2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56
Flota

Volkswagen dla firm.

VW Business Care

Volkswagen z najlepszą ofertą finansową dla biznesu!

Eksperci branży flotowej docenili Volkswagen Business Care. Nasz program dla biznesu zdobył prestiżową statuetkę Fleet Derby dla najlepszego programu finansowego importera dla małych i średnich przedsiębiorstw.

VW Business Care

Volkswagen Business Care.

Wiele korzyści. Jedna rata.

Nowy program dla biznesu. Łatwy, przyjazny i efektywny. Taki, jakiego potrzebujesz.

Finansowanie

Finansowanie.

Dowiedz się więcej o programach finansowych EasyDrive, EasyBuy, bankowości elektronicznej i Volkswagen Financial Services.

Oferta dla grup zawodowych

Oferta dla grup zawodowych.

Jesteś lekarzem? Prawnikiem? Architektem? Doceniamy Twoją pracę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowaną ofertę finansową z korzystnym rabatem na nowego Volkswagena. Poznaj szczegóły i korzyści programu Volkswagen Business Care.

Finansowanie

Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Serwisowy Kontrakt Flotowy (SKF) jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty, skierowaną do firm, które posiadają lub użytkują samochody Volkswagen. Dowiedz się więcej o ofercie.

Finansowanie

Małe i średnie przedsiębiorstwa.

Nie musisz posiadać 100-osobowej firmy, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup nowego Volkswagena. Program Volkswagen Business Care to pakiet korzyści skierowany również do małych i mikro przedsiębiorców, w tym właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. To wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas, pieniądze i stawiają na efektywność. Przekonaj się jakie to proste i zyskaj ofertę realnej oszczędności na paliwie, przeglądach, częściach eksploatacyjnych czy ubezpieczeniu.

Finansowanie

Flota Strategiczna.

Sprawdź obszary działalności Regionalnych Kierowników ds. Kluczowych Klientów Flotowych.