VW ID.5 GTX w kolorze szarym, podłączony do ładowania
2
2.

ID.5 GTX: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,6–16,2; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Świat możliwości, jakie daje Internet do modeli ID.

Witamy w usługach online do Twojego ID.

VW Connect lub We Connect to unikanie korków w drodze do domu dzięki informacjom o ruchu drogowym online. Ogrzewanie wnętrza pojazdu podczas śniadania, odkrywanie nowych ulubionych stacji w radiu internetowym pojazdu i odkrywanie odcinków podcastów. Krótko mówiąc: Przeniesiemy cyfrowe możliwości Twojego ID. na nowy poziom. Dzięki licznym pomocnym funkcjom do codziennego użytku, które od wersji ID. Software 3.0 z We Connect i od wersji ID. Software 4.0 z VW Connect w zależności od wyposażenia są dostępne dodatkowo. Dzięki aplikacji Volkswagen możesz w prosty sposób połączyć swój samochód ze smartfonem i uzyskać dostęp do niektórych funkcji oraz statusu pojazdu – nawet gdy nie siedzisz akurat za kierownicą swojego Volkswagena.

Informację o tym, czy Twój model ID. jest przygotowany do obsługi VW Connect/VW Connect Plus lub We Connect/We Connect Plus, otrzymasz tutaj na podstawie naszego testu kompatybilnościOpens an external link.

Kobieta stojąca obok Volkswagena ID.

Wszystkie usługi online do Twojego ID. w zarysie

Każdy bohater ma swoich pomocników. A dzięki usługom online, takim jak VW Connect lub We Connect do Twojego ID., masz ich od razu kilku. Dowiedz się, które usługi najlepiej pasują do Twojego codziennego życia i jakie wymagania należy spełnić. Tutaj znajdziesz przegląd wszystkich usług i opcji do Twojego ID.

Osoba siedząca w Volkswagenie i obsługująca aplikację Volkswagen na telefonie komórkowym

Aktywacja VW Connect lub We Connect do Twojego ID. 

Tutaj dowiesz się, jak aktywować mobilne usługi online do Twojego ID. w aplikacji Volkswagen.

Mężczyzna siedzący w domu i patrzący na tablet

Zarejestruj się teraz i odkryj korzyści

Aby połączyć swój pojazd z usługami VW Connect i We Connect do Twojego ID., musisz się zalogować przy użyciu konta użytkownika Volkswagen ID. W tym celu skorzystaj z poniższego linku, a następnie kliknij „Zaloguj się lub zarejestruj się”. 

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Person steht neben einem Volkswagen und bedient die Volkswagen App auf einem Mobiltelefon
5
5.
ID.5 Pro: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,0–15,5; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.  Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Zasięg: w cyklu mieszanym 567 km. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Aplikacja Volkswagen łączy w sobie pełną ofertę usług online VW Connect, We Connect i Car-Net. Oferuje pełen przegląd wszystkich najważniejszych funkcji i usług oraz zapewnia jeszcze większą wygodę. Pobierz ją teraz.

VW ID.3 w kolorze białym widoczny z boku, kobieta idzie w kierunku pojazdu, ostrość na logo
6
6.

ID.3: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 16, 3-14,9; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdów są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

We Connect Start – funkcje online do modeli ID. z wersją ID. Software 2.4 lub starszą

Jeżeli Twój model nie ma jeszcze zainstalowanej co najmniej wersji ID.Software 3.0, możesz korzystać z informacji o ruchu drogowym online, rozrywki i funkcji Remote We Connect Start. Ponieważ oferta We Connect Start połączy Cię z Twoim ID. i oferuje wiele przydatnych funkcji. Poniżej opisano, w jaki sposób dowiesz się, której wersji oprogramowania używasz aktualnie w swoim ID:
Otwórz punkt menu „Konfiguracja” w systemie Infotainment swojego ID. Następnie przejdź do punktu „Informacje o systemie”. Wersję Twojego ID. Software przedstawiono w rozdziale „ID. Software”. 

