ID. Crozz
Jeżeli Ty jesteś gotowy, to on też.

ID. Crozz
Jeżeli Ty jesteś gotowy, to on też.

Jeżeli mógłbyś odkryć mobilność na nowo, to jak by ona wyglądała? Mamy wizję, która zelektryfikuje Twój każdy dzień: samochód elektryczny, który uczyni Twoje życie lepszym. Tak inteligentny, że zrozumie każde Twoje słowo. Dzięki technologii, która zaprowadzi Cię dalej, da Ci więcej swobody i zainspiruje do odkrywania nowych rzeczy.

Przód ID. Crozz

Naszą ideą jest samochód elektryczny dla każdego. Dlatego stworzyliśmy samochód tak osobisty, że będzie idealnie pasował do Ciebie, Twojej rodziny lub Twojej pracy. Przykładem jest elektryczny koncepcyjny ID. Crozz. Jako nowoczesny crossover łączy zalety SUVa z elegancją coupé. A do tego jest niezwykle praktyczny i doskonale czuje się zarówno w mieście, jak i poza nim. Dzięki niemu wiele rzeczy stanie się możliwych.

--:--

Z ID. Crozz możesz robić wszystko, co jest dla Ciebie ważne, niezależnie jaką drogę wybierzesz. Jego zasięg jest tak duży, że prawie żaden cel nie będzie leżał zbyt daleko. Zostaw zatem miasto i codzienność za sobą i wyrusz w odkrywczą podróż. Przestronne wnętrze ID. Crozza zaprojektowaliśmy w taki sposób, byś czuł się w nim jak w domu. Dzięki zmiennej konfiguracji wnętrza możesz zapakować do niego nawet rower czy bagaż na całe wakacje. Najnowsza technologia zadba o czyste, świeże powietrze – wewnątrz i na zewnątrz. Bezemisyjny silnik elektryczny pracuje tak cicho, że na leśnych drogach będziesz mógł w pełni delektować się pięknem natury. Dzięki dynamicznemu napędowi na wszystkie koła odkryjesz miejsca, w których jeszcze nie byłeś. ID. Crozz jest zawsze gotowy na nowe przygody i jest tak samo spontaniczny, jak Ty.