Odkryj We Connect
1

Pozostań w kontakcie w prosty sposób. Dzięki usługom i serwisom We
Connect.

Odkryj We Connect

Gotowi na kolejną generację mobilnych usług online? Od roku modelowego 2021 duża część aktualnych nowych samochodów Volkswagen będzie przygotowana do obsługi We Connect. Dzięki zainstalowanej na stałe karcie eSIM Twój Volkswagen już od samego początku może się łączyć z Internetem. Jednocześnie aplikacja „We Connect” umożliwia podłączenie smartfona do Volkswagena, a tym samym dostęp do określonych funkcji pojazdu i statusu pojazdu. Poznaj możliwości łączności We Connect.1

Dojedź spokojniej

Uzyskuj informacje o ruchu drogowym niemal w czasie rzeczywistym i zaufaj najlepszej trasie. Dzięki naszym inteligentnym asystentom spokojniej dotrzesz do celu.

Dowiedz się więcej

We Connect Plus

Twój pierwszy krok do cyfrowych usług Volkswagen i bezpośredniego połączenia z pojazdem. Cały świat usług cyfrowych Volkswagen przenosi łączność na nowy poziom: Dzięki aktywacji „We Connect Plus” uzyskasz dostęp do dodatkowych, inteligentnych funkcji: od inteligentnej nawigacji z informacjami w czasie rzeczywistym przez strumieniowanie mediów i radio internetowe aż po korzystanie ze smartfona jako pilota. Dla jeszcze większego komfortu i rozrywki.

Aby korzystać z tych usług, należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie go na stronie www.myvolkswagen.netOpens an external link lub przez aplikację Volkswagen We Connect” (dostępna w App Store i Google Play Store), aby bezpłatnie korzystać z usług przez początkowy czas trwania umowy (3 lata)

Lista usług w We Connect Plus:

 • Klucz mobilny1),
 • Zgłaszanie awarii
 • Status pojazdu
 • Drzwi i światła
 • Raport o stanie pojazdu
 • Dane podróży
 • Pozycja parkowania
 • Planowanie wizyty w serwisie
 • Trąbienie i miganie
 • Układ alarmowy online
 • Zdalne sterowanie wentylacją
 • Ogrzewanie postojowe online
 • Blokowanie i odblokowanie1)
 • Godziny odjazdu
 • Klimatyzacja
 • Ładowanie
 • Radio internetowe2),
 • Strumieniowanie mediów2),3),
 • Punkt dostępy WLAN2),
 • Informacje o ruchu drogowym online
 • Wyznaczanie trasy online
 • Stacje paliw i stacje ładowania
 • Aktualizacja map online
 • Miejsca parkingowe
 • Import celów online

We Connect

Po zakończonym okresie bezpłatnego użytkowania We Connect Plus masz do wyboru dwie opcje: przedłużyć licencję poprzez Upgrades na kolejny rok lub dwa albo korzystać z bezpłatnej wersji We Connect. 

Lista usług We Connect:

 • Klucz mobilny1),
 • Zgłaszanie awarii
 • Status pojazdu
 • Drzwi i światła
 • Raport o stanie pojazdu
 • Dane podróży
 • Pozycja parkowania
 • Planowanie wizyty w serwisie

1. Usługa „Blokowanie i odblokowanie” odgrywa istotną rolę dla bezpieczeństwa i wymaga sprawdzenia tożsamości za pomocą procedury Volkswagen Ident. Twoja tożsamość zostanie sprawdzona przez partnera Volkswagena lub za pomocą czatu wideo.
2. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet” oraz punktu dostępu WLAN są wymagane dodatkowe dane, które można nabyć w formie odpłatnych pakietów danych za pośrednictwem zewnętrznego partnera telefonii komórkowej „Cubic Telecom” i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie istnieje możliwość transmisji danych za pośrednictwem przenośnego urządzenia końcowego (smartphone-tethering) z istniejącą lub osobno zawieraną umową o świadczenie usług telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Pobieranie danych z Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a szczególnie w przypadku korzystania z usługi za granicą, może powodować naliczanie dodatkowych opłat, takich jak np. opłaty roamingowe.
3. W celu korzystania z usługi jest wymagane konto w odpowiedniej usłudze strumieniowania.

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Jakie możliwości daje aplikacja We Connect?

W filmie tłumaczymy w jaki sposób sprawnie obsługiwać intuicyjną aplikację We Connect zainstalowaną w telefonie. Objaśniamy, jak zainstalować i uruchomić aplikację We Connect oraz jak korzystać z jej głównych funkcjonalności, takich jak zdalne otwieranie i zamykanie auta, odczytywanie statusu pojazdu, lokalizowanie auta dzięki funkcji trąbienie i miganie czy lokalizowanie i nawigowanie do samochodu.

Upgrades

Upgrades umożliwiają elastyczne doposażenie Volkswagena w dodatkowe funkcje już po jego zakupie. W celu zakupu i korzystania z Upgrades jest wymagane konto Użytkownika w serwisie Volkswagen, ważna umowa We Connect oraz uwierzytelnienie się jako Użytkownik główny, co oznacza powiązanie konta Użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd był wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego produktu, co może zależeć od roku modelowego i daty produkcji.

Dodatkowe funkcje We Connect.

Pakiety, okresy obowiązywania i ceny

Pojazdy kompatybilne z We Connect są seryjnie przygotowane do łączności. W przypadku nowych pojazdów, dostępne są określone pakiety usług do bezpłatnego korzystania w okresie wstępnym, zależnie od wyposażenia pojazdu. Okres świadczenia usług można przedłużyć na przykład w In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie internetowym We ConnectOpens an external link.

Sprawdź cennik oraz pakiety dla We Connect.

W ten sposób aktywujesz i skorzystasz z We Connect

Tutaj dowiesz się, jak aktywować usługi mobilne w aplikacji We Connect.

Pobierz aplikację We Connect
12,13,2
12.
Zużycie paliwa w l/100 km: cykl mieszany 1,3–1,2; zużycie prądu, kWh/100 km: cykl mieszany 15,8–14,9; emisja CO2, g/km: cykl mieszany 30–26. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Zasięg w trybie wyłącznie elektrycznym: w cyklu mieszanym 57–61 km. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Pobierz aplikację We Connect

Poznaj wszystkie korzyści aplikacji We Connect. Wystarczy pobrać aplikację We Connect dla systemu operacyjnego Twojego smartfonu i połączyć się z Twoim Volkswagenem.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem:
00800 - 1216 777Opens a phone link (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987Opens a phone linkOpłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
weconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

In-Car Shop i In-Car Apps – tak to działa

Jako klient We Connect praktyczne funkcje i usługi możesz kupować i pobierać bezpośrednio w In-Car Shop swojego systemu Infotainment. W taki sam sposób jak za pomocą smartfona. Nawet licencję We Connect Plus do Twojego pojazdu możesz w bardzo prosty sposób odnowić za pośrednictwem In-Car Shop lub w Sklepie internetowym We ConnectOpens an external link i przez kolejny rok lub kolejne dwa lata korzystać z pełnej oferty mobilnych usług online We Connect. Odnów wygodnie przez Internet lub skorzystaj z porady Partnera Volkswagen na miejscu, gdzie możesz również nabyć kupon, który można wykorzystać do zakupu dostępnych w sklepie produktów cyfrowych.

--:--

To również może Cię zainteresować

Sklep internetowy We Connect. Do produktów cyfrowych dla Twojego Volkswagena.

Test kompatybilności. Sprawdź, czy Twój model pojazdu jest kompatybilny z We Connect lub Car-Net.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto jest wymagane zawarcie osobnej umowy We Connect lub We Connect Plus z Volkswagen AG – przez Internet na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen We Connect” (dostępna w App Store i Google Play Store). W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie go na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen We Connect”, aby bezpłatnie korzystać z usług przez cały czas trwania umowy. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług „Streaming & Internet” oraz poszczególnych aplikacji In-Car App ponosi Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, poszczególnych aplikacji In-Car App oraz hotspotu Wi-Fi można nabyć płatne pakiety danych od partnera dostarczającego usługi telekomunikacyjne – Cubic Telecom – i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Z danych w ramach tych pakietów mogą korzystać wszyscy użytkownicy i pasażerowie. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów są dostępne pod adresem https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych). Do korzystania z bezpłatnej aplikacji Volkswagen We Connect” jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji Software. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy, a w tym czasie ich zakres może ulegać zmianom lub ich świadczenie może zostać zakończone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie connect.volkswagen-we.com i u Partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy opłat za usługi telekomunikacyjne są dostępne u operatora sieci komórkowej.
2.
Podane wartości dotyczące zużycia i emisji zostały określone na podstawie ustawowych metod pomiaru. Z dniem 1 stycznia 2022 roku cykl kontrolny WLTP całkowicie zastąpił cykl kontrolny NEDC, w związku z czym po tym terminie wartości NEDC nie będą już dostępne dla nowych pojazdów z homologacją. Informacje te nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie stanowią części oferty, lecz służą wyłącznie do celów porównawczych między różnymi typami pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (elementy montażowe, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisje CO2 i wartości mocy jezdnej pojazdu. Z racji bardziej realistycznych warunków kontroli wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mierzone metodą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone metodą NEDC. W rezultacie od dnia 1 września 2018 roku mogą wystąpić odpowiednie zmiany dotyczące opodatkowania pojazdów. Więcej informacji na temat różnic między WLTP a nowym nową metodą NEDC zamieszczono na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html. Dodatkowe informacje dotyczące oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych, określonych emisji CO2 nowych samochodów osobowych znajdują się w „Podręczniku dotyczącym zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia prądu w nowych samochodach osobowych”, które są dostępne bezpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern lub pod adresem www.dat.de/co2.
13.
Wartości określone zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania pojazdów lekkich (WLTP) dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Zakres wariantów wyposażenia danego modelu wynika z pomiarów przeprowadzanych na hamowni podwoziowej. W praktyce rzeczywisty zakres zmienia się w zależności od stylu jazdy, prędkości, wykorzystania odbiorników komfortowych/dodatkowych, temperatury zewnętrznej, liczby osób jadących w pojeździe/ładowności i topografii.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.