego miejsca. Bezpłatna aplikacja pozwoli Ci sprawdzić aktualny zasięg Twojego ID.3 i ID.4, ustawić żądaną temperaturę wnętrza, znaleźć stacje ładowania i korzystać z wielu innych funkcji.

Kampania ID.3 i ID.4

Wystartuj z neutralnym bilansem CO2

Zapowiedzieliśmy, że ID.3 w momencie przekazania nabywcy będzie miał neutralny bilans CO27. Abyś zatem od początku mógł ruszyć z neutralnym bilansem CO2, wprowadzamy w procesie produkcji różne rozwiązania, których celem jest wyeliminowanie lub obniżenie emisji dwutlenku węgla, opisane w artykule „Razem dla ochrony klimatu” (link do artykułu ID HUB). Należy do nich na przykład wykorzystanie prądu ze źródeł odnawialnych zarówno przy produkcji ogniw baterii, jak i w zakładach w Zwickau, gdzie powstaje ID.3. Niemożliwe do uniknięcia emisje CO2 od produkcji po moment przekazania klientowi, określone w specjalnych bilansach energetycznych, kompensujemy realizując certyfikowane projekty mające na celu ochronę klimatu. Dla pierwszych ID.3 wykorzystane zostały certyfikaty z projektu ochrony lasu Kantingan Mentaya (https://www.katinganproject.com), wystawione przez Verified Carbon Standard (VCS) i Climate, Community & Biodiversity Standard (CCB).

Mobilność elektryczna daje także duże możliwości redukcji do zera emisji CO2 również w fazie użytkowania – dzięki korzystaniu z prądu ze źródeł odnawialnych. Zatem Ty też możesz zadbać o środowisko!