VW Passat Variant GTE ukośnie od górny na parkingu przed drewnianą ścianą, rodzina na chodniku

Passat
Variant
GTE 

Już od 1 706 zł netto/mies

Już od 1 706 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 186 990
Rabat
8 000
Moc silnika
218KM
Zużycie paliwa
1,1-1,3l/100 km
Przyspieszenie od 0-100km/h
7,6s
Prędkość maksymalna
222km/h
Pojemność bagażnika
650 | 1780litrów
Zasięg na baterii
do 56km

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Passata Variant GTE. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Twój wymarzony

Passat Variant GTE z rabatem 8 000 zł

Twój wymarzony

Passat Variant GTE z rabatem 8 000 zł

Passat Variant GTE

Zamów wymarzonego Passata Varianta GTE, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Wszystko o modelu Passat Variant GTE

Wersje wyposażenia

Zapoznaj się z informacjami na temat aut elektrycznych dzięki podcastowi „Elektrycznie Tematyczni”.

Ciekawe informacje o Passacie Variant GTE:

Wszystkie kategorie

Hybryda

Przyjemność jazdy pod jednym przyciskiem

Podobno nie ma przycisku, który wywołuje dobry humor. Ty go masz. Napęd czysto elektryczny lub połączenie silnika elektrycznego i benzynowego – możesz zdecydować jednym klawiszem. W trybie GTE moc obu jednostek zostaje połączona, wówczas hybrydowy Passat Variant GTE rozwija swoją maksymalną moc 160 kW (218 KM) i nabiera jeszcze bardziej sportowego charakteru. Poczujesz to bezpośrednio po reakcji pedału przyspieszenia i charakterystyce pracy układu kierowniczego. Często towarzyszą temu okrzyki radości kierowcy.

Connectivity

Twój smartfon odgrywa kluczową rolę.

Z mobilnym kluczykiem możesz wygodnie i szybko otworzyć oraz uruchomić swojego Passata Variant GTE używając smartfona. Mobile Key można udostępnić także przyjaciołom czy członkom rodziny – wtedy jako kluczyków będą mogli używać własnych smartfonów.* Od początku dostępne są dwie licencje na kluczyk, ważne przez rok. Dodatkowe kluczyki można kupić online lub bezpośrednio z Twojego Passata Variant GTE. Ile kluczyków dokupisz, zależy od Ciebie.

* Dostępne tylko z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro, opcjonalnym przygotowaniem do mobilnego kluczyka, Systemem Keyless Access i w połączeniu z aplikacja We Connect. Po zawarciu umowy We Connect dostępne są dwa bezpłatne kluczyki, które można aktywować w ciągu pierwszych czterech lat obowiązywania umowy. Przekazanie mobilnego kluczyka wymaga potwierdzenia tożsamości osoby przekazującej poprzez procedurę identyfikacyjną Volkswagena. Po instalacji na kompatybilnym smartfonie mobilny kluczyk ma ważność związaną z danym urządzeniem końcowym przez okres jednego roku.

Prezentowane samochody i wyposażenie mogą w niektórych przypadkach różnić się od aktualnej oferty. Wybrane elementy należą do wyposażenia dodatkowego i są dostępne za dopłatą. Dane nie odnoszą się do konkretnego samochodu i nie są częścią oferty – zostały podane w celu umożliwienia porównania różnych wersji modelu.

IQ.DRIVE

Utrzymuje odpowiednią odległość i prędkość.

Opcjonalny aktywny tempomat ACC z automatyczną regulacją prędkości i odległości reaguje  - w granicach możliwości systemu - na znaki ograniczenia prędkości, tablice oznaczające teren zabudowany, zakręty, ronda i skrzyżowania dopasowując do nich prędkość jazdy. Przy prędkości do 210 km/h asystent ten może także pomóc kierowcy utrzymać odpowiedni dystans od poprzedzającego pojazdu.

Czy wiesz, że…

…fabryka w Emden to pierwszy zakład w Dolnej Saksonii, który będzie na wielką skalę produkował samochody elektryczne. Pracownicy fabryki zostali przeszkoleni w zakresie produkcji samochodów elektrycznych już przy okazji montażu… Passata GTE. W przebudowę fabryki zainwestowany zostanie łącznie miliard euro. W ten sposób zakład w Emden stanie się jednym z ważniejszych filarów strategii marki w dziedzinie aut elektrycznych.

Way to Zero - Logo

Cennik, katalog i dane techniczne

T-Roc