Dodatkowe funkcje w In-Car Shop

Twój ID. jest prawidłowo połączony z Internetem. Dzięki temu możesz pobierać i aktywować pomocne produkty cyfrowe lub przedłużać istniejące umowy bezpośrednio w samochodzie. W sklepach Volkswagen Connect Shop Opens an external linkoraz In-Car Shop, bezpośrednio w swoim systemie Infotainment, możesz zobaczyć wszystkie produkty pasujące do Twojego ID. W przypadku produktów płatnych aktywacja jest możliwa natychmiast po otrzymaniu płatności. Wystarczy sprawdzić dane i szczegóły płatności, a następnie zrealizować zamówienie. Nowa funkcja będzie dostępna przy następnym uruchomieniu samochodu elektrycznego z połączeniem internetowym.

--:--

Upgrades – Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć

Jako klient VW Connect lub We Connect dzięki Upgrades wyposażysz swój samochód w nowe funkcje nawet po jego zakupie. 

Wskazówka: oferta dostępna do modeli ID. z fabrycznie zainstalowaną wersją ID. Software 3.1 lub nowszą.

VW Connect i We Connect do Twojego Volkswagena

Frau steht vor einem Volkswagen und lächelt

VW Connect i We Connect – bardzo ciekawa opcja również do Volkswagenów, które nie są w pełni zelektryfikowane.

Dzięki VW Connect i We Connect do Volkswagenów, które nie są w pełni zelektryfikowane, również możesz sterować wybranymi funkcjami pojazdu i korzystać z nich przy użyciu smartfona. Informacje o statusie i ruchu drogowym przekazywane niemal w czasie rzeczywistym pozwolą Ci cieszyć się większym spokojem przez cały dzień.

To również może Cię zainteresować

Usługi online Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Test kompatybilności. Tutaj dowiesz się, które mobilne usługi online są dostępne w wybranym przez Ciebie Volkswagenie.  

