Zdjęcie białego VW Polo GTI z włączonymi reflektorami LED stojącego w ciemnej hali pod świetlnymi pasami.

Nowe Polo GTI

Już od 909 zł netto/mies

1.
Model studyjny zbliżony do produkcji seryjnej.

Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży.

Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

Już od 909 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 115 890
Rata netto
909zł/mc
Moc silnika
207KM
Zużycie paliwa
6,8-7,1l/100km
Pojemność bagażnika
305 | 333litrów
Liczba miejsc
5

Ma się czym chwalić. I robi to.

Nowe Polo GTI pokazuje, co potrafi: atrakcyjna stylistyka, innowacyjne rozwiązania, doskonałe osiągi i nowy poziom przyjemności z jazdy. Jesteś gotowy na większą moc? Jeśli tak, to zapnij pasy!

Wszystko o modelu nowe Polo GTI

Wersje wyposażenia

Ciekawe informacje o nowym Polo GTI:

Wszystkie kategorie

Osiągi i możliwości

Od 0 do ekscytacji! w 6,7 sekundy

Imponująca moc 152 kW (207 KM) ukryta pod maską nowego Polo GTI nie zawiedzie tych, którzy spodziewają się sportowych, typowych dla GTI osiągów. Mocny silnik TSI zapewnia dynamikę już przy niskich prędkościach obrotowych i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,7 sekundy. Przekonasz się o tym przy każdym ruszaniu oraz widząc w lusterku wstecznym, jak inne samochody zostają w tyle. O przyjemność przyspieszania dba także dwusprzęgłowa przekładnia DSG, która nie tylko bardzo płynnie zmienia biegi, lecz także pomaga zaoszczędzić paliwo.

Design

Pokazuje, na co go stać

Nie tylko to, co kryje się pod maską nowego Polo GTI budzi zachwyt, lecz również jego sportowy wygląd. Naturalnie nie mogło zabraknąć typowych dla GTI elementów: czerwonych zacisków hamulców, listew ozdobnych oraz osłony chłodnicy o strukturze plastra miodu. Uwagę przyciąga także pas LED między reflektorami LED Matrix IQ.LIGHT oraz sportowe, 17-calowe obręcze Milton Keynes. Jako opcja dostępne są nowe, 18-calowe obręcze Faro. Ci, którzy będą podziwiać nowe Polo GTI z tyłu, a będzie ich wielu, z pewnością dostrzegą chromowane końcówki rur wydechowych oraz trzy budzące zazdrość litery: GTI.

IQ.DRIVE

Utrzymuje samochód na pasie ruchu i w odpowiedniej odległości od innych użytkowników drogi.

Jeżeli wybierzesz IQ.DRIVE Travel Assist1, nowe Polo GTI będzie wyposażone także w kierownicę pojemnościową. Kierownica ta, dzięki czułej na dotyk powierzchni, potrafi samodzielnie rozpoznać, czy kierowca trzyma ręce na kierownicy. IQ.DRIVE Travel Assist zapewnia wyjątkowy komfort prowadzenia pojazdu, wspierając kierowcę na monotonnych trasach2 – na przykład na autostradach i dobrze oznakowanych drogach krajowych IQ.DRIVE Travel Assist może utrzymywać pas ruchu oraz prędkość, uwzględniając przy tym odległość od jadących z przodu pojazdów.2

1 Element opcjonalnego pakietu IQ.DRIVE.
2 W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie ostrożności za kierownicą.

Cennik i dane techniczne

Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.
 

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Poznaj modele Volkswagena

Przeczytaj poradnik kupującego. 
Zakup i rejestracja samochodu krok po kroku

Na skróty