1

W pełni elektryczny
ID.3

Cena katalogowa
od 157 090
Rata netto
od 1 109zł/mc
Przyspieszenie od 0 do 100 km/h
7,3-9,6sek
Pojemność bagażnika
385 | 1267litrów
Liczba miejsc
do 5
Zasięg
426 | 555km
Zasięg po 30 min. szybkiego ładowania
290-350km6
Czas ładowania w domu (do pełnej baterii)
ok. 6 godz. 15 min - ok. 7 godz. 30 min7

Tu rozpoczyna się nowe

ID.3  rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość jest tuż za rogiem. Powitaj ją.

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego ID.3. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Poznaj ID.3 od każdej strony

„Cechy typowe dla Volkswagena, czyli: znakomita pozycja za kierownicą, przestronność odczuwalna i realna oraz liczne schowki.”

----------

Źródło: Auto Świat, data publikacji 14.04.2021r.

Wnętrze

Widok z zewnątrz

Wymiary

Aktualne promocje

Ładowarka do modeli elektrycznych - ID. Charger

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Wallbox

Twój wymarzony
ID.3

Twój wymarzony
ID.3

ID.3

Znajdź wymarzonego ID.3 wśród dostępnych od ręki w Twojej okolicy.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Pracownik serwisu VW wręcza klientce kluczyki do jej VW ID.3
ID.3 – aktualizacja oprogramowania

Już dostępna za darmo: zapowiadana aktualizacja oprogramowania do ID.3! Niezwłocznie po kontakcie z naszej strony odwiedź salon partnera Volkswagen, by uaktualnić samochód elektryczny i korzystać z aktualizacji oprogramowania.

Zmiana samochodu nie oznacza stresu:
Volkswagen Lease&Care

Młoda kobieta ze słuchawkami beats opiera się o mur

Chciałbyś bez stresu korzystać ze wszystkich zalet elektrycznej mobilności

Wybierz zatem jeden z naszych indywidualnych pakietów Lease&Care, które łączą leasing samochodu z praktycznymi usługami. A raty są naprawdę atrakcyjne.

Wszystko o modelu ID.3

Pakiety wyposażenia ID.3

W tabeli porównawczej modeli znajduje się zestawienie, które pakiety są dostępne w poszczególnych modelach.

Wszystkie kategorie

Wersje wyposażenia

e-Technologia

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID.1 na osiem lat lub 160 tys. km.

1 Zgodnie z warunkami gwarancji Volkswagen AG. W ramach gwarancji i na podanych w niej warunkach Volkswagen AG gwarantuje nabywcy fabrycznie nowego elektrycznego pojazdu BEV, iż przy prawidłowej eksploatacji pojemność użytkowa baterii przez osiem lat (lub do przebiegu 160 tys. kilometrów, w zależności co nastąpi wcześniej), nie spadnie poniżej 70%. 

Komfort

Bardzo sprytne: inteligentne światła

ID. Light komunikuje się z Tobą wizualnie, a w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji pomoże spokojniej poruszać się po drogach. Jeżeli korzystasz z obsługi głosowej, system zareaguje sygnałem świetlnym na Twój głos. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3, pożegna się z Tobą inteligentnym sygnałem świateł ID. Light.