Starsza srebrna Jetta 6 zaparkowana przed budynkiem ze szklaną fasadą - Starsze modele Volkswagenów

 

Jetta 6: Najważniejsze cechy, interesujące informacje i akcesoria

 

W swojej szóstej generacji Jetta typ 162 (2010 - 2018) zachowuje sprawdzoną już formę, ale pojawiają się także zupełnie nowe wersje, mianowicie modele hybrydowe. Ta limuzyna typu sedan o mocy od 77 kW (105 KM) do 155 kW (210 KM) prezentuje się zarówno klasycznie, jak i sportowo.

Świat modeli Jetta 6

Jetta 6 oferuje liczne warianty i wersje wyposażenia, od klasycznej Trendline po sportowy model specjalny lub Hybrid Highline.

Srebrny VW Jetta 6 zaparkowany na parkingu pod miastem
Jetta 6 - najważniejsze cechy

W Jetta VI będziesz przygotowany do prawie wszystkich wyzwań: nierównego terenu i miejskiego zgiełku. Przeczytaj więcej o stylistyce, komforcie i wyposażeniu dodatkowym Volkswagena Jetta.

Pracownik serwisu VW i klient podczas przeglądu swojego Volkswagena w warsztacie – VW Service

Konserwacje i przeglądy dla Jetty

Regularne konserwacje i przeglądy zapewniają zachowanie wartości Twojej Jetty 6 i długą przyjemność jazdy.
Widok szczegółowy kompletnego koła z polerowanymi felgami srebrnej Jetty 6
Odpowiedni rozmiar opon i obręczy dla Twojej Jetty 6

Szerokość opony, szerokość felgi lub odsadzenie - opony muszą pasować do Twojego samochodu, bowiem zapewniają stabilność na różnych podłożach.

Dodaj Twojemu autu jeszcze więcej zalet.

Wprowadź do swojego Volkswagena elementy odpowiadające Twoim wymaganiom. Odpowiednie akcesoria dla Jetty znajdziesz u Partnera Volkswagena.

Nowe samochody

Interesujesz się autami podobnymi do modelu Jetta? Poszukaj na następnych stronach i wybierz swoją wymarzoną limuzynę.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html