Niebieski VW Golf z felgami z oferty akcesoriów Volkswagen – Starsze modele Volkswagenów

Wejdź do świata Golfa

Znajdziesz tutaj zestawienie wszystkich generacji Golfa. Masz pytania dotyczące częstotliwości serwisów? Chciałbyś wiedzieć, jakie opony pasują do Twojego Golfa? Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na pytania związane z najnowszymi modelami.

1
Golf 1 (typ 17)

Pierwszy Golf zjechał z taśmy produkcyjnej w 1974 roku i od tego momentu zachwyca swoją wyjątkową stylistyką. Cztery lata później pojawiła się wersja Cabriolet, która natychmiast znalazła uznanie nie tylko w oczach wielbicieli Golfów.

VW Golf 1 (typ 17) – Starsze modele Volkswagenów
2
Golf 2 (typ 19E)

Druga generacja prawie nie różni się wyglądem od poprzednika, lecz jest mocniejsza i większa. Znane warianty wyposażenia to Golf GL, GTD i Carat.

VW Golf 2 (typ 19E) – Starsze modele Volkswagenów
3
Golf 3 (typ 1H)

Trzecia generacja Golfa zaskoczyła nowymi, bardziej zaokrąglonymi kształtami, lecz nadal pozostawała wierna podstawowej linii stylistycznej. Szersze reflektory sprawiły, że całe nadwozie wygląda bardziej nowocześnie.

VW Golf 3 (typ 1H) – Starsze modele Volkswagenów
4
Golf 4 (1J)

Golf czwartej generacji był produkowany w latach 1997 – 2003 i od samego początku był dostępny z ośmioma różnymi silnikami. Z okazji 25-tych urodzin Golfa pojawił się model specjalny „Generation”.

VW Golf 4 (typ 1J) – Starsze modele Volkswagenów

Golf jako nowy samochód

Myślisz o nowym aucie? W Konfiguratorze możesz skonfigurować swojego Golfa 8 tak, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania.

Golf 5 (1K)

Praktyczne wskazówki i rady dotyczące postępowania z Twoim Golfem. Dowiesz się tutaj wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o swoim Golfie V.

Golf 6 (5K)

Z pewnością już wiesz, że Twój Golf VI prezentuje się dobrze z każdej strony. Ale ten niezawodny partner ma jeszcze wiele innych zalet. Tutaj dowiesz się więcej.

Golf 7

Siódma generacja kontynuuje tradycję poprzednich wersji i jest połączeniem znanych doskonale cech oraz nowych detali.  Tutaj dowiesz się więcej o Golfie 7 typ 5G (2012 - 2019), jego detalach i danych technicznych.

Pakiet Przeglądów dla samochodów używanych Volkswagen

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji na Pakiet Przeglądów Volkswagen!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Czas promocji i liczba aut objętych promocją ograniczone. Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w niniejszym cenniku są aktualne na dzień publikacji materiału.W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. 

    Zawartość domówionego pakietu lub opcji może zmienić elementy wyposażenia standardowego – w niektórych przypadkach bezzwrotnie zastępując elementy wyposażenia standardowego. 

    Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.