VW ID.5 GTX w kolorze czerwonym, widoczny przód, wysiada kobieta
1,3

Świat możliwości, jakie daje Internet
We Connect do modeli ID.

2.
ID.5 GTX Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 17,1–15,6; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

Witamy w usługach online do Twojego ID.

We Connect to unikanie korków w drodze do domu dzięki informacjom o ruchu drogowym online. Ogrzewanie wnętrza pojazdu podczas śniadania, odkrywanie nowych ulubionych stacji w radiu internetowym pojazdu i odkrywanie odcinków podcastów. Krótko mówiąc: We Connect przenosi cyfrowe możliwości Twojego ID. na nowy poziom. Dzięki licznym pomocnym funkcjom do codziennego użytku, które od wersji ID.Software 3.0 są dodatkowo dostępne w zależności od wyposażenia.1

Czy Twój model ID. jest przygotowany na We Connect i We Connect Plus, dowiesz się właśnie tutaj na podstawie naszego testu kompatybilnościOpens an external link.

Spokojniej do celu.

Optymalizuj trasę i czas podróży dzięki aktualizacji map online i dokładnym, przekazywanym niemal w czasie rzeczywistym informacjom o ruchu drogowym. Wysyłaj cele nawigacji do swojego ID. za pośrednictwem aplikacji. Wyszukiwanie celów specjalnych online może nie tylko poprowadzić Cię do szczególnych celów, takich jak atrakcje turystyczne czy restauracje, lecz również dzięki dużej bazie danych oferuje wiele przydatnych informacji. Ponadto możesz również wyświetlić stacje ładowania i wolne miejsca parkingowe. W ten sposób Twoje codzienne życie mobilne stanie się jeszcze łatwiejsze. I po prostu jeszcze lepsze. 

Aktywacja We Connect do Twojego ID. 

Postępuj zgodnie z naszą instrukcją aktywacji, aby przy użyciu aplikacji We Connect ID. połączyć się z Twoim ID.  

Pobierz aplikację We Connect ID.
9,10
9.
Ilustracje mogą się różnić
10.
ID.3 Pro Performance: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 13,5–12,9; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++. ID.3 Pro S (4- i 5-drzwiowy): Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 13,7–13,1; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

Pobierz aplikację We Connect ID.

Połącz się ze swoim samochodem elektrycznym dzięki wybranym funkcjom Remote, istotnym informacjom o pojeździe oraz usłudze ładowania We Charge. Zeskanuj kod i pobierz aplikację bezpośrednio na swojego smartfona.

Dodatkowe funkcje w In-Car Shop

Twój ID. jest prawidłowo połączony z Internetem. Dzięki temu możesz pobierać i aktywować pomocne produkty cyfrowe lub przedłużać istniejące umowy bezpośrednio w samochodzie. W sklepie internetowym We ConnectOpens an external link oraz w sklepie In-Car Shop, bezpośrednio w swoim systemie Infotainment możesz zobaczyć wszystkie produkty pasujące do Twojego ID. W przypadku produktów odpłatnych aktywacja jest możliwa natychmiast po otrzymaniu płatności. Wystarczy sprawdzić dane i szczegóły płatności, a następnie zrealizować zamówienie. Nowa funkcja będzie dostępna przy następnym uruchomieniu samochodu elektrycznego z połączeniem internetowym.

Łączność do modeli z ID. z oprogramowaniem 2.4 lub starszym

Jeżeli Twój model nie ma jeszcze zainstalowanej co najmniej wersji ID. Software 3.0, możesz korzystać z informacji o ruchu drogowym online, rozrywki i funkcji Remote We Connect Start. 

VW ID.3 w kolorze białym widoczny z boku, kobieta idzie w kierunku pojazdu, ostrość na logo

We Connect Start

Oferta We Connect Start11 również połączy Cię z Twoim ID. i oferuje wiele przydatnych funkcji. Poniżej opisano, w jaki sposób dowiesz się, której wersji oprogramowania używasz aktualnie w swoim ID:
Otwórz punkt menu „Konfiguracja” w systemie Infotainment swojego ID. Następnie przejdź do punktu „Informacje o systemie”. Wersję Twojego ID. Software przedstawiono w rozdziale „ID. Software”. 

To również może Cię zainteresować

We Connect. Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Test kompatybilności. Sprawdź, czy Twój model pojazdu jest kompatybilny z We Connect lub Car-Net.

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect i We Connect Plus dla rodziny ID., należy posiadać konto Użytkownika w serwisie Volkswagen i zalogować się w We Connect / We Connect Plus za pomocą nazwy Użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online osobną umowę We Connect / We Connect Plus z Volkswagen AG. Czas trwania umowy We Connect dla rodziny ID. nie jest ograniczony do trzech lat. Początkowo czas trwania usług We Connect Plus jest ograniczony do trzech lat i umożliwia odpłatne przedłużenie po upływie tego okresu. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na jego zarejestrowanie za pośrednictwem strony internetowej myvolkswagen.net lub aplikacji We Connect ID. (dostępnej w App Store i Google Play Store) oraz do korzystania z usług We Connect Plus przez cały uzgodniony bezpłatny czas trwania. W razie późniejszej rejestracji czas trwania bezpłatnego korzystania ulega skróceniu. Niektóre mobilne usługi online We Connect / We Connect Plus można obsługiwać tylko za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. Do korzystania z bezpłatnej aplikacji jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).Mobilne usługi online są dostępne przez uzgodniony czas trwania umowy, w czasie którego ich zakres może ulegać zmianie. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji Software. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u Partnera Volkswagen. Ponadto należy przestrzegać aktualnych Ogólnych Warunków Sprzedaży usług cyfrowych dla rodziny ID.
3.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa/energii i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC.  Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Zużycie paliwa/energii, emisja CO2 i ewentualnie zasięg zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. Wartości mogą się różnić w zależności od wariantu oraz wersji wyposażenia. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen lub sprawdź na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
6.
Obsługa głosowa online jest obecnie dostępna dla następujących języków: angielski (UK i US), czeski, duński, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, włoski, polski, portugalski i szwedzki.
7.
Mobilne usługi online wykorzystują sieci komórkowe We Connect 2G/3G/LTE. Operatorzy sieci od roku 2020 będą sukcesywnie wyłączać sieci komórkowe 2G/3G. Od tego czasu mogą występować ograniczenia mobilnych usług online.
8.
Do korzystania z bezpłatnej aplikacji jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy opłat w sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).
11.
Aby korzystać z usług We Connect Start, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online odrębną umowę We Connect Start z Volkswagen AG. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na jego zarejestrowanie za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. (dostępnej w App Store i Google Play Store) oraz do korzystania z usług We Connect Start przez cały uzgodniony okres bezpłatny. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect Start jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Naliczane w związku z tym koszty transmisji danych na terenie Europy w ramach zasięgu sieci będą ponoszone przez Volkswagen AG za wyjątkiem „Radia internetowego” i „Hotspotu Wi-Fi”. Aby korzystać z usług „Radio internetowe” i „Hotspot Wi-Fi”, można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich na obszarze działania sieci wielu krajów europejskich. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z „Radia internetowego” i „Hotspotu Wi-Fi” za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych). Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji We Connect ID., potrzebujesz smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między Tobą a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług może być różna w zależności od wyposażenia, pojazdu i kraju. Usługi te są dostępne przez uzgodniony okres obowiązywania umowy, w czasie którego ich treść może ulegać zmianie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych.
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.