A man walks behind a Volkswagen ID.3

Volkswagen Lease&Care: 
Idealnie dopasowane do Twojego ID.

Nasza elastyczna oferta Lease&Care pozwala w łatwy sposób wejść w świat elektromobilności. Łączy ona Twój ID. z praktycznymi usługami serwisowymi w atrakcyjnej cenie dzięki stałej racie leasingu przez  cały okres finansowania - dzięki czemu oferuje Tobie wszystko co jest niezbędne w elektryzującej przyszłości.

Nasza elastyczna oferta Lease&Care pozwala w łatwy sposób wejść w świat elektromobilności. Łączy ona Twój ID. z praktycznymi usługami serwisowymi w atrakcyjnej cenie dzięki stałej racie leasingu przez  cały okres finansowania - dzięki czemu oferuje Tobie wszystko co jest niezbędne w elektryzującej przyszłości.

Dla Ciebie
Lease&Care

Lease&Care działa zgodnie z prostą zasadą 'bierz i oddaj'. Dajemy Tobie bezpieczeństwo i zdejmujemy z Ciebie zmartwienia. W jaki sposób? Poprzez zaoferowanie atrakcyjnej raty leasingu uwzględniającej usługi serwisowe dla Twojego ID. aby chronić Cię przed nieprzewidywanymi kosztami i zapewnić bezpieczne planowanie użytkowania.

— Doświadcz elektromobilności bez potrzeby kupowania pojazdu
— Atrakcyjne raty leasingowe
— Uwzględnione użyteczne usługi serwisowe
— Łatwy proces zwrotu pojazdu

Idealnie dopasowane do Ciebie:
Nasze pakiety Volkswagen Lease&Care

S, M, czy L? Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID. Po prostu wybierz z których korzyści chcesz skorzystać. 

Idealnie dopasowane do Ciebie:<br> <b>Nasze pakiety Volkswagen Lease&amp;Care<br> <sup><br> </sup></b><sup>S, M, czy L? Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID. Po prostu wybierz z których korzyści chcesz skorzystać.&nbsp;</sup>

S

M

L

Pakiet przeglądów

Volkswagen Safe+

Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

S

M

L

Wyjątkowa różnorodność:
Nasze pakiety Volkswagen Lease&Care

Pakiet Przeglądów 

Jeden pakiet, wiele korzyści

Pakiet Przeglądów Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów. W zależności od wybranego okresu leasingu działa do 3 lub 4 lat lub do osiągnięcia odpowiednio 45.000 km lub 60.000 km łącznego przebiegu pojazdu.

A woman and a man look at the underbody during the repair.
A man is putting on wiper blades.

Volkswagen Safe+

Poszerzona ochrona gwarancyjna

Volkswagen Safe+ jest konsekwentnym przedłużeniem ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. Pełen zakres świadczeń, bez wyjątków. Naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena w prawie całej Europie.

Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

Doskonałe połączenie

Pakiet Przeglądów Plus Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów oraz dodatkowo obejmuje części i elementy takie jak (klocki hamulcowe przednie, tarcze hamulcowe przednie, klocki hamulcowe tylne, tarcze hamulcowe tylne, pióra wycieraczek przednie i tylne).

W ramach usługi „Mobilność zastępcza” zapewnimy Tobie organizację oraz pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego (klasy Golfa w przypadku ID.3 oraz klasy Tiguana w przypadku ID.4) na okres 10 dni kalendarzowych, w każdym roku objętym usługą.

Snow covered car tires

Pytania i odpowiedzi dotyczące Lease&Care

Interesujesz się leasingiem Lease&Care oferowanym przez Volkswagen Financial Services? Chętnie Ci pomożemy, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html