2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Ochrona i pielęgnacja.

Pozwól swojemu Volkswagenowi zabłysnąć od nowa. Produkty marki Volkswagen do ochrony i pielęgnacji.

Zadbaj o swój samochód w najlepszy z możliwych sposobów dzięki produktom z oferty akcesoriów Volkswagen. Zapewniają one nie tylko optymalną pielęgnację, lecz również wysoki poziom ochrony.

image

Pokrowce na opony lub koła.

Wilgotne powietrze w piwnicy i niewłaściwy sposób przechowywania sprawiają, że opony stają się porowate i podatne na uszkodzenia. Chroń swoje opony przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Oryginalny zestaw 4 pokrowców jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki praktycznym oznaczeniom na zewnętrznej stronie od razu wiesz, która opona jest która.

Twój cichy przyjaciel.

Podczas gdy Ty koncentrujesz się na jeździe, nasze produkty zapewniają dyskretną i efektywną ochronę przed czynnikami rozpraszającymi, takimi jak chmury pyłu.

image

Usługa przechowywania kół i opon.

Upewnij się, że koła są dobrze przechowywane.

Pielęgnacja wnętrza.

Czyste powierzchnie, lśniące wykończenie i cudowny zapach. Dzięki oryginalnym produktom do pielęgnacji wnętrza Volkswagen zmienisz swój samochód w prawdziwy raj.

Wiosenne porządki w Twoim samochodzie.

Zima porządnie daje się we znaki. Śnieg, lód i błoto rozpraszają nie tylko naszą uwagę. Również Twój samochód musi stawić czoła wyzwaniom, jakie czekają na niego w zimowych miesiącach. Właśnie dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji wiosną, aby mieć pewność, że pozbyliśmy się soli drogowej, brudu i żwiru.

image

Środek do czyszczenia obręczy.

Idealny połysk: Środek do czyszczenia obręczy z oferty akcesoriów Volkswagen zapewnia efektywną i bezpieczną pielęgnację obręczy ze stali oraz ze stopów lekkich w Twoim Volkswagenie. Dzięki żelowej konsystencji usuwa on nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, pozostawiając obręcz czystą i błyszczącą. 

image

Środek do usuwania owadów

Nieskazitelna czystość. Przynależący do oferty akcesoriów Volkswagen środek do usuwania owadów pomoże Ci w łatwy i bezpieczny sposób pozbyć się uciążliwych śladów po owadach z samochodu. Można go stosować na szkle, lakierze, elementach chromowanych i elementach z tworzywa. Usuwa on także inne zabrudzenia.

image

„Wiosenny” zestaw pielęgnacyjny.

Wiosenne porządki w Twoim samochodzie. „Wiosenny” zestaw pielęgnacyjny z oferty akcesoriów Volkswagen sprawi, że Twój samochód będzie lśnił jak nowy w te coraz dłuższe, słoneczne dni. Ten kompletny zestaw obejmuje produkty do pielęgnacji wnętrza i nadwozia, które są schowane w praktycznym etui Volkswagen zapinanym na zamek błyskawiczny.

Pielęgnacja zimowa.

W zimowe miesiące Twój Volkswagen jest narażony na szczególnie surowe warunki pogodowe. Aby mieć pewność, że podróż będzie spokojna i bezpieczna mimo śniegu i deszczu, dostępna jest szeroka oferta specjalnych produktów do zimowej pielęgnacji samochodu.

Szampony i środki polerskie.

Połysk, czystość i długotrwała ochrona! Zadbaj o wyjątkową pielęgnację swojego Volkswagena dzięki specjalnie opracowanym produktom do pielęgnacji z oferty akcesoriów Volkswagen. Dzięki nim Twój samochód nie tylko będzie błyszczał, lecz również posłuży Ci przez wiele lat.

image

Szampon z woskiem.

Czyści lakier i jednocześnie zachowuje jego połysk. Szampon z woskiem został stworzony specjalnie dla lakierów Volkswagen.

image

Środek polerski z woskiem.

Oryginalny środek polerski z woskiem Volkswagen zadba o lakier Twojego Volkswagena w profesjonalny sposób. Środek polerski z woskiem to szampon, który jest odporny na warunki pogodowe i bezpieczny dla lakieru.

image

Środek do czyszczenia szyb.

Pozwala zachować doskonałą widoczność. Oryginalny środek do czyszczenia szyb Volkswagen łatwo usuwa uporczywe zabrudzenia z przedniej szyby, takie jak ślady po owadach, żywicę, smołę, olej, sadzę i pozostałości silikonów, gwarantując doskonałą widoczność bez oślepiania i smug.