ID. Buzz
Wszędzie jak w domu.

ID. Buzz
Wszędzie jak w domu.

Nasz udział w kształtowaniu przyszłości rozumiemy jako udostępnienie elektrycznej mobilności każdemu – zachwycającej, indywidualnej i zapewniającej maksymalną wolność. Tworzymy samochody, które pokazują, jakimi ludźmi są jeżdżące nimi osoby. Pracujemy nad wielkimi ideami i małymi detalami, dzięki którym przyszłość nas wszystkich będzie lepsza.

Zdjęcie rodzinne przed ID. Buzzem

Nasze modele ID., niezależnie czy jest to małe auto, CUV czy limuzyna, są doskonale dopasowane do Twoich wymagań i odzwierciedlają Twój pogląd na świat. Na przykład koncepcyjny ID. Buzz. Ten elektryczny van jest powrotem do przyszłości kultowego Volkswagena Ogórka i daje Tobie jeszcze więcej swobody w odkrywaniu świata oraz przeżywaniu przygód, gdziekolwiek jesteś. ID. Buzz jest na razie tylko samochodem koncepcyjnym, będziesz więc musiał trochę poczekać na model seryjny. Jednak powszechnie wiadomo, że czekanie też jest przyjemne. 

--:--

ID. Buzz, wypełniony naszymi najlepszymi pomysłami, stanowi nową definicję współczesnego samochodu – nowoczesnego, mobilnego domu tworzącego przestrzeń dla kreatywności. Na życzenie ID. Buzz może znać Twoje ulubione piosenki i będzie wiedział, jak najlepiej wspierać Cię w podróży, na przykład zmienną konfiguracją wnętrza i dużą ilością miejsca dla rodziny oraz przyjaciół. Możecie razem wyjechać w piękne miejsca i zostać tam na noc, a z wyświetlaczem AR-Head-Up z łatwością znajdziesz nawet najdalej położone miejscowości. Nagle poczujesz wiatr i zapach morza, obudzą się wspomnienia – tak jak budzą się oczy ID. Buzza, gdy wita Cię swoimi inteligentnymi reflektorami LED.

ID. Buzz z boku na drodze krajowej

Volkswagen ID. Buzz jest przyjacielem rodziny i towarzyszem w pełnym stresu dniu, gdyż to elektryczne auto oferuje wszystko, co czyni życie łatwiejszym: nowoczesny komfort, zupełnie nowy design wnętrza i już niedługo tryb autonomicznej jazdy, dzięki któremu z kierowcy zmienisz się w pasażera. I będziesz mógł robić to, co Cię inspiruje.

Geniusz przestronności. Bagaż przygód.

Postaraliśmy się optymalnie wykorzystać przestrzeń, aby Cię w niczym nie ograniczała. Przestronny bagażnik umożliwi Ci realizację Twoich pomysłów, a jeśli będziesz chciał, dzięki zmiennej konfiguracji siedzeń możesz kilkoma ruchami dodatkowo zwiększyć ilość miejsca na bagaż.

Widok wnętrza ID. Buzza przez panoramiczny dach

Wyświetlacz AR-Head-Up. Hightech dla poszukiwaczy przygód.

ID. Buzz wyznacza nowe standardy. Jego wyświetlacz AR-Head-Up wyświetla wskazówki z nawigacji bezpośrednio na jezdni przed samochodem. Dzięki Augmented Reality Projection widzisz strzałki kierunku dokładnie tam, gdzie powinieneś jechać, i możesz bezpiecznie dojechać do celu nie odrywając wzroku od drogi.

wyświetlacz AR-Head-Up prowadzi do celu, bez konieczności odrywania wzroku od drogi

Diodowe oczy. Spojrzenie na to, co najważniejsze.

Zamiast typowych okrągłych reflektorów, ID. Buzz ma inteligentne, diodowe „oczy”, komunikujące się interaktywnie z kierowcą i pieszymi. Jeżeli na przykład chcesz skręcić, reflektory „spojrzą” w odpowiednim kierunku. A jeżeli ID. Buzz dostrzeże pieszych i rowerzystów przy krawędzi jezdni, skieruje światło w ich stronę i delikatnymi sygnałami świetlnymi zwróci im na siebie uwagę.

Panel dotykowy. Koło wynalezione na nowo.

ID. Buzza prowadzi się z dziecinną łatwością, ponieważ jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. W kokpicie nie ma już przycisków i pokręteł. Dzięki panelowi dotykowemu na kierownicy, do obsługi jego funkcji wystarczy lekki dotyk. Po prostu dotknij panelu dotykowego i rozpocznij nową przygodę.

Kierownica z panelem dotykowym ID. Buzza