2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Olej silnikowy

Olej silnikowy.

Nasz standard: dużo wyższy niż standard.

Profesjonalne oleje silnikowe Volkswagen.

Lepsze osiągi i większa niezawodność – takie cele od wielu lat stawia sobie Volkswagen przy opracowywaniu profesjonalnych olejów silnikowych. Rezultat: nieustannie optymalizowane innowacje, znacznie przewyższające ogólnie stosowane standardy i specyfikacje.

Longlife III Volkswagen

Profesjonalny olej silnikowy Longlife III Volkswagena.

Stworzony dla Twojego silnika.
  • Oszczędza paliwo.
    Większa efektywność dzięki mniejszemu tarciu.
  • Przedłuża okres eksploatacji silnika.
    Redukuje tarcie do minimum.
  • Przedłuża okres między wymianami oleju.
    Dzięki długotrwałej stabilności i obniżonej zawartości popiołu – także w samochodach z silnikami wysokoprężnymi i filtrami cząstek stałych.
Serwis oleju

Serwis oleju.

Krótka przerwa przedłużająca życie silnika.

Usługa wymiany oleju pozwoli przedłużyć życie silnika Twojego Volkswagena. Twoje korzyści: wymienimy olej silnikowy, filtr i uszczelki wykorzystując nasze know-how jako producenta, także w Express Service. Stosujemy tylko oryginalne oleje silnikowe i oryginalne części zamienne, które zostały opracowane specjalnie dla Twojego Volkswagena.

Kiedy trzeba wymienić olej silnikowy?

Kiedy trzeba wymienić olej silnikowy?

Niższe koszty bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i działania. Asortyment części Economy to rozsądne rozwiązanie dla samochodów starszych niż cztery lata. Oszczędzając nawet 30%1 możesz nabyć najpopularniejsze części podlegające zużyciu dla swojego Volkswagena.

Dlaczego trzeba wymieniać olej silnikowy?

Dlaczego trzeba wymieniać olej silnikowy?

Na każdym przejechanym kilometrze olej silnikowy walczy z ogromnym ciśnieniem, wielkimi oporami i ekstremalnymi temperaturami. Neutralizuje drobne pyłki, kwasy i wodę. Także najlepszy olej po pewnym czasie zużywa się i gromadzą się w nim osady.

czy wymieniać filtr?

Czy wymieniać także filtr?

Filtr oleju zatrzymuje pozostałości po spalaniu oraz zanieczyszczenia zbierane przez olej w silniku i po pewnym czasie zapycha się. Dlatego należy go wymieniać razem z olejem, aby przedłużyć życie silnika.
Olej silnikowy

Dla każdego silnika odpowiedni olej.

Idealny olej to olej silnikowy dokładnie<br> dostosowany do Twojego Volkswagena.

odpowiedni olej dla Twojego Volkswagena

Znajdź odpowiedni olej dla Twojego Volkswagena.

Tylko właściwy olej chroni optymalnie Twojego Volkswagena. Twój Autoryzowany Serwis Volkswagena pomoże Ci znaleźć odpowiedni rodzaj.

Eliksir życia dla silnika.

image

Oryginalny olej Volkswagena

Pamiętaj, iż kupując oryginalny olej Volkswagen poza autoryzowaną siecią serwisową musisz zwrócić uwagę na jego… oryginalność. Na rynku można spotkać nieoryginalne produkty imitujące oryginalny olej Volkswagen. Volkswagen Group Polska podejmuje działania w celu wyeliminowania takich produktów z rynku. Jednak zalecamy zaopatrywanie się w oryginalne produkty tylko w autoryzowanej sieci serwisowej. W przypadku samodzielnych zakupów, warto wiedzieć jak odróżnić olej oryginalny od nieoryginalnego.