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Przy zakupie nowego pojazdu możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych VW Connect lub VW Connect Plus bądź We Connect lub We Connect Plus przez początkowy czas trwania umowy. Aby korzystać z usług VW Connect lub VW Connect Plus bądź We Connect lub We Connect Plus dla rodziny ID., należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Po pomyślnym utworzeniu konta użytkownika Volkswagen ID i powiązaniu go z pojazdem przez początkowy czas trwania umowy możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych dostosowanych do danego pojazdu, kraju, oprogramowania i wyposażenia. W tym celu jest wymagane zawarcie osobnej umowy VW Connect bądź VW Connect Plus lub We Connect bądź We Connect Plus z Volkswagen AG – przez Internet na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen” (dostępna w App Store i Google Play Store). Faktyczna długość bezpłatnego czasu trwania umowy zależy od tego, kiedy zostaną aktywowane usługi cyfrowe. Bezpłatny początkowy czas trwania umowy zacznie się automatycznie skracać najpóźniej od dziewięćdziesiątego dnia po pierwszym wydaniu pojazdu. Dokładny czas trwania umowy dla danego pojazdu można sprawdzić w serwisie myVolkswagen na stronie www.myvolkswagen.net. Niektóre mobilne usługi online We Connect / We Connect Plus lub VW Connect / VW Connect Plus można obsługiwać tylko za pośrednictwem aplikacji Volkswagen”. Do korzystania z bezpłatnej aplikacji jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub zawartą osobno umową z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może się wiązać z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).   Mobilne usługi online są dostępne przez uzgodniony czas trwania umowy, w czasie którego ich zakres może ulegać zmianie. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus lub VW Connect i VW Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji oprogramowania. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie connect.volkswagen.com i u Partnera Volkswagen. Ponadto należy przestrzegać aktualnych Ogólnych Warunków Sprzedaży usług cyfrowych dla rodziny ID. 
3.
Podane wartości dotyczące zużycia i emisji zostały określone na podstawie ustawowych metod pomiaru. Z dniem 1 stycznia 2022 roku cykl kontrolny WLTP całkowicie zastąpił cykl kontrolny NEDC, w związku z czym po tym terminie wartości NEDC nie będą już dostępne dla nowych pojazdów z homologacją. Informacje te nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie stanowią części oferty, lecz służą wyłącznie do celów porównawczych między różnymi typami pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (elementy montażowe, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisje CO2 i wartości mocy jezdnej pojazdu. Z racji bardziej realistycznych warunków kontroli wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mierzone metodą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone metodą NEDC. W rezultacie od dnia 1 września 2018 roku mogą wystąpić odpowiednie zmiany dotyczące opodatkowania pojazdów. Więcej informacji na temat różnic między WLTP a nowym nową metodą NEDC zamieszczono na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html. Dodatkowe informacje dotyczące oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych, określonych emisji CO2 nowych samochodów osobowych znajdują się w „Podręczniku dotyczącym zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia prądu w nowych samochodach osobowych”, które są dostępne bezpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern lub pod adresem www.dat.de/co2.
4.
Wartości określone zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania pojazdów lekkich (WLTP) dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Zakres wariantów wyposażenia danego modelu wynika z pomiarów przeprowadzanych na hamowni podwoziowej. W praktyce rzeczywisty zakres zmienia się m.in. w zależności od stylu jazdy, prędkości, wykorzystania odbiorników komfortowych/dodatkowych, temperatury zewnętrznej, liczby osób jadących w pojeździe/ładowności, topografii, a także procesu starzenia się i zużywania akumulatora.
7.
Przy zakupie nowego pojazdu możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych przez początkowy czas trwania umowy. Aby korzystać z usług We Connect Start, potrzebujesz konta użytkownika Volkswagen ID i musisz się zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Po pomyślnym utworzeniu konta użytkownika Volkswagen ID i powiązaniu go z pojazdem przez początkowy czas trwania umowy możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych dostosowanych do danego pojazdu, kraju, oprogramowania i wyposażenia. W tym celu jest wymagane zawarcie osobnej umowy We Connect Start z Volkswagen AG – przez Internet na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen” (dostępna w sklepach App Store i Google Play Store). Faktyczna długość bezpłatnego czasu trwania umowy zależy od tego, kiedy zostaną aktywowane usługi cyfrowe. Bezpłatny początkowy czas trwania umowy zacznie się automatycznie skracać najpóźniej od dziewięćdziesiątego dnia po pierwszym wydaniu pojazdu. Dokładny czas trwania umowy dla danego pojazdu można sprawdzić w serwisie myVolkswagen na stronie www.myvolkswagen.net. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect Start jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Naliczane w związku z tym koszty transmisji danych w Europie będzie ponosić firma Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci. W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji Volkswagen jest wymagany smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub osobno zawieraną umową z operatorem sieci komórkowej między Tobą a operatorem sieci komórkowej. Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług może przedstawiać się różnie w zależności od kraju. Usługi te są dostępne przez uzgodniony okres obowiązywania umowy, w czasie którego ich treść może ulegać zmianie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie connect.volkswagen.com i u Partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy opłat za usługi telekomunikacyjne są dostępne u operatora sieci komórkowej. 
8.
W celu nabycia nowych Upgrades musisz posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen, ważną umowę VW Connect / We Connect oraz uwierzytelnić się jako Użytkownik główny, co oznacza powiązanie Twojego konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd miał funkcje techniczne, sprzęt i oprogramowanie wymagane do danego Upgrade. Dostępność Upgrades może również zależeć od roku modelowego i daty produkcji. Dostępne dla danego pojazdu Upgrades użytkownik główny może zobaczyć w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub Volkswagen Connect Shop na stronie connect-shop.volkswagen.com. Artykuły płatne można nabyć w sklepie In-Car Shop i/lub Volkswagen Connect Shop, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. Dostępność funkcji Upgrades w sklepie internetowym i sklepie In-Car Shop może się różnić. W razie pytań dotyczących Upgrades oraz ich dostępności wszelkich informacji udzieli również Partner Volkswagen. Zakupione i aktywowane Upgrades na czas aktywacji pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego