ID. Crozz
Jeżeli Ty jesteś gotowy, to on też.

Jeżeli mógłbyś odkryć mobilność na nowo, to jak by ona wyglądała? Mamy wizję, która zelektryfikuje Twój każdy dzień: samochód elektryczny, który uczyni Twoje życie lepszym. Tak inteligentny, że zrozumie każde Twoje słowo. Dzięki technologii, która zaprowadzi Cię dalej, da Ci więcej swobody i zainspiruje do odkrywania nowych rzeczy.

Przód ID. Crozz

Naszą ideą jest samochód elektryczny dla każdego. Dlatego stworzyliśmy samochód tak osobisty, że będzie idealnie pasował do Ciebie, Twojej rodziny lub Twojej pracy. Przykładem jest elektryczny koncepcyjny ID. Crozz. Jako nowoczesny crossover łączy zalety SUVa z elegancją coupé. A do tego jest niezwykle praktyczny i doskonale czuje się zarówno w mieście, jak i poza nim. Dzięki niemu wiele rzeczy stanie się możliwych.

--:--

Z ID. Crozz możesz robić wszystko, co jest dla Ciebie ważne, niezależnie jaką drogę wybierzesz. Jego zasięg jest tak duży, że prawie żaden cel nie będzie leżał zbyt daleko. Zostaw zatem miasto i codzienność za sobą i wyrusz w odkrywczą podróż. Przestronne wnętrze ID. Crozza zaprojektowaliśmy w taki sposób, byś czuł się w nim jak w domu. Dzięki zmiennej konfiguracji wnętrza możesz zapakować do niego nawet rower czy bagaż na całe wakacje. Najnowsza technologia zadba o czyste, świeże powietrze – wewnątrz i na zewnątrz. Bezemisyjny silnik elektryczny pracuje tak cicho, że na leśnych drogach będziesz mógł w pełni delektować się pięknem natury. Dzięki dynamicznemu napędowi na wszystkie koła odkryjesz miejsca, w których jeszcze nie byłeś. ID. Crozz jest zawsze gotowy na nowe przygody i jest tak samo spontaniczny, jak Ty.

Tył ID. Crozza nad jeziorem

Prototyp Volkswagena ID. Crozz to przykład samochodu przyszłości. Wypełniony jest innowacjami, które pozwolą Ci bezgłośnie i dynamicznie przemierzać kręte drogi. Kiedyś w przyszłości będzie mógł jeździć autonomicznie, a Ty będziesz miał okazję cieszyć się widokami. A jeżeli Cię to znudzi, będziesz mógł nawet porozmawiać ze swoim inteligentnym samochodem. Powitaj zatem swoją wolność.

Geniusz przestronności. Więcej miejsca na kreatywność.

ID. Crozz został zaprojektowany tak, by dać Ci więcej wolności i przestrzeni. Szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by wyeliminować wszystko, co zbędne. Na przykład słupek B. Także tylne siedzenia i konsolę środkową można łatwo przesuwać. I dzięki temu możesz mieć miejsce na wszystko, co dla Ciebie ważne.

ID. Crozz z otwartymi drzwiami, widok do wnętrza

Napęd na wszystkie koła. Wolność wyboru.

ID. Crozz ze swoim elektrycznym napędem, dzięki nowym technologiom, które już wkrótce umożliwią zasięg nawet 500 km na jednej baterii, zawiezie Cię dalej i prawie wszędzie, gdzie chcesz. Zostaw codzienność za sobą i po prostu gdzieś wyjedź. Sam lub z tymi, których zechcesz zabrać. Spokojnie lub sportowo, ale zawsze bezemisyjnie.

Widok ID. Crozza z boku podczas jazdy nad jeziorem

Autonomiczna jazda. Więcej czasu dla Ciebie.

Prowadzić czy nie prowadzić? W ID. Crozzie masz wybór. Wystarczy dotknąć kierownicy, aby ID. Pilot zaczął kierować samochodem. Albo możesz mu po prostu powiedzieć, co ma robić. W trybie autonomicznym kierownica wsuwa się w kokpit, a kierowca ma więcej swobody i może robić inne interesujące go rzeczy. Na przykład podziwiać widoki lub czytać książkę. Wprawdzie jest to jeszcze pieśń przyszłości, ale brzmi bardzo dobrze.

Wnętrze ID. Crozza podczas autonomicznej jazdy

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen