2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Serwis i akcesoria Volkswagena

Serwis i akcesoria.

Przyjemność z bardziej komfortowej i bezpieczniejszej jazdy.

Wymiana części w celu zachowania wartości Twojego Volkswagena lub akcesoria poprawiające komfort – z Oryginalnymi częściami i akcesoriami Volkswagen® zapewnisz sobie optymalną funkcjonalność i najwyższą jakość. Oferta Oryginalnych części Volkswagen® obejmuje około 299 000 pozycji dla wszystkich modeli Volkswagenów. Części są dostępne nawet przez 15 lat po zakończeniu produkcji seryjnej danego modelu. Nasze usługi serwisowe zapewnią Ci bezproblemową mobilność a atrakcyjne warunki i elastyczność pozwolą dopasować serwis do Twoich potrzeb.

Umów się na serwis

Zapraszamy do umawiania przeglądów okresowych i olejowych przez internet lub wypełnienie formularza w przypadku innych usług.

Jesienne promocje serwisowe

Promocje serwisowe.

Z radością przez kolejne kilometry.

Aby Twój Volkswagen pozostał Volkswagenem, regularnie dbaj o jego stan techniczny. Wszelkie naprawy wykonywane w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena gwarantują, iż samochód będzie służył długo i bezawaryjnie.

Dzięki kompleksowej ofercie Pakietów Ekonomicznych i funkcjonalnych akcesoriów w promocyjnych cenach, korzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu Volkswagena staje się bardziej przystępne. Usługi pakietowe obejmują koszt części, a także montażu. Asortyment jest dostosowywany odpowiednio do pory roku, dzięki temu oferta serwisowa Volkswagena jest niezwykle atrakcyjna, a Państwa korzyści ogromne. Sprawdź co oferujemy w promocyjnych cenach!

serwis

Serwis.

Zadowolenie klienta i jakość serwisu to dla nas kwestie priorytetowe. Wysoko wykwalifikowani specjaliści Volkswagena dbają o niezawodność Twojego samochodu, oferując korzystny stosunek ceny do jakości. Masz napięte terminy w kalendarzu? Korzystając z Express Service zapewniamy dla wybranych usług o czasie krótszym niż 60 minut również najwyższą jakość i to bez umawiania wizyty w warsztacie.  

Części Volkswagen

Części.

Oryginalne części Volkswagen® to zawsze dobry wybór. Nasze oryginalne części są optymalnie dopasowane do samochodu i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, niezawodność i wydajność. Poziom jakości Oryginalnych części Volkswagen® jest tak samo wysoki, jak części z produkcji seryjnej nowych samochodów, a ich konstrukcja umożliwia łatwe, a zatem korzystne cenowo wykonanie naprawy.

olej silnikowy i plyny

Olej silnikowy i płyny.

Oryginalne płyny eksploatacyjne Volkswagen gwarantują maksymalne osiągi Twojego samochodu, chronią przed rdzą, przegrzaniem i osadzaniem się kamienia, przenoszą siłę hamowania, zapewniają dobrą widoczność i czyste powietrze. Skorzystaj z oferty oryginalnych olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych i przedłuż okres eksploatacji samochodu. Jeżeli masz Volkswagena z silnikiem wysokoprężnym, zadbaj z AdBlue o niższe emisje tlenków azotu.

Koła i opony

Koła i opony.

Co najmniej dwa razy w roku trzeba zmieniać ogumienie. Autoryzowane Serwisy Volkswagena oferują kompletne koła i opony z bogatej oferty renomowanych producentów, idealnie dopasowane do Twojego Volkswagena. Serwis ogumienia w warsztatach Volkswagena oznacza naturalnie także natychmiastowy montaż i przechowywanie opon zimowych lub letnich za korzystną opłatą (w wybranych serwisach). Tylko odpowiedni serwis gwarantuje odpowiedni stan opon.

Wypadek lub awaria

Wypadek lub awaria.

Mimo zachowania ostrożności i wysokiej jakości naszych samochodów, może czasem zdarzyć się wypadek lub awaria. W takim przypadku możesz na nas liczyć: Pomoc drogowa Volkswagena działa przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz. Nasze wskazówki i usługi pozwolą Ci szybko kontynuować podróż. Zatem także w nieprzyjemnych sytuacjach możesz zdać się na komfort i ochronę Volkswagena.

Akcesoria Volkswagen

Akcesoria.

Wysokiej jakości Oryginalne akcesoria Volkswagen® są dokładnie dopasowane do Twojego modelu samochodu i wykonane zgodnie z surowymi normami Volkswagena. Tylko w ten sposób możliwe jest zagwarantowanie perfekcyjnego współdziałania wszystkich komponentów. Rozwiązania transportowe, dodatkowa instalacja systemów wspomagających, akcesoria lub rozbudowa systemów multimedialnych – w katalogu Oryginalnych akcesoriów Volkswagen® znajdziesz odpowiednie elementy uzupełniające i indywidualizujące dla Twojego Volkswagena.

Oryginalne akcesoria Volkswagen® - Sklep online

Oryginalne akcesoria Volkswagen®.

Pakiety przeglądów Volkswagen

Pakiety przeglądów i pogwarancyjne.

Zyskaj spokój i gwarancję najwyższej jakości. Pakiety przeglądów Volkswagena to pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty jego eksploatacji w ramach wybranego pakietu.

Sprawdź aktualizację

Sprawdź aktualizację dla swojej nawigacji.

Aby zawsze bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu.

Informacje serwisowe Volkswagen

Informacje serwisowe.

Wszystkie informacje serwisowe dla samochodów Volkswagena w jednym miejscu - literatura warsztatowa erWin, informacje techniczne dla warsztatów, szkolenia techniczne oraz diagnoza VAS on-line.