Samochody używane hero
Samochody używane hero
Samochody używane hero
Samochody używane hero

DasWeltAuto

DasWeltAuto

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

Używany Volkswagen, prosto z salonu Das WeltAuto

Poznaj Das WeltAuto!

Das WeltAuto to program sprzedaży i odkupu samochodów używanych. Działając przy salonach marek Volkswagen, Skoda, SEAT i VW Samochody Użytkowe, swoim zasięgiem obejmuje już ponad 25 polskich miast. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych i pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały rzetelnie sprawdzone i zweryfikowane. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się bezproblemową eksploatacją i czerpać maksymalną przyjemność z jazdy swoim używanym Volkswagenem.

Das WeltAuto. Samochody używane z gwarancją

Pewne auta używane w doskonałym stanie technicznym? Obejrzyj film o Das WeltAuto i przekonaj się, że to możliwe. 
--:--

Zamień swoje auto na Volkswagena!

Po prostu! Gdy zdecydujesz się na zmianę auta, nie musisz szukać kupca na swoje obecne auto. Załatwimy to za Ciebie i maksymalnie uprościmy drogę wymiany auta. Wycenimy Twój samochód i zaproponujemy najkorzystniejszą opcję odkupu lub rozliczenia, a Ty będziesz mógł wyjechać z salonu wybranym nowym lub używanym Volkswagenem z naszej oferty!  Droga do zmiany auta jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Zamień swoje auto na Volkswagena!
Najlepsze okazje w salonach Das WeltAuto.

Najlepsze okazje w salonach Das WeltAuto

Ponad 25 miast w całej Polsce i 50 salonów. Do którego Das WeltAuto Ci najbliżej!

Pakiety przeglądów dla samochodów używanych

Pakiet Przeglądów Volkswagen to kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet, nie musisz troszczyć się o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Korzyści z kupna używanego samochodu w Das WeltAuto

Wyselekcjonowane samochody

Wyselekcjonowane samochody

Nie pierwszy lepszy, a najlepszy. Twój upatrzony samochód używany z oferty Das WeltAuto przeszedł 117-etapowy test jakości i zdał go na 5! Zero ryzyka, maksimum satysfakcji. Pasuje?