App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.
App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.
App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.

App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.

Tak to działa

Chcesz bezpiecznie i komfortowo korzystać z aplikacji na smartfony w samochodzie? Dzięki aplikacji Connect jest to proste, jak nigdy wcześniej. Aplikacja umożliwi Ci wygodną obsługę wybranych aplikacji i treści bezpośrednio w Twoim Volkswagenie. Za pomocą kabla zostaną przeniesione na wyświetlacz systemu Infotainment, gdzie można je wygodnie i przejrzyście obsługiwać w Twoim polu widzenia. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen oferuje od razu trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają dużo możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. Korzystanie z Apple CarPlay™ i Android Auto™ od Google™ w przypadku pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect jest teraz szczególnie wygodne ze względu na możliwość połączenia bezprzewodowego z systemami nawigacji „Discover Media”, „Discover Pro” oraz „Ready 2 Discover”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 1

Możliwości połączenia aplikacji Connect

Apple CarPlay™

Apple CarPlay™

Dzięki Apple CarPlay™ możesz sterować wybranymi aplikacjami ze swojego iPhone’a podczas podróży. Pojazdy przygotowane do obsługi We Connect mogą się teraz łączyć bezprzewodowo.

Więcej informacji o Apple CarPlay™

Android Auto

Android Auto™

Dzięki Android Auto™ od Google™ bezpiecznie obsłużysz odpowiednie aplikacje ze swojego smartfona podczas podróży. Pojazdy przygotowane do obsługi We Connect mogą się teraz łączyć bezprzewodowo.*

*Możliwość połączenia bezprzewodowego Android Auto™ od Google™ w nowym Golfie zostanie wprowadzona w późniejszym terminie.

Więcej informacji o Android Auto

MirrorLink

MirrorLink®

Dzięki MirrorLink® nie trzeba wcale rezygnować z praktycznych aplikacji także za kółkiem.

Więcej o MirrorLink

Umów się na serwis online

Umów się na aktywację

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Dostępne tylko w połączeniu z radiami „Composition”, „Composition Colour”, „Composition Media” i „Ready 2 Discover” lub systemami nawigacji „Discover Media” i „Discover Pro”. Aplikacja Connect obejmuje technologie MirrorLink®, Apple CarPlay™ i Android Auto™. Prosimy pamiętać w związku z tym, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z tych trzech technologii, a dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/pl/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/.
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen