Passat GTE podczas jazdy na tle drzew i wielopiętrowych budynków

Passat GTE

Już od 1 514 zł netto/mies

Już od 1 514 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 181 390
Rabat
8 000
Moc silnika
218KM
Zużycie paliwa
1,0-1,2l/100 km
Przyspieszenie od 0-100km/h
7,4s
Prędkość maksymalna
222km/h
Pojemność bagażnika
586 | 1152litrów
Zasięg na baterii
do 59km

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Passata GTE. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Twój wymarzony

Passat GTE z rabatem
8 000 zł

Twój wymarzony

Passat GTE z rabatem
8 000 zł

Passat GTE

Zamów wymarzonego Passata GTE, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Wszystko o modelu Passat GTE

Wersje wyposażenia

Zapoznaj się z informacjami na temat aut elektrycznych dzięki podcastowi „Elektrycznie Tematyczni”.

Ciekawe informacje o Passacie GTE:

Wszystkie kategorie

Hybryda

Przyjemność jazdy pod jednym przyciskiem

Podobno nie ma przycisku, który wywołuje dobry humor. Ty go masz. Napęd czysto elektryczny lub połączenie silnika elektrycznego i benzynowego – możesz zdecydować jednym klawiszem. W trybie GTE moc obu jednostek zostaje połączona, wówczas hybrydowy Passat GTE rozwija swoją maksymalną moc 160 kW (218 KM) i nabiera jeszcze bardziej sportowego charakteru. Poczujesz to bezpośrednio po reakcji pedału przyspieszenia i charakterystyce pracy układu kierowniczego. Często towarzyszą temu okrzyki radości kierowcy.

Connectivity

Twój smartfon odgrywa kluczową rolę 

Z mobilnym kluczykiem możesz wygodnie i szybko otworzyć oraz uruchomić swojego Passata GTE używając smartfona. Mobile Key można udostępnić także przyjaciołom czy członkom rodziny – wtedy jako kluczyków będą mogli używać własnych smartfonów.* Od początku dostępne są dwie licencje na kluczyk, ważne przez rok. Dodatkowe kluczyki można kupić online lub bezpośrednio z Twojego Passata GTE. Ile kluczyków dokupisz, zależy od Ciebie.

* Dostępne tylko z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro, opcjonalnym przygotowaniem do mobilnego kluczyka, Systemem Keyless Access i w połączeniu z aplikacja We Connect. Po zawarciu umowy We Connect dostępne są dwa bezpłatne kluczyki, które można aktywować w ciągu pierwszych czterech lat obowiązywania umowy. Przekazanie mobilnego kluczyka wymaga potwierdzenia tożsamości osoby przekazującej poprzez procedurę identyfikacyjną Volkswagena. Po instalacji na kompatybilnym smartfonie mobilny kluczyk ma ważność związaną z danym urządzeniem końcowym przez okres jednego roku.

Prezentowane samochody i wyposażenie mogą w niektórych przypadkach różnić się od aktualnej oferty. Wybrane elementy należą do wyposażenia dodatkowego i są dostępne za dopłatą. Dane nie odnoszą się do konkretnego samochodu i nie są częścią oferty – zostały podane w celu umożliwienia porównania różnych wersji modelu.

IQ.DRIVE

Utrzymuje odpowiednią odległość i prędkość.

Opcjonalny aktywny tempomat ACC z automatyczną regulacją prędkości i odległości reaguje  - w granicach możliwości systemu - na znaki ograniczenia prędkości, tablice oznaczające teren zabudowany, zakręty, ronda i skrzyżowania dopasowując do nich prędkość jazdy. Przy prędkości do 210 km/h asystent ten może także pomóc kierowcy utrzymać odpowiedni dystans od poprzedzającego pojazdu.

Czy wiesz, że…

…fabryka w Emden to pierwszy zakład w Dolnej Saksonii, który będzie na wielką skalę produkował samochody elektryczne. Pracownicy fabryki zostali przeszkoleni w zakresie produkcji samochodów elektrycznych już przy okazji montażu… Passata GTE. W przebudowę fabryki zainwestowany zostanie łącznie miliard euro. W ten sposób zakład w Emden stanie się jednym z ważniejszych filarów strategii marki w dziedzinie aut elektrycznych.

Way to Zero - Logo

Cennik, katalog i dane techniczne

Dlaczego warto wybrać Volkswagena Passata GTE?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Passat GTE to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena