VW ID.5 GTX w kolorze czerwonym, widoczny przód, wysiada kobieta

Świat możliwości, jakie daje Internet
We Connect do modeli ID.

1.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 19,2–16,9; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Witamy w usługach online do Twojego ID.

We Connect to unikanie korków w drodze do domu dzięki informacjom o ruchu drogowym online. Ogrzewanie wnętrza pojazdu podczas śniadania, odkrywanie nowych ulubionych stacji w radiu internetowym pojazdu i odkrywanie odcinków podcastów. Krótko mówiąc: We Connect przenosi cyfrowe możliwości Twojego ID. na nowy poziom. Dzięki licznym pomocnym funkcjom do codziennego użytku, które od wersji ID.Software 3.0 są dodatkowo dostępne w zależności od wyposażenia.

Czy Twój model ID. jest przygotowany na We Connect i We Connect Plus, dowiesz się właśnie tutaj na podstawie naszego testu kompatybilnościOpens an external link.

Spokojniej do celu.

Optymalizuj trasę i czas podróży dzięki aktualizacji map online i dokładnym, przekazywanym niemal w czasie rzeczywistym informacjom o ruchu drogowym. Wysyłaj cele nawigacji do swojego ID. za pośrednictwem aplikacji. Wyszukiwanie celów specjalnych online może nie tylko poprowadzić Cię do szczególnych celów, takich jak atrakcje turystyczne czy restauracje, lecz również dzięki dużej bazie danych oferuje wiele przydatnych informacji. Ponadto możesz również wyświetlić stacje ładowania i wolne miejsca parkingowe. W ten sposób Twoje codzienne życie mobilne stanie się jeszcze łatwiejsze. I po prostu jeszcze lepsze.