ID.5 GTX
1
1.
ID.5 GTX: Zużycie energii w cyklu mieszanym: 18,6–16,2 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km; klasa CO₂: A. Dane dotyczące zużycia i emisji CO₂ w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Łatwe ładowanie – z We Charge

We Charge to inteligentna usługa, dzięki której z łatwością naładujesz swój model ID. zarówno w domu, jak i w całej Europie w aktualnie już ponad 600 000 punktach ładowania.

Przejdź do taryf

Przejdź do aplikacji

Do e-planera tras

Ładowanie w domu

Samochody spalinowe można tankować tylko na stacjach.
Pojazdy elektryczne dają większą dowolność. 

Możesz ładować je w domu, na ogólnodostępnych stacjach i podczas spędzania czasu na miejskich aktywnościach – Ty oglądasz film w kinie, a Twój samochód ładuje się do drogi.

Objaśnienie, czym jest We Charge, na podstawie filmu

--:--

Łatwe ładowanie w drodze

Elektromobilność może być przyjemna i sprawiać radość – wreszcie możesz z łatwością dojechać swoim pojazdem elektrycznym w każde miejsce. Wystarczy pobrać aplikację Volkswagen i sprawdzić lokalizację następnej stacji ładowania, aby zacząć ładować i w zależności od taryfy We Charge cieszyć się niższymi cenami.

 • Wyszukuj spośród tysięcy ogólnodostępnych punktów ładowania i korzystaj z nich
 • Ładuj swój pojazd w całej Europie przy użyciu tylko jednej karty ładowania
 • Znajdź taryfę We Charge, która jest odpowiednia do Twoich potrzeb
 • Więcej punktów szybkiego ładowania z obniżonymi cenami przy autostradach i drogach ekspresowych dzięki dodaniu Selected Partner Network

Właściwa oferta do niemal wszystkich wymagań:
taryfy We Charge

Biały VW ID. podłączony z boku do ogólnodostępnej stacji ładowania. Kobieta przechodząca obok niego ze smartfonem w ręku.
4
4.
ID.7 - W zależności od wariantu i wersji zużycie energii wynosi od 14,1 kWh/100 km do 16,3 kWh/100 km (na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego), emisja CO2 0 g/km. Zużycie energii zostało określone zgodnie z procedurą WLTP.

Taryfy We Charge od Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) umożliwiają bezpośredni dostęp do stale rosnącej sieci ładowania Elli w Europie. We Charge Free, We Charge Go i We Charge Plus to trzy warianty taryf ładowania, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb w zakresie ładowania. Ponadto w ramach wszystkich taryf masz możliwość korzystania z Plug&Charge.

Ułatwiamy Ci również rozpoczęcie pracy, pomagając w założeniu konta użytkownika Volkswagen ID i skonfigurowaniu aplikacji Volkswagen, a także w korzystaniu z aplikacji i karty ładowania.

Taryfa

We Charge Free

Płać tylko tyle, za ile ładujesz

 • AC: 2.33 zł / kWh
 • DC: 3.64 zł / kWh
 • IONITY: 3.50 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 0 zł
 • Czas trwania umowy: 1 miesiąc

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 240 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.70 zł / min od 90 min

Taryfa

We Charge Go

Do okazyjnego ładowania w czasie podróży

 • AC: 2.33 zł / kWh 
 • DC: 3.64 zł / kWh
 • IONITY: 2,60 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 28.50 zł
 • Czas trwania umowy: 1 miesiąc

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 240 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.70 zł / min od 90 min

Taryfa

We Charge Plus

Do częstego ładowania i długich dystansów

 • AC: 1.63 zł / kWh 
 • DC: 2.80 zł / kWh
 • Selected Partner Network: 2.33 zł / kWh
 • Opłata podstawowa (miesięczna): 59.99 zł
 • Czas trwania umowy: 1 miesiąc

Opłata za blokowanie:
AC: 0.23 zł / min od 240 min
(zniesiona w godz. 21:00–09:00)
DC: 0.70 zł / min od 90 min

Selected Partner Network

Selected Partner Network

Illustrationen einer Tankstelle mit Ladestationen und Schriftzug "Selected Partner Network"

Selected Partner Network oferowana przez Volkswagen Group Charging (Elli) zapewnia optymalnie dobrane postoje na ładowanie dzięki prężnie działającej infrastrukturze ładowania o wysokiej mocy, z wygodną obsługą na miejscu i wyjątkową niezawodnością działania.

Użytkownicy naszej taryfy We Charge Plus mogą również korzystać z dostępnych tylko dla nich, niższych opłat za ładowanie.

 • Niezawodna i wygodna sieć szybkiego ładowania (obecnie obejmująca IONITY, Aral Pulse, Audi charging hub i Ewiva).
 • Regularne kontrole jakości dla optymalnej niezawodności działania
 • Bieżąca aktualizacja aktywnych punktów ładowania w aplikacji
 • obniżone ceny ładowania w taryfie We Charge Plus

Liczba punktów ładowania jest stale rozwijana i optymalizowana.

E-planer podróży 12,13– stacje ładowania w Twojej okolicy

W naszej wyszukiwarce znajdziesz wiele stacji ładowania, a jeśli zechcesz, możesz je uwzględnić podczas planowania podróży jako cel lub cel pośredni. Planer tras umożliwia planowanie podróży wzdłuż ogólnodostępnej sieci stacji ładowania z uwzględnieniem indywidualnych ustawień, takich jak poziom naładowania akumulatora.

Inteligentna pomoc każdego dnia:
We Charge w podróży

Najpierw pobierz aplikację, potem zacznij ładować

1
1. Pobierz aplikację Volkswagen

Pobierz aplikację Volkswagen do systemu iOS lub Android na swojego smartfona.

Przejdź do App StoreOpens an external link

Przejdź do Play StoreOpens an external link

 

2
2. Utwórz konto użytkownika

Zaloguj się przy użyciu Volkswagen ID i utwórz konto użytkownika.

Utwórz bezpłatne konto użytkownikaOpens an external link  

3
3. Wybierz taryfę ładowania

Wybierz taryfę ładowania We Charge, która najlepiej pasuje do Twojej mobilnej codzienności. 

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code

We Charge w aplikacji Volkswagen

Funkcje We Charge są zintegrowane w aplikacji Volkswagen. Ogólnodostępne stacje ładowania możesz z łatwością wyszukiwać i znajdować w aplikacji oraz sprawdzać ich dostępność w czasie rzeczywistym. W celu zachowania pełnej przejrzystości kosztów możesz przeglądać wszystkie swoje operacje ładowania. Nawet zarządzanie taryfą i kartą ładowania jest dostępne za naciśnięciem palcem. Brzmi przekonująco? Kliknij tutaj, aby przejść do pobierania aplikacji. Alternatywnie zeskanuj kod QR i pobierz aplikację bezpośrednio na smartfona.

In-Car App We Charge

Aplikacja In-Car We Charge umożliwia szczegółowe wyszukiwanie punktów ładowania w określonym miejscu. Aplikację można pobrać i zainstalować bezpłatnie w sklepie In-Car Shop. Stacje ładowania można filtrować wg różnych kryteriów: Np. wg mocy, dostępności, kompatybilności z funkcją Plug & Charge, dostawcy lub wtyczki. Aplikacja In-Car pokazuje również aktualną i prognozowaną dostępność, a także cele specjalne w okolicy punktu ładowania, takie jak toalety i restauracje. Żądany punkt ładowania wystarczy przesłać do systemu nawigacji i prowadzić bezpośrednio do niego lub dodać go do trasy. Aplikacja In-Car We Charge wyświetla również więcej szczegółów na temat stacji ładowania w systemie nawigacji.

Ponadto aplikacja In-Car umożliwia również przekazywanie opinii i czytanie opinii innych użytkowników.

--:--

Bezstresowe ładowanie w domu

Dzięki ID. Charger pełną łączność z siecią masz nawet w domu. Podczas ładowania swojego samochodu masz czas na to, aby się odprężyć. Oprzyj się wygodnie i steruj swoją stacją Wallbox za pomocą aplikacji. Dzięki temu swoje operacje ładowania masz zawsze pod kontrolą, możesz zarządzać swoją stacją Wallbox i dokonywać wielu innych ustawień. 

ID. Charger: W taki sposób zmienisz swój dom w stację ładowania

ID. Charger: W taki sposób zmienisz swój dom w stację ładowania

VW ID.5 w kolorze szarym stojący przed garażem i ładowany w ID. Charger, widoczny z boku, mężczyzna trzymający przewód ładowania

Chcesz się odprężyć w domu, gdy Twój samochód się ładuje? Decydując się na stację Wallbox ID. Charger od Elli, zapewniasz sobie nowoczesną technologię ładowania bezpośrednio w swoim domu. Szczególnie praktyczne: modele sieciowe Charger Connect i ID. Charger Pro zapewniają inteligentne funkcje związane z zarządzaniem ładowaniem, które za pośrednictwem We Charge umożliwiają zdalne sterowanie, zarządzanie, a także konfigurowanie.

Często zadawane pytania

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z elektryzującymi wieściami ze świata Volkswagena i modeli z rodziny ID.

Różne modele Volkswagenów ID stoją obok siebie na parkingu

Nasze modele ID. – Poznaj teraz

Elegancki SUV coupé

Z nowym ID.5 stworzyliśmy elektrycznego crossovera, który jako pierwszy łączy jakość rodziny ID. ze sportowo-eleganckim designem coupé.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Contact

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 61-2714987Opens a phone link (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer +49 5363 9223300Opens a phone link. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

2.
Taryfy ładowania, karta ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Stopka redakcyjna i Kwestie prawne).
3.
Przedstawione taryfy ładowania oraz karta ładowania to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). W celu zawarcia umowy taryfowej potrzebujesz Volkswagen ID (VW-ID) i aplikacji Volkswagen. Aby wyświetlić całą ofertę umów taryfowych i podpisać umowę taryfową w aplikacji Volkswagen, należy dodać pojazd do aplikacji. Jeżeli nie chcesz przekazywać danych swojego VW ID. spółce Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), możesz skorzystać z alternatywnej oferty na stronie www.elli.eco bez udzielonych warunków specjalnych. Również karty ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
5.
Wszystkie podane tutaj ceny zawierają ustawowy podatek VAT.
6.
Wartości określone zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania pojazdów lekkich (WLTP) dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych. Zakres wariantów wyposażenia danego modelu wynika z pomiarów przeprowadzanych na hamowni podwoziowej. W praktyce rzeczywisty zakres zmienia się m.in. w zależności od stylu jazdy, prędkości, wykorzystania odbiorników komfortowych/dodatkowych, temperatury zewnętrznej, liczby osób jadących w pojeździe/ładowności, topografii, a także procesu starzenia się i zużywania akumulatora.
7.
Podane wartości zużycia paliwa i emisji nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie stanowią części oferty, lecz służą wyłącznie do celów porównawczych między różnymi typami pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (elementy montażowe, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisje CO₂ i wartości mocy jezdnej pojazdu.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html?

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/connected-car/lacznosc/we-connect.html? Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. ID.7 Tourer Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Tourer Special Edition: 47 430 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego