Osoba siedząca w Volkswagenie i patrząca na telefon komórkowy.

Zarejestruj raz, zyskaj wiele.

Każdy bohater ma swoich pomocników. A dzięki usługom VW Connect lub We Connect w nowej aplikacji Volkswagen znajdziesz ich całe mnóstwo. Dowiedz się, które usługi najlepiej pasują do Twojego codziennego życia i jakie wymagania należy spełnić. Tutaj znajdziesz przegląd wszystkich usług i opcji.

Dostępność usług opisanych w pakietach VW Connect i VW Connect Plus oraz We Connect i We Connect Plus może się różnić w zależności od kraju i zależy od modelu, roku modelowego i wyposażenia pojazdu. Więcej informacji na temat dostępnych usług znajdziesz w strefie klienta serwisu myVolkswagen lub w aplikacji Volkswagen.

Funkcje podstawowe

Funkcje podstawowe, takie jak Połączenie z numerem alarmowym i nakazany prawnie System połączenia alarmowego eCall, są dostępne bez konieczności zawierania odrębnej umowy VW Connect lub We Connect. Jeżeli chcesz przenieść wybrane, spersonalizowane funkcje z jednego pojazdu do drugiego, potrzebujesz Discover Media lub Discover Pro. Dodatkowo należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w VW Connect lub We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

Jakie możliwości daje aplikacja We Connect?

W filmie tłumaczymy w jaki sposób sprawnie obsługiwać intuicyjną aplikację We Connect zainstalowaną w telefonie. Objaśniamy, jak zainstalować i uruchomić aplikację We Connect oraz jak korzystać z jej głównych funkcjonalności, takich jak zdalne otwieranie i zamykanie auta, odczytywanie statusu pojazdu, lokalizowanie auta dzięki funkcji trąbienie i miganie czy lokalizowanie i nawigowanie do samochodu.

VW Connect i We Connect

Twój pierwszy krok do cyfrowych usług Volkswagena i bezpośredniego połączenia z pojazdem: usługi VW Connect lub We Connect  wyposażą Twojego Volkswagena w funkcje łączności. Po jednorazowej aktywacji możesz bezpłatnie korzystać z wielu promocyjnych i innowacyjnych usług online.

Aby korzystać z tych bezpłatnych usług, należy podpisać online z Volkswagen AG osobną umowę VW Connect lub We Connect.

Lista usług VW Connect i We Connect:

VW Connect Plus i We Connect Plus

Cały świat usług cyfrowych Volkswagen przenosi łączność na nowy poziom: Zakładając konto Volkswagen ID i aktywując usługi VW Connect Plus lub We Connect Plus, uzyskasz dostęp do dodatkowych funkcji smart: od inteligentnej nawigacji z informacjami przekazywanymi niemal w czasie rzeczywistym przez radio internetowe aż po korzystanie ze smartfona jak z pilota. Dla jeszcze większego komfortu i rozrywki.

Aby korzystać z tych usług, należy podpisać online z Volkswagen AG odrębną umowę VW Connect Plus lub  We Connect Plus.

Lista usług w VW Connect Plus i We Connect Plus:

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Dalsze opcje

Posiadanie konta Volkswagen ID i aktywowanie  VW Connect lub We Connect umożliwią Ci korzystanie z innych przydatnych ofert od Volkswagena. Ze sklepu In-Car Shop możesz pobierać praktyczne funkcje i aplikacje In-Car.

In-Car App

Wymagania techniczne

Passat, Tiguan i Golf (od roku modelowego 2025), VW Connect Plus

Wymagania techniczne

Passat, Tiguan i Golf (od roku modelowego 2025), VW Connect Plus

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Upgrades

Upgrades umożliwiają elastyczne doposażenie Volkswagena w dodatkowe funkcje już po jego zakupie. W celu zakupu i korzystania z Upgrades jest wymagane konto Użytkownika w serwisie Volkswagen, ważna umowa VW Connect lub We Connect oraz uwierzytelnienie się jako Użytkownik główny lub Użytkowniczka główna, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd był wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego produktu, co może zależeć od roku modelowego i daty produkcji. Główna osoba użytkująca może sprawdzić i zakupić dostępne do danego pojazdu Upgrades w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Produkty płatne można nabyć zarówno w sklepie In-Car Shop, jak i Volkswagen Connect Shop , korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. W razie pytań dotyczących Upgrades oraz ich dostępności wszelkich informacji udzieli Partner Volkswagen. Zakupione i aktywowane funkcje pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierujących i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.

Funkcja

Wymagania techniczne

Nawigacja

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover

App-Connect z App-Connect Wireless do Apple CarPlay i Android Auto od Google

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover lub Discover Media do bezprzewodowego korzystania z Apple CarPlay i Android Auto od Google

Obsługa głosowa

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover lub Discover Media

Oświetlenie ambiente (wielobarwne)

Golf 8; oświetlenie ambiente; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Oświetlenie ambientowe (efekt)

Golf 8; oświetlenie ambiente; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Regulacja świateł drogowych "Light Assist"

Golf 8; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

Golf 8; ogranicznik prędkości jazdy; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Układ rozpoznawania znaków drogowych

Golf 8; Ready 2 Discover

Wymagania techniczne

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Pakiety i ceny za odnowienie*

Pojazdy obsługujące VW Connect i We Connect są seryjnie przygotowane do korzystania z funkcji łączności. W przypadku nowych pojazdów, dostępne są określone pakiety usług do bezpłatnego korzystania w okresie wstępnym, zależnie od wyposażenia pojazdu. Okres świadczenia usług można przedłużyć na przykład w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Alternatywnie możesz się również skonsultować z lokalnym Partnerem Volkswagen. Ponadto możesz u niego nabyć kupon, którego można użyć w naszych sklepach w celu odnowienia licencji.

*w przypadku nowego modelu Touareg będą się różnić

VW Connect / We Connect

VW Connect Plus / We Connect Plus (do systemów Infotainment bez funkcji nawigacji)

VW Connect Plus / We Connect Plus (do systemów Infotainment z funkcją nawigacji)

Przedłużenie o 1 rok
(z podatkiem VAT)

-

385 PLN

705 PLN

Przedłużenie o 2 lata
(z podatkiem VAT)

-

659 PLN

1150 PLN

Przedłużenie o 1 rok
(z podatkiem VAT)

-

Przedłużenie o 2 lata
(z podatkiem VAT)

-

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Mężczyzna siedzący w Volkswagenie i patrzący w telefon komórkowy

Aplikacja Volkswagen łączy w sobie pełną ofertę usług online VW Connect, We Connect i Car-Net. Oferuje pełen przegląd wszystkich najważniejszych funkcji i usług oraz zapewnia jeszcze większą wygodę. Pobierz ją teraz.

To również może Cię zainteresować

Usługi online Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Aktywacja VW Connect i We Connect. Tutaj dowiesz się, jak aktywować mobilne usługi online.

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html?

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/connected-car/lacznosc/we-connect.html? Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. ID.7 Tourer Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Tourer Special Edition: 47 430 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego