Upgrades można wybrać w sklepie In-Car Shop i za pośrednictwem wyświetlacza zainstalować w samochodzie VW umożliwiającym uaktualnienie.

Upgrades. Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

VW Connect i We Connect to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online i usług w wielu modelach Volkswagena. Od samego początku na życzenie możesz mieć dostęp do licznych usług VW Connect lub We Connect dzięki opcji online. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą konta Volkswagen ID funkcje VW Connect lub We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również znacznie wygodniejsze. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie. Dostosowanie do potrzeb Użytkownika po zakupie pojazdu. W prosty sposób w sklepie In-Car-Shop systemu Infotainment lub Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Tutaj jako Użytkownik główny VW Connect lub We Connect możesz zobaczyć Upgrades dostępne do Twojego pojazdu i wygodnie zakupić bezpośrednio przez Internet. Opcjonalnie możesz również skorzystać z porady swojego Partnera Volkswagen na miejscu, gdzie dodatkowo masz możliwość nabycia kuponu, który można wykorzystać na zakup Upgrades.

--:--

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Upgrades do pojazdów obsługujących VW Connect lub We Connect

T-Roc, Tiguan, Touran lub Polo, jeżeli brakuje Ci nawigacji w Twoim VW, możesz rozszerzyć go o tę funkcję.

Nawigacja: wiesz, dokąd się udać

Marzysz o lepszej orientacji? Aktywuj funkcje nawigacji w systemie Infotainment „Ready 2 Discover” po zakupie pojazdu i wyposaż swój pojazd w intuicyjną nawigację. Dzięki włączeniu tej opcji otrzymasz zintegrowaną, intuicyjną nawigację z widokiem mapy Europy i dostępem do celów specjalnych (POI). Po aktywowaniu funkcje te są dostępne w pojeździe na stałe i nie wymagają dostępu do Internetu ani zawarcia umowy VW Connect lub We Connect. Oprócz tych praktycznych funkcji offline w połączeniu z licencją VW Connect Plus lub We Connect Plus można uzyskać dostęp do dodatkowych pomocnych usług online. Dzięki informacjom o ruchu drogowym jako Użytkownik główny otrzymasz informacje o zmianach i zagrożeniach na trasie niemal w czasie rzeczywistym, a wyznaczanie trasy online zapewni zoptymalizowane i przewidujące prowadzenie do celu. Po wybraniu ustawienia „Udostępnij moją lokalizację” w systemie Infotainment dzięki funkcji Aktualizacja map online mapy są aktualizowane automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko pojazd jest online.

App Connect: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen udostępnia dwa interfejsy do podłączenia smartfonów, które zapewniają wiele możliwości: Apple CarPlay i  Android Auto firmy Google. Apple CarPlay oraz Android Auto od Google można również używać bezprzewodowo w systemie nawigacji „Discover Media” oraz „Ready 2 Discover” jako Upgrade. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje.

Pobierz dodatkowo App-Connect i korzystaj z bezprzewodowego połączenia smartfona Apple CarPlay i  Android Auto.

Więcej Upgrades do Twojego Golfa

ACC to system asystujący w modelu Golf, który rozpoznaje samochody jadące przed Tobą i automatycznie utrzymuje od nich określoną odległość.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC: utrzymuje odległość. i limity prędkości.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC utrzymuje ustawioną przez Użytkownika prędkość nawet do 210 km/h na stałym poziomie. Gdy Twój Golf zbliży się do poprzedzającego pojazdu, system ACC automatycznie dostosuje prędkość w granicach systemu, aby umożliwić utrzymanie ustawionej odległości.

Golfa 8 można nawet doposażyć w system asystencki „Light Assist” za pośrednictwem Upgrades.

Light Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

W przypadku modelu Golf 8 układ rozpoznawania znaków drogowych można zainstalować odpłatnie w późniejszym czasie.

Układ rozpoznawania znaków drogowych: pokazuje to, co ważne.

W ramach systemu kamera układu rozpoznawania znaków drogowych może wykrywać ograniczenia prędkości, zakazy wyprzedzania i znaki ostrzegawcze oraz wyświetlać na wyświetlaczu wielofunkcyjnym. Dzięki temu łatwiej zachowasz kontrolę nad sytuacją na drodze.

Poprzez Upgrades można zwiększyć liczbę barw oświetlenia ambiente w modelu VW Golf 8.

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne): Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Oświetlenie ambientowe (wielobarwne) dostępne jako Upgrade rozszerza pakiet barw, a tym samym zwiększa wybór barw do projektowania własnych akcentów oświetleniowych. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.

Zdjęcie wnętrza VW Taigo nocą. Wyróżni Cię z tłumu: dokupione jako Upgrade oświetlenie ambientowe (efekt)

Oświetlenie ambientowe (efekt): oświecająco informacyjne.

Dzięki oświetleniu ambientowemu (efekt) można rozszerzyć podstawowe oświetlenie ambiente o intuicyjnie sterowaną wizualizację różnych funkcji. W zależności od wyposażenia funkcje te obejmują treści ostrzegawcze i informacyjne, takie jak wyświetlanie przyspieszenia lub ostrzeganie o niezamknięciu drzwi.

Dowiedz się, co jeszcze kryje w sobie Twój Volkswagen

Masz już Golfa i ważną umowę VW Connect lub We Connect? Wypróbuj teraz bezpłatnie wybrane funkcje przez jeden miesiąc jako Użytkownik główny VW Connect lub We Connect.

Przegląd funkcji Upgrades do Twojego Volkswagena

Tutaj jako pierwsza osoba dowiesz się, które wybrane Upgrades można zasadniczo aktywować w wybranym pojeździe po jego zakupie. Zasadniczo pojazd musi być wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego Upgrade’u. Aby dowiedzieć się, które z nich są dostępne konkretnie do Twojego Volkswagena, przejdź do sklepu In-Car Shop systemu Infotainment lub Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Tutaj Użytkownik główny może obejrzeć i zakupić funkcje dostępne konkretnie do danego pojazdu.

Golf 8 i wersje modelu

Więcej pojazdów obsługujących „VW Connect / We Connect”**

Cena (z podatkiem VAT)

Nawigacja

 3.250 PLN*

App-Connect

1.290 PLN*

Regulacja świateł drogowych Light Assist

-

 899 PLN*

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne)

-

 289 PLN*

Oświetlenie ambientowe (efekt)

-

 189 PLN*

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

-

1.890 PLN*

Układ rozpoznawania znaków drogowych

-

289 PLN*

Golf 8 i wersje modelu

Więcej pojazdów obsługujących „VW Connect / We Connect”**

Cena (z podatkiem VAT)

 3.250 PLN*

 * Cena na rynek polski razem z podatkiem VAT. Obowiązują prawnie wiążące ceny, które w chwili zakupu wyświetlają się w sklepie Volkswagen Connect Shop lub In-Car Shop. Ceny mogą się różnić w zależności od pojazdu, wyposażenia lub aktualnej akcji promocyjnej.

Tutaj znajdziesz wszystko o aktualnych ofertach.

** Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

To również może Cię zainteresować

Usługi online Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Volkswagen Connect Shop. Do produktów cyfrowych dla Twojego Volkswagena.

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu nabycia nowych Upgrades musisz posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen, ważną umowę VW Connect / We Connect oraz uwierzytelnić się jako Użytkownik główny, co oznacza powiązanie Twojego konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd miał funkcje techniczne, sprzęt i oprogramowanie wymagane do danego Upgrade. Dostępność Upgrades może również zależeć od roku modelowego i daty produkcji. Dostępne dla danego pojazdu Upgrades użytkownik główny może zobaczyć w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub Volkswagen Connect Shop na stronie connect-shop.volkswagen.com. Artykuły płatne można nabyć w sklepie In-Car Shop i/lub Volkswagen Connect Shop, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. Dostępność funkcji Upgrades w sklepie internetowym i sklepie In-Car Shop może się różnić. W razie pytań dotyczących Upgrades oraz ich dostępności wszelkich informacji udzieli również Partner Volkswagen. Zakupione i aktywowane Upgrades na czas aktywacji pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.
2.

Przy zakupie nowego pojazdu możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych VW Connect lub VW Connect Plus bądź We Connect lub We Connect Plus przez początkowy czas trwania umowy. Aby korzystać z usług VW Connect lub VW Connect Plus bądź We Connect lub We Connect Plus, musisz mieć utworzone konto użytkownika Volkswagen ID oraz zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Po pomyślnym utworzeniu konta użytkownika Volkswagen ID i powiązaniu go z pojazdem przez początkowy czas trwania umowy możesz bezpłatnie korzystać z usług cyfrowych dostosowanych do danego pojazdu, kraju, oprogramowania i wyposażenia. W tym celu jest wymagane zawarcie osobnej umowy VW Connect bądź VW Connect Plus lub We Connect bądź We Connect Plus z Volkswagen AG – przez Internet na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację Volkswagen” (dostępna w App Store i Google Play Store). Faktyczna długość bezpłatnego czasu trwania umowy zależy od tego, kiedy zostaną aktywowane usługi cyfrowe. Bezpłatny początkowy czas trwania umowy zacznie się automatycznie skracać najpóźniej od dziewięćdziesiątego dnia po pierwszym wydaniu pojazdu. Dokładny czas trwania umowy dla danego pojazdu można sprawdzić w serwisie myVolkswagen na stronie www.myvolkswagen.net.

Dla klientów z VW Connect i VW Connect Plus: Korzystanie z mobilnych usług online jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Aby korzystać z radia internetowego, hotspotu Wi-Fi oraz usługi Alexa, o ile występuje, można nabywać płatne pakiety danych od naszego partnera – operatora sieci komórkowej Cubic Telecom – i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Z danych w ramach tych pakietów mogą korzystać wszyscy Użytkownicy i pasażerowie. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów są dostępne pod adresem vw.cubictelecom.com. Opcjonalnie można korzystać z radia internetowego, hotspotu Wi-Fi oraz usługi Alexa, o ile występuje, za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednia funkcja usługi jest dostępna tylko na podstawie istniejącej lub zawartej osobno umowy z operatorem sieci komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może się wiązać z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).

Dla klientów z We Connect i We Connect Plus: Korzystanie z mobilnych usług online jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. W celu korzystania z usługi strumieniowania mediów, poszczególnych aplikacji typu In-Car App oraz hotspotu Wi-Fi można nabywać płatne pakiety danych od naszego partnera – operatora sieci komórkowej Cubic Telecom – i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Z danych w ramach tych pakietów mogą korzystać wszyscy Użytkownicy i pasażerowie. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów są dostępne pod adresem vw.cubictelecom.com. Opcjonalnie można korzystać z tych usług za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem sieci komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może się wiązać z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).

Do korzystania z bezpłatnej aplikacji Volkswagen” jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub zawartą osobno umową z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej.    Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus lub VW Connect i VW Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji oprogramowania. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy, a w czasie trwania umowy ich treść może podlegać zmianom lub usługi te mogą zostać wyłączone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie connect.volkswagen.com i u Partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy opłat za usługi telekomunikacyjne są dostępne u operatora sieci komórkowej. 

3.

App-Connect zasadniczo umożliwia korzystanie z technologii Apple CarPlay i Android Auto. Za powyższe dwie technologie odpowiadają firmy Apple i Google, co oznacza, że Volkswagen AG nie ma wpływu na dostępność Apple CarPlay ani Android Auto w poszczególnych krajach, a dostępność odpowiednich technologii może się różnić w zależności od kraju. Dostępność Apple CarPlay można sprawdzić na stronie https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#apple-carplay, a Android Auto na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/. W czasie trwania umowy zakres tych funkcji może ulegać zmianom lub funkcje te mogą zostać wycofane. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. Prosimy pamiętać w związku z tym, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z tych dwóch technologii.

Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay na stronie https://apple.com/pl/ios/carplay/, dla Android Auto na stronie https://android.com/intl/pl_pl/auto/. Apple CarPlay to znak towarowy Apple Inc. Android Auto to znak towarowy Google LLC.

4.
System ACC dostosowuje prędkość w zakresie od 30 km/h (20 mph) do 210 km/h (130 mph). W zależności od rynku podany zakres prędkości może się różnić. Regulację za pomocą systemu ACC można w każdej chwili anulować. Hamowanie przerywa regulację. Przyspieszanie przerywa proces regulacji odległości, a po zakończeniu procesu przyspieszania regulacja jest kontynuowana. Podłączenie przyczepy powoduje zmniejszenie dynamiki regulacji systemu ACC. Jeżeli automatyczne zwalnianie systemu ACC okaże się niewystarczające, system ACC zażąda dodatkowego hamowania, wyświetlając komunikat na zestawie wskaźników. Ponadto zapala się czerwona lampka ostrzegawcza i rozbrzmiewa dźwięk ostrzegawczy. Inteligentna technologia ACC nie jest w stanie pokonać zadanych fizycznie granic i działa wyłącznie w granicach systemu. Zwiększony komfort nigdy nie może prowadzić do podejmowania ryzyka ograniczającego bezpieczeństwo.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego