App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.
App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.
App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.

App-Connect. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji w samochodzie.

Tak to działa

Chcesz bezpiecznie i komfortowo korzystać z aplikacji na smartfony w samochodzie? Dzięki aplikacji Connect jest to proste, jak nigdy wcześniej. Aplikacja umożliwi Ci wygodną obsługę wybranych aplikacji i treści bezpośrednio w Twoim Volkswagenie. Za pomocą kabla zostaną przeniesione na wyświetlacz systemu Infotainment, gdzie można je wygodnie i przejrzyście obsługiwać w Twoim polu widzenia. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen oferuje od razu trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają dużo możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. Korzystanie z Apple CarPlay™ i Android Auto™ od Google™ w przypadku pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect jest teraz szczególnie wygodne ze względu na możliwość połączenia bezprzewodowego z systemami nawigacji „Discover Media”, „Discover Pro” oraz „Ready 2 Discover”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 1

Możliwości połączenia aplikacji Connect

Apple CarPlay™

Apple CarPlay™

Dzięki Apple CarPlay™ możesz sterować wybranymi aplikacjami ze swojego iPhone’a podczas podróży. Pojazdy przygotowane do obsługi We Connect mogą się teraz łączyć bezprzewodowo.

Więcej informacji o Apple CarPlay™

Android Auto

Android Auto™

Dzięki Android Auto™ od Google™ bezpiecznie obsłużysz odpowiednie aplikacje ze swojego smartfona podczas podróży. Pojazdy przygotowane do obsługi We Connect mogą się teraz łączyć bezprzewodowo.

Więcej informacji o Android Auto

MirrorLink

MirrorLink®

Dzięki MirrorLink® nie trzeba wcale rezygnować z praktycznych aplikacji także za kółkiem.

Więcej o MirrorLink

Umów się na serwis online

Umów się na aktywację

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt
Kontakt
Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800 - 1216 777 (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
appconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

To również może Cię zainteresować