VW Passat Variant GTE ukośnie od górny na parkingu przed drewnianą ścianą, rodzina na chodniku

Passat
Variant
GTE 

Już od 2 101 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Już od 2 101 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Cena katalogowa
od 197 790
Rata netto
od 2 101zł/mc
Moc silnika
218KM
Zużycie paliwa
1,1-1,3l/100 km
Przyspieszenie od 0-100km/h
7,6s
Prędkość maksymalna
222km/h
Pojemność bagażnika
650 | 1780litrów
Zasięg na baterii
do 56km
Nowy Passat Variant GTE
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Passata Variant GTE. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Niezrównany Passat
Variant GTE
już od 2 101 zł netto/mies

Niezrównany Passat
Variant GTE
już od 2 101 zł netto/mies

Passat Variant GTE

Zamów wymarzonego Passata Varianta GTE, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!
ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Wszystko o modelu Passat Variant GTE

Wersje wyposażenia

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Zapoznaj się z informacjami na temat aut elektrycznych dzięki podcastowi „Elektrycznie Tematyczni”.

Ciekawe informacje o Passacie Variant GTE:

Wszystkie kategorie

Hybryda

Przyjemność jazdy pod jednym przyciskiem

Podobno nie ma przycisku, który wywołuje dobry humor. Ty go masz. Napęd czysto elektryczny lub połączenie silnika elektrycznego i benzynowego – możesz zdecydować jednym klawiszem. W trybie GTE moc obu jednostek zostaje połączona, wówczas hybrydowy Passat Variant GTE rozwija swoją maksymalną moc 160 kW (218 KM) i nabiera jeszcze bardziej sportowego charakteru. Poczujesz to bezpośrednio po reakcji pedału przyspieszenia i charakterystyce pracy układu kierowniczego. Często towarzyszą temu okrzyki radości kierowcy.

Connectivity

Twój smartfon odgrywa kluczową rolę.

Z mobilnym kluczykiem możesz wygodnie i szybko otworzyć oraz uruchomić swojego Passata Variant GTE używając smartfona. Mobile Key można udostępnić także przyjaciołom czy członkom rodziny – wtedy jako kluczyków będą mogli używać własnych smartfonów.* Od początku dostępne są dwie licencje na kluczyk, ważne przez rok. Dodatkowe kluczyki można kupić online lub bezpośrednio z Twojego Passata Variant GTE. Ile kluczyków dokupisz, zależy od Ciebie.

* Dostępne tylko z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro, opcjonalnym przygotowaniem do mobilnego kluczyka, Systemem Keyless Access i w połączeniu z aplikacja We Connect. Po zawarciu umowy We Connect dostępne są dwa bezpłatne kluczyki, które można aktywować w ciągu pierwszych czterech lat obowiązywania umowy. Przekazanie mobilnego kluczyka wymaga potwierdzenia tożsamości osoby przekazującej poprzez procedurę identyfikacyjną Volkswagena. Po instalacji na kompatybilnym smartfonie mobilny kluczyk ma ważność związaną z danym urządzeniem końcowym przez okres jednego roku.

Prezentowane samochody i wyposażenie mogą w niektórych przypadkach różnić się od aktualnej oferty. Wybrane elementy należą do wyposażenia dodatkowego i są dostępne za dopłatą. Dane nie odnoszą się do konkretnego samochodu i nie są częścią oferty – zostały podane w celu umożliwienia porównania różnych wersji modelu.

IQ.DRIVE

Utrzymuje odpowiednią odległość i prędkość.

Opcjonalny aktywny tempomat ACC z automatyczną regulacją prędkości i odległości reaguje  - w granicach możliwości systemu - na znaki ograniczenia prędkości, tablice oznaczające teren zabudowany, zakręty, ronda i skrzyżowania dopasowując do nich prędkość jazdy. Przy prędkości do 210 km/h asystent ten może także pomóc kierowcy utrzymać odpowiedni dystans od poprzedzającego pojazdu.

Czy wiesz, że…

…fabryka w Emden to pierwszy zakład w Dolnej Saksonii, który będzie na wielką skalę produkował samochody elektryczne. Pracownicy fabryki zostali przeszkoleni w zakresie produkcji samochodów elektrycznych już przy okazji montażu… Passata GTE. W przebudowę fabryki zainwestowany zostanie łącznie miliard euro. W ten sposób zakład w Emden stanie się jednym z ważniejszych filarów strategii marki w dziedzinie aut elektrycznych.

Way to Zero - Logo

Cennik, katalog i dane techniczne

Poradnik Kupującego

Pracownik VW i klient wsiadający do VW

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem kredytu lub leasingu? A może chcesz kupić Volkswagena za gotówkę?

W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek kredytowy, aż do rejestracji nowego Volkswagana.

Odpowiedz na 3 pytania, a my krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i rejestracji nowego Volkswagana. Przekonaj się jakie to proste!

Przejdź do Poradnika

Dlaczego warto wybrać Volkswagena Passata Varianta GTE?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Passat Variant GTE to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena
Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.