2.5.53.9, 2018-04-18 08:00:33
Koła i opony Volkswagen

Koła i opony.

Koła i opony.

Więcej miejsca w garażu, mniej problemów w razie uszkodzenia i wymiana kół bez uzgadniania terminu i czekania - sprawdź zalety naszych usług związanych z kołami i oponami.

Serwis opon.

Fachowa wymiana kół bez uzgadniania terminu.
image

Twoje korzyści:

 • Bezpiecznie.
  Nowoczesny sprzęt do montażu i wykwalifikowani pracownicy.
 • Łatwo, elastycznie i szybko.
  Dzięki natychmiastowemu montażowi i Express Service. Także bez uzgadniania terminu.
 • Praktycznie i korzystnie.
  36 miesięcy ubezpieczenia na nowe opony.

Nasze usługi:

Wymiana opon – jesień
Abyś już przy pierwszych przymrozkach mógł bezpiecznie jeździć, wymień opony szybko i prosto – uzgadniając termin wymiany lub bez zgłaszania się i czekania w ramach Express Service. Potrzebujesz nowych opon? Pomożemy znaleźć odpowiedni model, damy 36 miesięcy ubezpieczenia opon i natychmiast je założymy.

Wymiana opon – wiosna
Abyś już w pierwsze wiosenne dni mógł bezpiecznie jeździć, wymień opony szybko i prosto – uzgadniając termin wymiany lub bez zgłaszania się i czekania w ramach Express Service. Potrzebujesz nowych opon? Pomożemy znaleźć odpowiedni model, damy 36 miesięcy ubezpieczenia opon i natychmiast je założymy.

image

Usługa przechowywania kół.

Wysoki komfort. Niska cena.

Twoje korzyści:

 • Optymalne dla opon.
  Dzięki przechowywaniu w chłodnym, ciemnym i suchym magazynie.
 • Większe bezpieczeństwo.
  Kontrola głębokości bieżnika i wyważenie na życzenie.
 • Wygoda.
  Nie musisz sam martwić się o przechowanie kół.

Nasze usługi:

Z naszą usługą przechowywania kół będziesz miał więcej miejsca w garażu. Przechowujemy koła w odpowiedniej temperaturze, w ciemnych i suchych pomieszczeniach. Ponadto sprawdzamy głębokość bieżnika i wyważamy koła. Rezultat: w nowym sezonie będziesz mógł znów bezpiecznie jeździć i nie będziesz musiał się martwić, co zrobić z wymienionymi kołami.

Wysokiej jakości opony w naszej ofercie.

Chłodny, ciemny, przytulny.

Perfekcyjny zimowy i letni magazyn dla Twoich opon. Mimo grubej warstwy gumy Twoje opony są bardzo wrażliwe. Nie lubią, gdy jest za ciepło, za wilgotno, za jasno … To ważne, gdy szukasz odpowiedniego miejsca na przechowywanie ich przez lato lub przez zimę.

image

Ubezpieczenie opon od Volkswagena.

Pełna ochrona przez 36 miesięcy w cenie opony.

Nawet jeżeli kiedyś złapiesz gumę, z ubezpieczeniem opon będziesz mógł szybko i bez dodatkowych kosztów kontynuować podróż. Ubezpieczenie pokrywa koszty uszkodzenia przez ostre przedmioty, krawężniki, a nawet wandalizm. Przez 36 miesięcy od daty zakupu nowych opon lub kompletnych kół, bez żadnej dodatkowej opłaty.