Pracownik serwisu VW wręcza klientce kluczyki do jej VW ID.3

Aktualizacja oprogramowania ID.3

Korzyści z aktualizacji ID.3

Korzyści z aktualizacji ID.3

Aktualizacja Twojego ID.3 już jest dostępna! Odwiedź nas i uaktualnij oprogramowanie swojego samochodu. Znajdź dodatkowe informacje tutaj i dowiedz się, co zrobić dalej.

Twoje dalsze działania
 1. Umów spotkanie u partnera Volkswagen. Możesz to zrobić w łatwy sposób, korzystając z naszego formularza kontaktowego online, który ułatwi znalezienie odpowiedniej osoby do kontaktu w sprawie aktualizacji oprogramowania. 

 2. W ustalonym terminie przyprowadź swojego ID.3 do partnera Volkswagen. W przypadku wcześniejszego wybrania samochodu zastępczego, przekażemy Ci go właśnie przy tej okazji.

 3. Natychmiast po zakończeniu aktualizacji oprogramowania, gdy samochód będzie gotowy do odbioru, partner Volkswagen skontaktuje się z Tobą przez uzgodniony kanał komunikacji. Wówczas zwracasz samochód zastępczy i odbierasz swój uaktualniony ID.3.
Klient przekazuje swojego ID.3 pracownikowi serwisu VW
Czego dotyczy ta aktualizacja?

Oprócz funkcji dodatkowych, takich jak App-Connect, czy wyświetlacz Head-up Display z poszerzoną rzeczywistością (jeśli opcja znajdywała się w wyposażeniu auta), ta duża aktualizacja oprogramowania Twojego samochodu obejmuje też różne inne elementy. Ładowanie AC (ze sterowaniem czasem) oraz funkcja Connected ACC to zaledwie niektóre z nich. Kierowcy Volkswagen są zawsze u nas na pierwszym miejscu, więc Ty też jesteś. Dlatego aktualizacja zawiera również elementy i funkcje opracowane na podstawie opinii kierowców ID.3.

Wyświetlacz Head-up Display z poszerzoną rzeczywistością

Teraz w zainstalowanym wyświetlaczu Head-up Display z poszerzoną rzeczywistością (jeśli opcja znajdowała się w wyposażeniu auta) wyświetlane są przydatne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia np. informacje o następnym skręcie. Dzięki temu masz doskonały widok, a podróż jest relaksem.

Wizualizacja z ID.3 dalekiego zasięgu wyświetlacza przeziernego Augmented Reality Head-Up Display
Pracownik serwisu VW siedzi w ID3 i wykonuje aktualizację oprogramowania
Dodatkowe korzyści z aktualizacji

Korzyści jest o wiele więcej: są to na przykład ulepszenia parametrów i inne aktualizacje oprogramowania. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego online i umów wizytę serwisową.

Kobieta siedzi w swoim VW ID.3 i podłącza smartfon do samochodu przez App Connect.
Pytania i odpowiedzi w skrócie

Czy masz inne pytania?

Skontaktowaliśmy się już z Tobą w sprawie aktualizacji oprogramowania, czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami w godzinach od 8:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku lub od 8:00 - 14:00 w sobotę przez centralny numer obsługi klienta 801 200 400Opens a phone link. Obsługa klienta jest dla Ciebie bezpłatna. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z partnerem Volkswagen. Zawsze możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html