2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Flota

Volkswagen dla firm.

Volkswagen z najlepszą ofertą finansową dla biznesu!

VW Business Care

Eksperci branży flotowej docenili Volkswagen Business Care. Nasz program dla biznesu zdobył prestiżową statuetkę Fleet Derby dla najlepszego programu finansowego importera dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Volkswagen Business Care.

Wiele korzyści. Jedna rata.
VW Business Care

Nowy program dla biznesu. Łatwy, przyjazny i efektywny. Taki, jakiego potrzebujesz.

Finansowanie.

Finansowanie

Dowiedz się więcej o programach finansowych EasyDrive, EasyBuy, bankowości elektronicznej i Volkswagen Financial Services.

Oferta dla grup zawodowych.

Oferta dla grup zawodowych

Jesteś lekarzem? Prawnikiem? Architektem? Doceniamy Twoją pracę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowaną ofertę finansową z korzystnym rabatem na nowego Volkswagena. Poznaj szczegóły i korzyści programu Volkswagen Business Care.

Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Finansowanie

Serwisowy Kontrakt Flotowy (SKF) jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty, skierowaną do firm, które posiadają lub użytkują samochody Volkswagen. Dowiedz się więcej o ofercie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa.

Finansowanie

Nie musisz posiadać 100-osobowej firmy, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup nowego Volkswagena. Program Volkswagen Business Care to pakiet korzyści skierowany również do małych i mikro przedsiębiorców, w tym właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. To wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas, pieniądze i stawiają na efektywność. Przekonaj się jakie to proste i zyskaj ofertę realnej oszczędności na paliwie, przeglądach, częściach eksploatacyjnych czy ubezpieczeniu.

Flota Strategiczna.

Finansowanie

Sprawdź obszary działalności Regionalnych Kierowników ds. Kluczowych Klientów Flotowych.