Mężczyzna trzyma kartę ładowania przed stacją ładowania.
1

Łatwe ładowanie – z We Charge

We Charge to inteligentna usługa, dzięki której z łatwością naładujesz swój model ID. zarówno w domu, jak i w całej Europie w aktualnie już ponad 400 000 punktach ładowania2.

We Charge to inteligentna usługa, dzięki której z łatwością naładujesz swój model ID. zarówno w domu, jak i w całej Europie w aktualnie już ponad 400 000 punktach ładowania2.

Samochody spalinowe można tankować tylko na stacjach.
Pojazdy elektryczne dają większą dowolność. 

Możesz ładować je w domu, na ogólnodostępnych stacjach i podczas spędzania czasu na miejskich aktywnościach – Ty oglądasz film w kinie, a Twój samochód ładuje się do drogi.

Objaśnienie, czym jest We Charge, na podstawie filmu

--:--

Łatwe ładowanie w drodze

Elektromobilność może być przyjemna i sprawiać radość – wreszcie możesz z łatwością dojechać swoim pojazdem elektrycznym w każde miejsce. Wystarczy otworzyć aplikację We Connect ID. i sprawdzić lokalizację następnej stacji ładowania, aby ładować i w zależności od taryfy We Charge cieszyć się niższymi cenami.

 • Znajdź i wykorzystaj tysiące publicznych punktów ładowania
 • Ładuj w całej Europie dzięki jednej karcie ładowania
 • Znajdź odpowiednią taryfę We Charge dostosowaną do niemal wszystkich wymagań
 • Wyjątkowe korzyści cenowe w sieci szybkiego ładowania IONITY

Właściwa oferta do niemal wszystkich wymagań:
taryfy We Charge3

czerwony VW ID.5 GTX podłączony z boku do stacji ładowania

Przy zakupie Volkswagena ID. razem z taryfami We Charge już na start otrzymasz dostęp do jednej z największych i najszybciej rosnących sieci ładowania w Europie. W ramach We Charge Go i We Charge Plus uzyskasz ponadto dostęp do dwóch kolejnych taryf ładowania 3,4 do wyboru, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb w zakresie ładowania.

Taryfa

We Charge Free

Płać tylko tyle, za ile ładujesz

 • AC: 2.73 zł 5 / kWh
 • DC: 3.72 zł / kWh
 • IONITY: 3.69 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 0 zł
 • Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 180 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.69 zł / min od 90 min

Taryfa

We Charge Go

Do okazyjnego ładowania w czasie podróży

 • AC: 2.26 zł 5 / kWh 
 • DC: 2.92 zł / kWh
 • IONITY: 3.69 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 39.99 zł
 • Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 180 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.69 zł / min od 90 min

Taryfa

We Charge Plus

Do częstego ładowania i długich dystansów

 • AC: 2.03 zł 5 / kWh 
 • DC: 2.64 zł / kWh
 • IONITY: 1.70 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 69.99 zł
 • Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 180 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.69 zł / min od 90 min

E-planer podróży 12,13– stacje ładowania w Twojej okolicy

W naszej wyszukiwarce znajdziesz wiele stacji ładowania, a jeśli zechcesz, możesz je uwzględnić podczas planowania podróży jako cel lub cel pośredni. Planer tras umożliwia planowanie podróży wzdłuż ogólnodostępnej sieci stacji ładowania z uwzględnieniem indywidualnych ustawień, takich jak poziom naładowania akumulatora.

Inteligentna pomoc każdego dnia:
Aplikacje We Charge w podróży

Najpierw pobierz aplikację, potem zacznij ładować

1
1. Pobierz aplikację We Connect ID.

Pobierz aplikację We Connect ID. do systemu iOS lub Android na swojego smartfona.

Przejdź do App StoreOpens an external link

Przejdź do Play StoreOpens an external link

 

2
2. Utwórz konto użytkownika

Zaloguj się przy użyciu Volkswagen ID i utwórz konto użytkownika.

Utwórz bezpłatne konto użytkownikaOpens an external link  

3
3. Wybierz taryfę ładowania

Wybierz taryfę ładowania We Charge, która najlepiej pasuje do Twojej mobilnej codzienności. 

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code
6

We Charge w aplikacji We Connect ID.

Funkcje We Charge są zintegrowane w aplikacji We Connect ID. Ogólnodostępne stacje ładowania możesz z łatwością wyszukiwać i znajdować w aplikacji oraz sprawdzać ich dostępność w czasie rzeczywistym. W celu zachowania pełnej przejrzystości kosztów możesz przeglądać wszystkie swoje operacje ładowania. Nawet zarządzanie taryfą i kartą ładowania jest dostępne za naciśnięciem palcem. Brzmi przekonująco? Kliknij tutaj, aby przejść do pobierania aplikacji. Alternatywnie zeskanuj kod QR i pobierz aplikację bezpośrednio na smartfona.

In-Car App We Charge

Chcesz po prostu wyjechać i pozwolić nawigacji, aby prowadziła Cię do najbliższej stacji ładowania? Żaden problem. Dzięki Over-the-air Update w prosty sposób podłączysz swoją aplikację We Charge z systemem nawigacji. Dzięki temu zyskujesz możliwość szybkiego filtrowania stacji ładowania w widoku We Charge wg mocy i dostępności oraz bezpośrednio rozpocząć prowadzenie do celu, nie wychodząc z aplikacji nawigacji. Zawsze wyszukiwarkę stacji lądowania będziesz mieć pod ręką. 

--:--

Bezstresowe ładowanie w domu

Dzięki ID. Charger pełną łączność z siecią masz nawet w domu. Podczas ładowania swojego samochodu masz czas na to, aby się odprężyć. Oprzyj się wygodnie i steruj swoją stacją Wallbox za pomocą aplikacji. Dzięki temu swoje operacje ładowania masz zawsze pod kontrolą, możesz zarządzać swoją stacją Wallbox i dokonywać wielu innych ustawień. 

ID. Charger: W taki sposób zmienisz swój dom w stację ładowania

ID. Charger: W taki sposób zmienisz swój dom w stację ładowania

Chcesz się odprężyć w domu, gdy Twój samochód się ładuje? Decydując się na stację Wallbox ID. Charger od Elli, zapewniasz sobie nowoczesną technologię ładowania bezpośrednio w swoim domu. Szczególnie praktyczne: modele sieciowe Charger Connect i ID. Charger Pro zapewniają inteligentne funkcje związane z zarządzaniem ładowaniem, które za pośrednictwem We Charge umożliwiają zdalne sterowanie, zarządzanie, a także konfigurowanie.

Często zadawane pytania

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z elektryzującymi wieściami ze świata Volkswagena i modeli z rodziny ID.

Różne modele Volkswagenów ID stoją obok siebie na parkingu

Nasze modele ID. – Poznaj teraz

Elegancki SUV coupé

Z nowym ID.5 stworzyliśmy elektrycznego crossovera, który jako pierwszy łączy jakość rodziny ID. ze sportowo-eleganckim designem coupé.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800-43347328Opens a phone link (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987Opens a phone link. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
wecharge-support@volkswagen.deOpens a mail link

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Podane wartości dotyczące zużycia i emisji zostały określone na podstawie ustawowych metod pomiaru. Z dniem 1 stycznia 2022 roku cykl kontrolny WLTP całkowicie zastąpił cykl kontrolny NEDC, w związku z czym po tym terminie wartości NEDC nie będą już dostępne dla nowych pojazdów z homologacją. Informacje te nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie stanowią części oferty, lecz służą wyłącznie do celów porównawczych między różnymi typami pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (elementy montażowe, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisje CO2 i wartości mocy jezdnej pojazdu. Z racji bardziej realistycznych warunków kontroli wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mierzone metodą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone metodą NEDC. W rezultacie od dnia 1 września 2018 roku mogą wystąpić odpowiednie zmiany dotyczące opodatkowania pojazdów. Więcej informacji na temat różnic między WLTP a nowym nową metodą NEDC zamieszczono na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html. Dodatkowe informacje dotyczące oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych, określonych emisji CO2 nowych samochodów osobowych znajdują się w „Podręczniku dotyczącym zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia prądu w nowych samochodach osobowych”, które są dostępne bezpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern lub pod adresem www.dat.de/co2.
2.
Taryfy ładowania, karta ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Stopka redakcyjna i Kwestie prawne).
3.
Przedstawione taryfy ładowania oraz karta ładowania to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). W celu zawarcia tych umów taryfowych jest wymagane konto Volkswagen ID (VW-ID) oraz aplikacja Volkswagen We Connect ID. Aby zapoznać się z całą ofertą taryf w aplikacji We Connect ID. i uzyskać możliwość zawarcia umowy taryfowej, należy dodać pojazd do aplikacji. Jeżeli nie chcesz przekazywać danych swojego VW ID. spółce Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), możesz skorzystać z alternatywnej oferty na stronie www.elli.eco bez udzielonych warunków specjalnych. Również karty ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
4.
Taryfy We Charge Go i We Charge Plus są dostępne tylko do modeli Volkswagen ID.
5.
Wszystkie podane tutaj ceny zawierają ustawowy podatek VAT.
6.
Wartości określone zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania pojazdów lekkich (WLTP) dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Zakres wariantów wyposażenia danego modelu wynika z pomiarów przeprowadzanych na hamowni podwoziowej. W praktyce rzeczywisty zakres zmienia się w zależności od stylu jazdy, prędkości, wykorzystania odbiorników komfortowych/dodatkowych, temperatury zewnętrznej, liczby osób jadących w pojeździe/ładowności i topografii.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.