ID. Buzz
Wszędzie jak w domu.

ID. Buzz
Wszędzie jak w domu.

Nasz udział w kształtowaniu przyszłości rozumiemy jako udostępnienie elektrycznej mobilności każdemu – zachwycającej, indywidualnej i zapewniającej maksymalną wolność. Tworzymy samochody, które pokazują, jakimi ludźmi są jeżdżące nimi osoby. Pracujemy nad wielkimi ideami i małymi detalami, dzięki którym przyszłość nas wszystkich będzie lepsza.

Zdjęcie rodzinne przed ID. Buzzem

Nasze modele ID., niezależnie czy jest to małe auto, CUV czy limuzyna, są doskonale dopasowane do Twoich wymagań i odzwierciedlają Twój pogląd na świat. Na przykład koncepcyjny ID. Buzz. Ten elektryczny van jest powrotem do przyszłości kultowego Volkswagena Ogórka i daje Tobie jeszcze więcej swobody w odkrywaniu świata oraz przeżywaniu przygód, gdziekolwiek jesteś. ID. Buzz jest na razie tylko samochodem koncepcyjnym, będziesz więc musiał trochę poczekać na model seryjny. Jednak powszechnie wiadomo, że czekanie też jest przyjemne. 

--:--

ID. Buzz, wypełniony naszymi najlepszymi pomysłami, stanowi nową definicję współczesnego samochodu – nowoczesnego, mobilnego domu tworzącego przestrzeń dla kreatywności. Na życzenie ID. Buzz może znać Twoje ulubione piosenki i będzie wiedział, jak najlepiej wspierać Cię w podróży, na przykład zmienną konfiguracją wnętrza i dużą ilością miejsca dla rodziny oraz przyjaciół. Możecie razem wyjechać w piękne miejsca i zostać tam na noc, a z wyświetlaczem AR-Head-Up z łatwością znajdziesz nawet najdalej położone miejscowości. Nagle poczujesz wiatr i zapach morza, obudzą się wspomnienia – tak jak budzą się oczy ID. Buzza, gdy wita Cię swoimi inteligentnymi reflektorami LED.

ID. Buzz z boku na drodze krajowej

Volkswagen ID. Buzz jest przyjacielem rodziny i towarzyszem w pełnym stresu dniu, gdyż to elektryczne auto oferuje wszystko, co czyni życie łatwiejszym: nowoczesny komfort, zupełnie nowy design wnętrza i już niedługo tryb autonomicznej jazdy, dzięki któremu z kierowcy zmienisz się w pasażera. I będziesz mógł robić to, co Cię inspiruje.

Geniusz przestronności. Bagaż przygód.

Postaraliśmy się optymalnie wykorzystać przestrzeń, aby Cię w niczym nie ograniczała. Przestronny bagażnik umożliwi Ci realizację Twoich pomysłów, a jeśli będziesz chciał, dzięki zmiennej konfiguracji siedzeń możesz kilkoma ruchami dodatkowo zwiększyć ilość miejsca na bagaż.

Widok wnętrza ID. Buzza przez panoramiczny dach

Wyświetlacz AR-Head-Up. Hightech dla poszukiwaczy przygód.

ID. Buzz wyznacza nowe standardy. Jego wyświetlacz AR-Head-Up wyświetla wskazówki z nawigacji bezpośrednio na jezdni przed samochodem. Dzięki Augmented Reality Projection widzisz strzałki kierunku dokładnie tam, gdzie powinieneś jechać, i możesz bezpiecznie dojechać do celu nie odrywając wzroku od drogi.

wyświetlacz AR-Head-Up prowadzi do celu, bez konieczności odrywania wzroku od drogi

Diodowe oczy. Spojrzenie na to, co najważniejsze.

Zamiast typowych okrągłych reflektorów, ID. Buzz ma inteligentne, diodowe „oczy”, komunikujące się interaktywnie z kierowcą i pieszymi. Jeżeli na przykład chcesz skręcić, reflektory „spojrzą” w odpowiednim kierunku. A jeżeli ID. Buzz dostrzeże pieszych i rowerzystów przy krawędzi jezdni, skieruje światło w ich stronę i delikatnymi sygnałami świetlnymi zwróci im na siebie uwagę.

Panel dotykowy. Koło wynalezione na nowo.

ID. Buzza prowadzi się z dziecinną łatwością, ponieważ jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. W kokpicie nie ma już przycisków i pokręteł. Dzięki panelowi dotykowemu na kierownicy, do obsługi jego funkcji wystarczy lekki dotyk. Po prostu dotknij panelu dotykowego i rozpocznij nową przygodę.

Kierownica z panelem dotykowym ID. Buzza

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html