2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Serwis Volkswagena

Serwis.

Oryginał zapewnia mobilność.

Dla Ciebie i Twojego Volkswagena tylko to, co najlepsze. Oferujemy liczne usługi, aby oszczędzić Ci trosk i abyś mógł bezpiecznie jeździć. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem.        

Naprawa i serwis

Naprawa i serwis.

Najwyższa jakość serwisu, aby Twój Volkswagen pozostał Volkswagenem. Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo są dla nas najwyższym priorytetem, zarówno przy doradztwie, jak i naprawach. Jesteśmy elastyczni, ukierunkowani na klienta i optymalnie dopasowujemy się do potrzeb Twoich i Twojego samochodu.     

Kontrola i konserwacja

Kontrola i konserwacja.

Każdy dzień jest pełen wyzwań. Abyś nadal mógł polegać na swoim Volkswagenie, sprawdzimy jego stan techniczny. Możesz skorzystać z naszego Express Service, który trwa mniej niż godzinę i nie wymaga uzgodnienia terminu.      

Wypadek lub awaria

Wypadek lub awaria.

Jeżeli sprawy przyjmą niekorzystny obrót, nasz serwis będzie Ci służył wsparciem. Pomoc drogowa Volkswagen pomaga przy awariach i wypadkach – przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.       

Koła i opony Volkswagen

Koła i opony.

Dzięki specjalistom Volkswagena od kół i opon sprawy toczą się gładko: wybór właściwego ogumienia, atrakcyjne promocje markowych opon lub natychmiastowy montaż bez uzgodnienia terminu. Ponadto 36-miesięczne ubezpieczenie Volkswagena na opony zapewnia pełną ochronę w przypadku uszkodzenia bez konieczności dodatkowej zapłaty.      

image

Komfort i mobilność.

Pełna mobilność bez stresu – dla Twojego komfortu. Dobry serwis to nie tylko bezpieczniejszy Volkswagen, lecz także trochę łatwiejsze życie. Ochronę i pomoc przez całą dobę gwarantuje Tobie Gwarancja Mobilności. Mimo wypadku lub usterki nie utkwisz gdzieś na trasie, lecz będziesz mógł kontynuować podróż.       

Jakość serwisu Volkswagen

Jakość serwisu.

Gwarancja jakości serwisu daje Tobie zaufanie i pewność - i to przez cały okres życia samochodu. Tak długo, jak będziesz użytkownikiem Volkswagena, tak długo będziesz mieć na niego gwarancję jakości serwisu.

Centrum napraw powypadkowych

Twoja Flota.

Program Twoja Flota jest specjalną ofertą optymalnej obsługi floty, skierowaną do firm, które posiadają lub użytkują samochody Grupy Volkswagen. Dowiedz się więcej o ofercie.

Zachowanie wartości

Zachowanie wartości.

Jak dbać o swojego Volkswagena?

Regularna kontrola i naprawy pozwolą zachować wysoką wartość i bezpieczeństwo Twojego Volkswagena. Od optymalnego postępowania z samochodem poprzez doskonałą pielęgnację aż po fachową naprawę - z naszymi profesjonalnymi wskazówkami Twój samochód przez lata będzie w doskonałym stanie.