Biało-żółty VW ID. Buzz stoi półprofilem podłączony do ładowarki na obcej planecie z uniwersum Gwiezdnych Wojen z dwoma słońcami.

Nowy ID. Buzz

W pełni elektryczny, w pełni połączony, pełen nowych pomysłów. Możesz zamówić go już teraz!

W pełni elektryczny, w pełni połączony, pełen nowych pomysłów. Możesz zamówić go już teraz!

Wszystko, co dobre, zaczyna się od uśmiechu

Nowy ID. Buzz jest ikoną ery elektromobilności i doskonale czuje się w towarzystwie innych wielkich ikon: bohaterów Gwiezdnych Wojen, których zachwycił od pierwszego spojrzenia. ID. Buzz zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, lecz również najnowocześniejszymi technologiami i zdefiniowanym na nowo poczuciem przestronności. To wszystko czyni go  inteligentnym towarzyszem przygód, który znajdzie sympatyków nawet w innych galaktykach.

Po prostu nieziemski

--:--

Nowy ID. Buzz jest czymś więcej, niż tylko "high tech" - to "human tech". Inteligentny towarzysz, który swoim charakterystycznym "uśmiechem" natychmiast wprawia w dobry nastrój. Nie jest co prawda droidem, ale jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek pojawi się najnowszy członek rodziny ID, tam natychmiast znajdzie fanów. 

Ogromne wzmocnienie drużyny Volkswagena:
Ewan McGregor ambasadorem marki

Ambasador marki Volkswagen Ewan McGregor siedzi na zderzaku swojego VW Bulika.

Ewan McGregor wzmacnia drużynę Volkswagena! Aktor jest zapalonym miłośnikiem Volkswagenów i właścicielem kolekcji oldtimerów, z których jednego nawet sam zelektryfikował. Jako ambasador dobrej woli UNICEF od wielu lat uczestniczy w akcjach dobroczynnych na całym świecie, co czyni go doskonałym partnerem dla naszej wspólnej misji - uczynienia mobilności jutra bardziej przyjazną dla środowiska.

Ewan McGregor – odtwórca roli Obi-Wana Kenobiego i ambasador marki Volkswagen patrzy na nowego VW ID. Buzz.

Elektromobilność w nowym wymiarze

Żółto-biały ID. Buzz stoi na skraju nadmorskiej promenady. Na drugim planie rodzina z dwójką dzieci patrzy na zachód słońca nad morzem.

Design nowej ery

Nawiązując do designu swojego poprzednika, kultowego Bulika, nowy ID. Buzz łączy współczesne proporcje z innowacyjną technologią. Zobacz, jakie inteligentne rozwiązania w sobie kryje, podziwiaj jego przestronność i sprawdź nowoczesny design świateł.

Widok z boku na przednie siedzenia VW ID. Buzz w świetle zachodzącego słońca.

Mobilność w pełni zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju

Ambicją nowego ID. Buzz jest pełna zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju w celu ochrony klimatu. Dostarczany jest w sposób neutralny pod względem emisji CO2, a także podczas jazdy nie generuje lokalnych emisji dwutlenku węgla. Łączy przy tym ekologię z komfortem - w jego wnętrzu nie znajdziesz  skóry zwierzęcej, tylko materiały pozyskane z recyklingu, na przykład na tapicerce siedzeń, wykładzinie podłogowej i podsufitce.

Widok z tylnych siedzeń VW ID. Buzz w kierunku przedniej szyby, w tle widoczne morze.

Nowe poczucie przestronności

Nowy ID. Buzz jest wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

Technologia i Connectivity

Utrzymuje pas ruchu i dystans do innych

Travel Assist, dzięki wykorzystywaniu danych inteligencji zbiorowej, może utrzymywać pas ruchu, odległość od jadącego z przodu pojazdu i ustawioną przez kierowcę prędkość maksymalną. System wykorzystuje do tego funkcję adaptacyjnego prowadzenia po pasie ruchu, która w sposób aktywny utrzymuje pojazd na jego środku. Na życzenie kierowcy, może także wspierać aktywnie przy zmianie pasa ruchu na autostradzie. Dodatkowo, Travel Assist korzysta z danych Car2X, by dostosować prędkość jazdy do obowiązujących ograniczeń prędkości oraz do profilu trasy (zakręty, ronda itp.).

ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargo może zmienić mobilność w Twojej firmie na bardziej przyjazną dla środowiska.

Kobieta i mężczyzna wkładają załadunek do biało-niebieskiego ID. Buzz Cargo, elektrycznego samochodu dostawczego Volkswagena.

Samochód dostawczy przyszłości

ID. Buzz Cargo to samochód dostawczy, który pozwala swojemu właścicielowi doceniać finansowe korzyści elektromobilności. Duża przestrzeń ładunkowa dostosowana specjalnie do potrzeb związanych z przewozem ładunków to tylko jedna z jego wielu zalet.

Nowe informacje o ID. Buzz: bądź na bieżąco

Nowe informacje o ID. Buzz: bądź na bieżąco

Biało-żółty VW. ID. Buzz pokazany ukośnie od przodu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ID. Buzz? Zarejestruj się teraz, by otrzymywać nasz ID. Buzz Newsletter i odwiedź stronę ID. Buzz, gdzie znajdziesz informacje na wszystkie interesujące Cię tematy związane z ID. Buzz i ID. Buzz Cargo.

Nasza rodzina ID. – odkryj teraz!

Modele ID.: ID.3, ID.4, ID.5 GTX i ID. Buzz