Czerwony VW ID.5 GTX widziany ukośnie z przodu w nowoczesnej wiacie samochodowej, mężczyzna idący wzdłuż maski
1
1.

ID.5 GTX: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,6–16,2; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Upgrades do Twojego ID.

Nadaj swojemu ID. nowe możliwości

Czy to nawigacja, system asystencki, czy inteligentna klimatyzacja – jako klient VW Connect lub We Connect możesz w prosty sposób wyposażyć swojego ID. w nowe funkcje nawet już po jego zakupie, jeżeli fabrycznie ma zainstalowaną wersję ID. ID. Software 3.1 lub nowszą.

Wygodnie zamawiaj nowe funkcje bezpośrednio z samochodu lub w sklepie Volkswagen Connect Shop bez konieczności udawania się do serwisu.

  • Bezpłatnie wypróbuj funkcje pojazdu
  • Zamawiaj funkcje pojazdu elastycznie i w zależności od potrzeb, bez automatycznego przedłużania umowy
  • Aktywuj Upgrades bezpośrednio w swoim modelu ID. bez konieczności udawania się do serwisu
  • Otrzymuj dedykowane kupony od Partnera Serwisowego Volkswagen
  • Zwiększ wartość swojego pojazdu dzięki nowym funkcjom
--:--

W zależności od wyposażenia są dostępne następujące Upgrades do Twojego ID:

Nie masz budowanej nawigacji? Nie ma problemu!

Wystarczy, że po zakupie pojazdu aktywujesz intuicyjną funkcję nawigacji z aktualnymi informacjami o ruchu drogowym i punktami zainteresowania do systemu Infotainment „Discover” lub „Discover Max”.

Przy użyciu funkcji e-planera trasy w nawigacji możesz automatycznie planować postoje na ładowanie wzdłuż trasy. A w połączeniu z usługami online VW Connect Plus lub We Connect Plus otrzymasz regularne aktualizacje map oraz informacje o ruchu drogowym dla całej Europy. 

Cena: jednorazowo 4,290zł brutto

Okresy i opcje

Najlepiej samemu przekonać się o tym, w jak prosty sposób można rozszerzyć swojego .ID o nowe funkcje dzięki Upgrades. Jako użytkownik główny VW Connect lub We Connect prawie do każdego Upgrade możesz jednorazowo zamówić bezpłatny miesięczny okres próbny**. Następnie do prawie wszystkich Upgrades otrzymasz trzy czasy trwania do wyboru. 

1 miesiąc

Korzystaj z Upgrades w pełni elastycznie

Zamawiaj dodatkowe usługi zwiększające komfort jazdy w zależności od potrzeb i niezależnie decyduj każdego miesiąca, z którymi Upgrades jeździ Ci się najlepiej. Czas trwania wynoszący jeden miesiąc zapewni Ci pełną elastyczność (bez automatycznego przedłużania).

1 rok

Korzystaj z Upgrades przez cały rok 

Nie chcesz zbyt szybko rezygnować z dodatkowego komfortu, jaki daje Ci nowa funkcja pojazdu w Twoim ID.? W prosty sposób zapewnij sobie korzystanie z niej od razu przez cały rok (brak automatycznego przedłużania).

Nieograniczony czas trwania

Korzystaj z Upgrades bez ograniczeń czasowych 

Upgrades bez ograniczeń czasowych będą dostępne w Twoim ID. przez cały czas, ponieważ z funkcji mogą korzystać wszyscy podróżujący przez cały okres użytkowania pojazdu.

Przegląd cen

Zamawiaj funkcje pojazdu elastycznie i w zależności od potrzeb, bez dodatkowego przedłużania umowy, co miesiąc lub co rok.

Miesięcznie

Rocznie

Bez ograniczeń czasowych

Nawigacja

aktualnie niedostępne

aktualnie niedostępne

4,290 zł*

Regulacja świateł drogowych „Light Assist”

22 zł*

219 zł*

890 zł*

Układ klimatyzacji „Air Care Climatronic”

34 zł*

339 zł*

1,390 zł*

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne)

7 zł*

70 zł*

279 zł*

Miesięcznie

aktualnie niedostępne

Rocznie

aktualnie niedostępne

Bez ograniczeń czasowych

4,290 zł*

*Cena na rynek polski razem z podatkiem VAT. Obowiązują prawnie wiążące ceny, które w chwili zakupu wyświetlają się w sklepie Volkswagen Connect Shop lub In-Car Shop. Ceny mogą się różnić w zależności od pojazdu, wyposażenia lub aktualnej akcji promocyjnej.

Tutaj znajdziesz wszystko o aktualnych ofertach.

** na każdego użytkownika głównego i funkcję 

Aktywacja Upgrades w Twoim ID.

Wersja oprogramowania i rejestracja

Aby zakupić Upgrades, Twój ID. musi mieć fabrycznie zainstalowaną wersję oprogramowania Software 3.1 lub nowszą i spełniać wymagania techniczne dla danej funkcji. Po zarejestrowaniu się w VW Connect lub We Connect i zweryfikowaniu jako użytkownik główny w Twoim pojeździe możesz zaczynać.

To również może Cię zainteresować