Inteligentne połączenie z Twoim Volkswagenem ID.

Jeździsz modelem z rodziny ID. ? Następnie możesz podróżować nie tylko wykorzystując napęd w pełni elektryczny, lecz również korzystać w czasie jazdy z połączenia internetowego: Usługi online We Connect Start do modeli z ID. Software w wersji starszej niż 3.0 to cyfrowe asystenty na pokładzie Twojego samochodu, którzy dostarczą aktualne informacje dotyczące zarządzania ładowaniem lub ruchu drogowego oraz umożliwią sterowanie wybranymi funkcjami za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. 

Wersja powyżej ID. Software 3.0 umożliwia rozszerzenie Twojego poziomu łączności o ofertę We Connect do Twojego ID. Sprawdź, jakie usługi online obsługuje Twój ID. na podstawie testu kompatybilnościOpens an external link

Twoje korzyści w skrócie:

  • połączenie z Internetem i możliwość nawiązywania połączeń internetowych
  • możliwość dostępu do wielu funkcji pojazdu za pośrednictwem aplikacji We Connect ID.
  • przez pierwsze trzy lata możliwość korzystania bez opłat

Gotowy do startu, jeżeli to Ty

Chcesz sprawdzić pozostały zasięg swojego modelu ID.? Dzięki smartfonowi z aplikacją We Connect ID. po nawiązaniu połączenia internetowego stan ładowania i pozostały zasięg akumulatora będziesz mieć zawsze pod kontrolą i sprawdzisz, czy przewód ładowania jest podłączony. Jeśli tak, możesz rozpoczynać lub zatrzymać operację ładowania wprost ze swojej kanapy. W tym celu wystarczy, że jednorazowo wpiszesz w aplikacji swoją godzinę odjazdu, a Twój ID. będzie czekał na Ciebie naładowany każdego dnia o poranku.  

We Charge

We Charge2 - Prosty sposób na ładowanie

Dzięki We Charge możesz jeszcze spokojniej ładować swojego ID. W domu za pośrednictwem połączonej z Internetem ładowarki Wallbox i w ogólnodostępnych punktach ładowania jednej z największych i najszybciej rozwijających się sieci ładowania w Europie. Szczególnie praktyczna jest aplikacja zintegrowana bezpośrednio z systemem Infotainment Twojego ID. Dzięki niej możesz wyszukać na mapie dostępnych stacji ładowania w pobliżu aktualnej lokalizacji i rozpocząć nawigowanie do nich – ponadto uzyskasz informacje o dostępnych typach wtyczek i prędkościach ładowania.

o łączności We Charge

Połączenie w sieć dzięki aplikacji We Connect ID.

o łączności We Charge

Połączenie w sieć dzięki aplikacji We Connect ID.

We Connect ID., aplikacja do Twojego ID.
3
3.
Ilustracje mogą się różnić

Pobierz aktualizację komfortową do swojej serii ID.: Aplikacja We Connect ID. to połączenie z Twoim Volkswagenem ID. i wszystkim, co jest dla ciebie ważne. Zmienia Twój smartfon w pilot, za pomocą którego możesz sterować wieloma pomocnymi funkcjami pojazdu. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje o swoim ID. masz zawsze pod ręką – nawet wtedy, gdy w nim nie siedzisz.

Korzystaj z pełni usług online dzięki We Connect do Twojego ID. 

We Connect do Twojego ID. rozszerzy Twoje cyfrowe możliwości od wersji ID. Software 3.0 o inteligentne i przydatne na co dzień funkcje, które połączą Cię z pojazdem i dostarczą wiele przydatnych informacji. 

We Connect do Twojego ID.

Dzięki wszechstronnym usługom online Twój ID. zapewnia dodatkowy komfort, jaki znasz z inteligentnego domu. Tutaj sprawdzisz, z jakich usług możesz korzystać od wersji ID. Software 3.0 w swoim pojeździe. 

ID. Software 3.0

Software Updates aktualizują Twojego ID. i umożliwiają korzystanie z coraz nowszych usług. Obejmują zaawansowane usługi online We Connect do Twojego ID., które są dostępne od wersji ID. Software 3.0. 

Wystarczy się zarejestrować, aby rozpocząć

Tutaj wyjaśniamy, jak aktywować We Connect Start w kilku krokach i korzystać z naszych usług cyfrowych w samochodzie i na smartfonie.

--:--

Dodatkowo instrukcję aktywacji możesz pobrać w formacie PDF.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800 - 1216 777Opens a phone link (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987Opens a phone linkOpłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
weconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

To również może Cię zainteresować

Test kompatybilności. Sprawdź, czy Twój model pojazdu jest kompatybilny z We Connect lub Car-Net.

Przenieś funkcje cyfrowe swojego modelu ID. na nowy poziom.

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect Start, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online odrębną umowę We Connect Start z Volkswagen AG. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na jego zarejestrowanie za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. (dostępnej w App Store i Google Play Store) oraz do korzystania z usług We Connect Start przez cały uzgodniony okres bezpłatny. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect Start jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Naliczane w związku z tym koszty transmisji danych na terenie Europy w ramach zasięgu sieci będą ponoszone przez Volkswagen AG za wyjątkiem „Radia internetowego” i „Hotspotu Wi-Fi”. Aby korzystać z usług „Radio internetowe” i „Hotspot Wi-Fi”, można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich na obszarze działania sieci wielu krajów europejskich. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z „Radia internetowego” i „Hotspotu Wi-Fi” za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych). Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji We Connect ID., potrzebujesz smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między Tobą a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług może być różna w zależności od wyposażenia, pojazdu i kraju. Usługi te są dostępne przez uzgodniony okres obowiązywania umowy, w czasie którego ich treść może ulegać zmianie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych.
2.
Taryfy ładowania, karta ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Stopka redakcyjna i Kwestie prawne).
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.