VW Golf GTE stoi na drodze, przed nim siedzą 2 kobiety, widok z boku

Golf GTE

Już od 2 004 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Już od 2 004 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

  • Cena katalogowaod 192 690 zł
  • Rata w leasingu "Jak Abonament" od 2 004 zł netto/m-c
  • Moc silnika245 KM
  • Zużycie paliwa1,2-1,2 l/100 km
  • Zużycie energii16,6 kWh/100 km
  • Pojemność bagażnika374 | 1237 litrów
  • Liczba miejsc5

Co dwa napędy, to nie jeden. 
Golf GTE.

Przyjemność jazdy ma w genach: maksymalna moc Golfa GTE  wynosi 180 kW (245 KM).  Za tę robiącą wrażenie moc odpowiedzialna jest technologia hybrydowa plug-in.

Nowy Golf GTE
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Golfa GTE. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Rewolucyjny Golf GTE
już od 2 004 zł netto/mies

Rewolucyjny Golf GTE
już od 2 004 zł netto/mies

Golf GTE

Zamów wymarzonego Golfa GTE, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!
ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Wszystko o modelu Golf GTE

Ciekawe informacje o Golfie GTE:

Liczne możliwości indywidualizacji dają możliwość stworzenia niepowtarzalnego, Twojego własnego Golfa GTE.  

Wszystkie kategorie

Stylistyka

Sportowo-elegancki wygląd.

Zwinność i aerodynamika to wartości opisujące Golfa GTE. Podkreśla to na przykład niebieska listwa poprowadzona przez cały przód nadwozia przez znaczek VW aż do reflektorów LED o dynamicznym kształcie. Golf GTE nie musi ukrywać rur wydechowych, ale za chromowanym dyfuzorem jest na to dobre miejsce. Tył nadwozia z wyrazistymi światłami LED i spojlerem dachowym sprawia, że również od tyłu Golf GTE robi doskonałe wrażenie.

 

 

Technologia

Golf GTE zachwyca mocą i efektywnością.

Mocny napęd hybrydowy Golfa GTE składa się z prawie bezgłośnego silnika elektrycznego z płynnym przenoszeniem mocy oraz innowacyjnego silnika benzynowego 1,4 l TSI z bezpośrednim wtryskiem i mocą 110 kW (150 KM), cechującym się doskonałą dynamiką przy niskim zużyciu paliwa. Oba silniki pracujące razem przyspieszają Golfa GTE od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,0 sekundy i pozwalają na krótkotrwałe rozwinięcie prędkości 222 km/h. Osiągają przy tym moc systemową 180 kW (245 KM) i imponujący moment obrotowy nawet 400 Nm. Oprócz trzech intuicyjnie zrozumiałych trybów hybrydowych, Golf GTE może poruszać się także w trybie elektrycznym, na przykład w mieście, i przejechać tylko na prąd nawet 56 km (WLTP). Oznacza to, że mieście możesz korzystać tylko z elektrycznego napędu, przy wyprzedzaniu lub poza miastem - z obu silników, a na trasie silnik TSI zwiększa zasięg Golfa GTE. Po powrocie do domu naładujesz baterię silnika elektrycznego do pełna z normalnego gniazdka w czasie nie dłuższym niż 6 godzin. Z opcjonalnym Wallbox lub na publicznej stacji ładowania potrwa to tylko 4 godziny.

Wnętrze

Na zewnątrz emocje,
Wewnątrz spokój.

Wszystkie elementy wnętrza Golfa GTE są ukierunkowane na podkreślenie jego sportowego charakteru, począwszy od pedałów z nakładkami ze stali nierdzewnej, przez aplikacje dekoracyjne i typowe szwy tapicerki, po czarną podsufitkę. Diodowe oświetlenie Ambiente wprowadza akcenty świetlne tam, gdzie są one potrzebne. Przy pierwszym spojrzeniu widać również, że w kokpicie i na konsoli środkowej zagościła już przyszłość. Dominują tutaj wyświetlacze o wysokiej rozdzielności, a wiele funkcji, na przykład radio, klimatyzację lub oświetlenie obsługuje się dotykowymi przyciskami lub suwakami. Dotknij i sprawdź.

Poradnik Kupującego

Pracownik VW i klient wsiadający do VW

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem kredytu lub leasingu? A może chcesz kupić Volkswagena za gotówkę?

W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek kredytowy, aż do rejestracji nowego Volkswagana.

Odpowiedz na 3 pytania, a my krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i rejestracji nowego Volkswagana. Przekonaj się jakie to proste!

Przejdź do Poradnika

Czy wiesz, że…

…dzięki zastosowaniu akumulatora o większej pojemności niż w Golfie GTE poprzedniej generacji, samochód może teraz pokonać około 60 kilometrów w trybie w pełni elektrycznym przy pełnym naładowaniu. Taki zasięg osiągnięto dzięki poprawie aerodynamiki nowego Golfa i zwiększeniu pojemności energetycznej akumulatora o 50% do 13 kWh.

Way to Zero - Logo
Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.
 

Cześć Volkswagen - Hybryda plug-in

Hybryda plug-in

Czym jest i jakie możliwości daje hybryda plug-in? Tego wszystkiego dowiesz się tutaj!

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Poznaj modele Volkswagena

Na skróty