Mali Ratownicy

Mali Ratownicy

Nasza moc, to pomoc!

Nasza moc, to pomoc!

30% rodziców nie jest w stanie przekazać dziecku całej praktycznej wiedzy
o pierwszej pomocy. 
Źródło: Badanie przeprowadzone przez Kantar TNS na zlecenie Volkswagena w 2017 roku.
 

Od trzech lat w każde wakacje, strefa Małych Ratowników pojawia się w  8 nadmorskich miejscowościach. Dzieci uczą się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych i stają się super bohaterami. Każdy kto przybył do Strefy i pomyślnie przeszedł szkolenie z pierwszej pomocy zdobył certyfikat Małego Ratownika i Super Moc Pomagania

ARTYKUŁY – dowiedz się więcej o akcji Mali Ratownicy  

Iwona Cichosz: odwaga i samodzielność to najistotniejsze
cechy u dziecka. 

Kuba Wesołowski: Małym Ratownikiem możesz zostać w każdej sytuacji.

SuperStyler: Mali Ratownicy – wielka siła!

Małgorzata Ohme: pozwólmy dziecku czasem zmoknąć

Makóweczki: W JAKI SPOSÓB PRZEKAZYWAĆ DZIECIOM WIEDZĘ Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY?

Paulina Krupińska: pozwólmy dziecku czasem zmoknąć

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there