Upgrades można wybrać w sklepie In-Car Shop i za pośrednictwem wyświetlacza zainstalować w samochodzie VW umożliwiającym uaktualnienie.
1

Upgrades.
Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

We Connect2 to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online i usług w wielu modelach Volkswagena. Od samego początku masz dostęp do licznych usług We Connect dzięki opcji online. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą konta Użytkownika w serwisie Volkswagen funkcje We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również wygodniejsze. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie. Dostosowanie do potrzeb Użytkownika po zakupie pojazdu. W  prosty sposób w In-Car-Shop Twojego systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We ConnectOpens an external link. Tutaj jako Użytkownik główny We Connect możesz zobaczyć Upgrades1 dostępne do Twojego pojazdu i wygodnie kupić je bezpośrednio przez Internet. Opcjonalnie możesz również skorzystać z porady swojego Partnera Volkswagen na miejscu, gdzie dodatkowo masz możliwość nabycia kuponu, który można wykorzystać na zakup funkcji „Upgrades” w naszych sklepach.

--:--

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Upgrades do pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect

T-Roc, Tiguan, Touran lub Polo, jeżeli brakuje Ci nawigacji w Twoim VW, możesz rozszerzyć go o tę funkcję.

Nawigacja: wiesz, dokąd się udać

Marzysz o lepszej orientacji? Aktywuj funkcje nawigacji w systemie Infotainment „Ready 2 Discover” w każdej chwili i wyposaż swój pojazd w intuicyjną nawigację. Dzięki włączeniu tej opcji otrzymasz zintegrowaną, intuicyjną nawigację z widokiem mapy Europy i dostępem do celów specjalnych (POI). Po aktywowaniu funkcje te są dostępne w pojeździe na stałe i nie wymagają dostępu do Internetu ani zawarcia umowy We Connect. Oprócz praktycznych funkcji offline w połączeniu z licencją We Connect Plus można uzyskać dostęp do dodatkowych pomocnych usług online. Dzięki informacjom o ruchu drogowym jako Użytkownik główny otrzymasz informacje o zmianach i zagrożeniach na trasie niemal w czasie rzeczywistym, a wyznaczanie trasy online zapewni zoptymalizowane i przewidujące prowadzenie do celu. Po wybraniu ustawienia „Udostępnij moją lokalizację” w systemie Infotainment dzięki funkcji Aktualizacja map online mapy są aktualizowane automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko pojazd jest online.

App Connect3: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen zapewnia trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają wiele możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ od Google można również używać bezprzewodowo w systemie nawigacji „Discover Media” oraz „Ready 2 Discover” za pośrednictwem Upgrades. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje.

We Upgrade – szybki i łatwy dostęp do danych w smartfonie

Więcej Upgrades do Twojego Golfa

ACC to system asystujący w modelu Golf, który rozpoznaje samochody jadące przed Tobą i automatycznie utrzymuje od nich określoną odległość.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC4: utrzymuje odległość. i limity prędkości.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC utrzymuje ustawioną przez Użytkownika prędkość nawet do 210 km/h na stałym poziomie. Gdy Twój Golf zbliży się do poprzedzającego pojazdu, system ACC automatycznie dostosuje prędkość w granicach systemu, aby umożliwić utrzymanie ustawionej odległości.

Golfa 8 można nawet doposażyć w system asystencki „Light Assist” za pośrednictwem Upgrades.

Light Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

W przypadku modelu Golf 8 układ rozpoznawania znaków drogowych można zainstalować odpłatnie w późniejszym czasie.

Układ rozpoznawania znaków drogowych: pokazuje to, co ważne.

W ramach systemu kamera układu rozpoznawania znaków drogowych może wykrywać ograniczenia prędkości, zakazy wyprzedzania i znaki ostrzegawcze oraz wyświetlać na wyświetlaczu wielofunkcyjnym. Dzięki temu łatwiej zachowasz kontrolę nad sytuacją na drodze.

Poprzez Upgrades można zwiększyć liczbę barw oświetlenia ambiente w modelu VW Golf 8.

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne): Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Oświetlenie ambientowe (wielobarwne) dostępne jako Upgrade rozszerza pakiet barw, a tym samym zwiększa wybór barw do projektowania własnych akcentów oświetleniowych. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.

Zdjęcie wnętrza Golfa nocą. Wyróżni Cię z tłumu: dokupione poprzez Upgrades oświetlenie ambientowe (efekt).

Oświetlenie ambientowe (efekt): oświecająco informacyjne.

Dzięki oświetleniu ambientowemu (efekt) można rozszerzyć podstawowe oświetlenie ambiente o intuicyjnie sterowaną wizualizację różnych funkcji. W zależności od wyposażenia funkcje te obejmują treści ostrzegawcze i informacyjne, takie jak wyświetlanie przyspieszenia lub ostrzeganie o niezamknięciu drzwi.

Dowiedz się, co jeszcze kryje w sobie Twój Volkswagen

Masz już Golfa i ważną umowę We Connect? Wypróbuj teraz bezpłatnie wybrane funkcje przez jeden miesiąc jako użytkownik główny We Connect.

Przegląd funkcji Upgrades do Twojego Volkswagena

Tutaj jako pierwsza osoba dowiesz się, które wybrane Upgrades można zasadniczo aktywować w wybranym pojeździe po jego zakupie. Zasadniczo pojazd musi być wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego Upgrade’u. Aby dowiedzieć się, które z nich są dostępne konkretnie do Twojego Volkswagena, sprawdź In-Car Shop systemu Infotainment lub Sklep internetowy We ConnectOpens an external link. Tutaj Użytkownik główny może obejrzeć i zakupić funkcje dostępne konkretnie do danego pojazdu.

Golf 8 i wersje modelu

Więcej pojazdów przygotowanych do obsługi „We Connect”**

Cena (z podatkiem VAT)

Nawigacja

 3.250 PLN*

App-Connect

1.290 PLN*

Regulacja świateł drogowych Light Assist

-

 899 PLN*

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne)

-

 289 PLN*

Oświetlenie ambientowe (efekt)

-

 189 PLN*

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

-

1.890 PLN*

Układ rozpoznawania znaków drogowych

-

289 PLN*

Golf 8 i wersje modelu

Więcej pojazdów przygotowanych do obsługi „We Connect”**

Cena (z podatkiem VAT)

 3.250 PLN*

 *Cena na rynek polski z podatkiem VAT. Obowiązują prawnie wiążące ceny, które w chwili dokonywania zakupu wyświetlają się w sklepie internetowym We Connect lub w sklepie In-Car Shop. Ceny mogą się różnić w zależności od pojazdu i wyposażenia.

** Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800 - 1216 777Opens a phone link (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987Opens a phone linkOpłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
weconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

To również może Cię zainteresować

We Connect. Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Sklep internetowy We Connect. Do produktów cyfrowych dla Twojego Volkswagena.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu nabycia nowych funkcji jako Upgrade musisz posiadać konto Użytkownika w serwisie Volkswagen, ważną umowę We Connect oraz wylegitymować się jako Użytkownik główny, co oznacza powiązanie Twojego konta Użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto jest również konieczne, aby pojazd był wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe, które są wymagane do danego Upgrade. W zależności od roku modelowego i daty produkcji wymagania te mogą się różnić. Dostępne dla danego pojazdu Upgrades Użytkownik główny może zobaczyć w In-Car Shop systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We Connect pod adresem shop.volkswagen-we.com. Produkty płatne można nabyć zarówno w In-Car Shop, jak i w Sklepie internetowym We Connect, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. W razie pytań dotyczących Upgrades oraz ich dostępności wszelkich informacji udzieli Partner Volkswagen. Zakupione i aktywowane Upgrades pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.
2.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto jest wymagane zawarcie osobnej umowy We Connect lub We Connect Plus z Volkswagen AG – przez Internet na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen We Connect” (dostępna w App Store i Google Play Store). W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie go na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen We Connect”, aby bezpłatnie korzystać z usług przez cały czas trwania umowy. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług „Streaming & Internet” oraz poszczególnych aplikacji In-Car App ponosi Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, poszczególnych aplikacji In-Car App oraz hotspotu Wi-Fi można nabyć płatne pakiety danych od partnera dostarczającego usługi telekomunikacyjne – Cubic Telecom – i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Z danych w ramach tych pakietów mogą korzystać wszyscy użytkownicy i pasażerowie. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów są dostępne pod adresem https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych). Do korzystania z bezpłatnej aplikacji Volkswagen We Connect” jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji Software. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy, a w tym czasie ich zakres może ulegać zmianom lub ich świadczenie może zostać zakończone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie connect.volkswagen-we.com i u Partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy opłat za usługi telekomunikacyjne są dostępne u operatora sieci komórkowej.
3.
App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay, Android Auto i MirrorLink. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy również wziąć pod uwagę, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z trzech technologii, że w czasie trwania umowy dostawca może dokonać zmian treści funkcji lub może wycofać te funkcje oraz że dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/ i dla MirrorLink na stronie https://mirrorlink.com/.  Apple CarPlay to marka Apple Inc. Android Auto to marka Google LLC. MirrorLink to zarejestrowana marka Car Connectivity Consortium LCC.
4.
System ACC dostosowuje prędkość w zakresie od 30 km/h (20 mph) do 210 km/h (130 mph). W zależności od rynku podany zakres prędkości może się różnić. Regulację za pomocą systemu ACC można w każdej chwili anulować. Hamowanie przerywa regulację. Przyspieszanie przerywa proces regulacji odległości, a po zakończeniu procesu przyspieszania regulacja jest kontynuowana. Podłączenie przyczepy powoduje zmniejszenie dynamiki regulacji systemu ACC. Jeżeli automatyczne zwalnianie systemu ACC okaże się niewystarczające, system ACC zażąda dodatkowego hamowania, wyświetlając komunikat na zestawie wskaźników. Ponadto zapala się czerwona lampka ostrzegawcza i rozbrzmiewa dźwięk ostrzegawczy. Inteligentna technologia ACC nie jest w stanie pokonać zadanych fizycznie granic i działa wyłącznie w granicach systemu. Zwiększony komfort nigdy nie może prowadzić do podejmowania ryzyka ograniczającego bezpieczeństwo.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.