2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Infotainment.

Systemy Infotainment Volkswagen: Rozrywka i nawigacja.

Podziel się swoją miłością do technologii z samochodem. Nasze akcesoria zmienią Twój samochód w interfejs przeznaczony do nowoczesnej komunikacji i rozrywki.

image

Zmień tylne siedzenia w salę kinową.

„Tato, jesteś najlepszy!” Wrażenia kinowe dla dzieci siedzących z tyłu to Twój as w rękawie. Dzięki obracanym uchwytom na tablety, które należą do systemu transportowego i komfortowego, Twoje dzieci będą miały świetną zabawę i rozrywkę, a Ty ciszę i spokój podczas jazdy.

image

Przewód pośredni MEDIA-IN.

Podłączanie zewnętrznych źródeł audio.

Przewód pośredni MEDIA-IN umożliwia łatwe odtwarzanie plików muzycznych z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3 przez samochodowe głośniki stereo.

image

Adapter do iPhone’a/iPoda.

Łatwe podłączanie: Dzięki MEDIA-IN możesz odtwarzać swoje ulubione utwory za pośrednictwem radia lub systemu nawigacji z radiem.

image

Specjalny adapter do telefonu komórkowego.

Te specjalne adaptery są perfekcyjnie dopasowane do telefonu komórkowego i – oprócz doskonałego mocowania i bezdotykowej obsługi – oferują również funkcję ładowania.

image

LinkKit.

LinkKit do mocowania na konsoli środkowej po stronie przedniego pasażera jest uchwytem pasującym do wielu różnych telefonów komórkowych. Mechanizm składania uniwersalnego uchwytu ze złączem antenowym telefonu komórkowego umożliwia bezpieczny montaż i łatwy demontaż po naciśnięciu przycisku odblokowującego. Złącze antenowe w uchwycie pozwala na połączenie z anteną w szybie lub anteną zewnętrzną – to znacząco poprawia jakość odbioru i zmniejsza zużycie energii elektrycznej.