#ZwrotZaCzęści
Zyskaj do 700 zł za zakup części serwisowych

Poznaj wyjątkową ofertę serwisową stworzoną z myślą o 3-letnich i starszych Volkswagenach osobowych.

Wyłącznie przy pierwszym serwisowaniu w ASO.*

Poznaj wyjątkową ofertę serwisową stworzoną z myślą o 3-letnich i starszych Volkswagenach osobowych.

Wyłącznie przy pierwszym serwisowaniu w ASO.*

Poznaj zasady zwrotu pieniędzy za zakup części serwisowych

Limitowana oferta zwrotu pieniędzy za zakup Oryginalnych części Volkswagen® (również w wariancie Economy oraz oleje Volkswagen) do 3-letnich i starszych aut obowiązuje podczas pierwszej wizyty w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagen Samochody Osobowe w Polsce. Z promocji może skorzystać właściciel samochodu osobowego Volkswagen, który nigdy wcześniej nie serwisował go w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena. Nasi specjaliści zapewnią kompleksową opiekę oraz jakość usług Twojemu Volkswagenowi z wykorzystaniem części serwisowych, za które odbierzesz zwrot kosztów:

 • 300 zł – gdy dokonasz zakupu Oryginalnych części Volkswagen® za łącznie min. 1000 zł brutto,
 • 500 zł – gdy dokonasz zakupu Oryginalnych części Volkswagen® za łącznie min. 1500 zł brutto,
 • 700 zł – gdy dokonasz zakupu Oryginalnych części Volkswagen® za łącznie min. 2500 zł brutto.
   

* Dotyczy 3-letnich i starszych samochodów osobowych Volkswagen (pierwsza rejestracja w 2019 roku lub wcześniej).  Akcja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi produktów Volkswagen”. Korzystając z rabatu na części udzielonego przez ASO, tracisz możliwość skorzystania z promocji #ZwrotZaCzęści.

Już dziś umów się na wizytę w najbliższym Autoryzowanym Serwisie Volkswagena biorącym udział w promocji – oferta obowiązuje tylko od 8.11.2022 do 8.02.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród!

Poznaj wszystkie szczegóły promocji i zwrotu kosztów wraz z listą Autoryzowanych Partnerów Serwisowych w regulaminie.Opens an external link

Skorzystaj z niepowtarzalnej limitowanej promocji na Oryginalne części Volkswagen®

Wystarczą 4 proste kroki!

1
Umów się po raz pierwszy na wizytę w dogodnym dla Ciebie Autoryzowanym Serwisie Volkswagena objętym promocją.
2
W ramach usługi serwisowej kup części (z ich jednoczesnym montażem) za min. 1 000 zł brutto i zachowaj fakturę.
3
Uzupełnij dane w formularzu zgłoszeniowym, załącz skan lub zdjęcie faktury potwierdzającej zakup części i prześlij je do nas. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni i poinformujemy o dalszych krokach.
4
Jeśli Twoje zgłoszenie będzie prawidłowe, zwrócimy Ci pieniądze na rachunek bankowy – ciesz się bezpieczną jazdą w atrakcyjnej cenie!

Znajdź swój Autoryzowany Serwis Volkswagena

Umów się na wizytę w dogodnej dla siebie lokalizacji – znajdź Autoryzowany Serwis Volkswagena, który objęty jest promocją. 

Wypełnij formularz, aby cieszyć się zwrotem kosztów!

To ostatni krok dzielący Cię od pełnego czerpania korzyści z naszej promocji! Wystarczy, że uzupełnisz dane w formularzu zgłoszeniowym, załączysz skan lub zdjęcie faktury potwierdzającej zakup części i prześlesz je do nas. Weryfikacja Twojego zgłoszenia potrwa max. 30 dni – o jej pozytywnym wyniku poinformujemy Cię mailowo. Nagrodę prześlemy na podany przez Ciebie rachunek bankowy.

Dlaczego Autoryzowany Serwis Volkswagena to najlepszy wybór dla Twojego auta?

Serwisowanie może być jeszcze przyjemniejsze z kompleksowymi rozwiązaniami, które oferuje Autoryzowany Serwis Volkswagena. Sprawdź, jak możemy ułatwić Ci dbanie o Twój samochód.
 • 88 Autoryzowanych Serwisów Volkswagena w całej Polsce,
 • wykwalifikowana kadra mechaników,
 • procesy serwisowe zgodne ze standardami i wytycznymi marki Volkswagen,
 • gwarancja na wykonaną usługę i zamontowane części,
 • specjalistyczne narzędzia przystosowane do obsługi Twojego samochodu,
 • udokumentowana historia serwisowania – potencjalnie wyższa wartość rynkowa to łatwiejsza odsprzedaż.

Inne usługi

Zyskaj spokój z Pakietami przeglądów

Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Plan serwisowy Twojego Volkswagena

Inne usługi

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.