TIGUAN

Finansowanie dla firm
i jednoosobowych działalności

Finansowanie dla firm
i jednoosobowych działalności

 

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące finansowania Volkswagena.

Arteon
Co znajdziesz na tej stronie?

Leasing Jak Abonament
(EasyDrive)

Jeździsz firmowym autem, płacąc tylko niską „abonamentową” ratę leasingu. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy chcesz je wykupić czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. 

Leasing Klasyczny
(EasyBuy)

Planujesz jeździć firmowym autem przez 5-10 lat. Dlatego spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu umowy nadal go użytkujesz. W przypadku tego finansowania cały koszt samochodu masz rozłożony na opłatę wstępną, miesięczne raty oraz wartość wykupu. 

Najem
(Najem Dla Firm)

Najem Dla Firm

W jednej stałej opłacie Najmu masz wszystko, co zapewni Ci pełną mobilność: ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opony. Oznacza to, że nie martwisz się serwisowaniem auta, naprawami i likwidacją ewentualnych szkód.

schemat finansowania najmu dla firm

Leasing Jak Abonament
Dla Aut Elektrycznych

(ID.Lease&Care)

Leasing jak abonament dla aut elektrycznych

ID.Lease & Care

Korzystasz z zeroemisyjnego auta i płacisz niskie „abonamentowe” raty, a dodatkowo możesz skorzystać z dopłaty z programu „Mój elektryk”. Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy chcesz wykupić auto, czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy leasingowej. 

Porównanie produktów finansowych dla firm

<b>Porównanie produktów finansowych dla firm</b>

Leasing Jak Abonament
(EasyDrive)

Leasing Klasyczny
(EasyBuy)

Najem 
(Najem dla firm)

Leasing Jak Abonament
Dla Aut Elektrycznych

(ID.Lease&Care)

Dla kogo?

Dla osób, dla których samochód jest narzędziem pracy i chcą go zmieniać nawet co 2 lata.

Dla osób, które chcą w tradycyjny sposób sfinansować auto i z góry wiedzą, że będą nim jeździć dłużej.

Dla osób, które szczególnie cenią wygodę oraz oszczędność czasu i chcą bezstresowo korzystać z auta.

Dla osób, dla których samochód elektryczny jest narzędziem pracy i chcą go zmieniać co 2, 3 lub 4 lata.

Opłata wstępna/początkowa

0 - 30% wartości auta

0 - 45% wartości auta

0-10% wartości auta

0 - 30% wartości auta

Okres umowy

2, 3 lub 4 lata

2, 3, 4 lub 5 lat

2, 3 lub 4 lata

2, 3 lub 4 lata

Wysokość raty

Spłacasz niskie raty od prognozowanej utraty wartości auta.

Spłacasz raty od całej wartości auta.

Stała miesięczna opłata uwględniająca ubezpieczenie, serwisowanie samochodu, auto zastępcze i opony

Spłacasz niskie raty od prognozowanej utraty wartości auta.

Zakończenie umowy

Zwrot auta bądź spłata jednorazowa.

Wykup auta.

Zwrot auta i wybór kolejnego

Zwrot auta lub spłata jednorazowa.

Kalkulator

Dla kogo?

Dla osób, dla których samochód jest narzędziem pracy i chcą go zmieniać nawet co 2 lata.

Opłata wstępna/początkowa

0 - 30% wartości auta

Okres umowy

2, 3 lub 4 lata

Wysokość raty

Spłacasz niskie raty od prognozowanej utraty wartości auta.

Zakończenie umowy

Zwrot auta bądź spłata jednorazowa.

Kalkulatory dopasowane do Twoich potrzeb

Który kalkulator rat wybierzesz?

Który kalkulator rat wybierzesz?

Kalkulator klasyczny

Skorzystaj z naszego kalkulatora rat, w którym nie tylko wybierzesz parametry finansowania, ale także konkretną wersję i silnik Twojego nowego Volkswagena. Poznaj prawdziwą ratę. Tę samą, którą przedstawi Ci Dealer.
Oblicz ratę jak w SalonieOpens an external link

Kalkulator odwrócony

To propozycja dla osób, które chcą dopasować model Volkswagena do założonego miesięcznego budżetu. Aktualnie kalkulator umożliwia sprawdzenie rat dla kredytu i leasingu EasyDrive.
Znajdź model w swoim budżecie

Dowiedz się więcej

Leasing Jak Abonament – na czym polega?

Leasing Jak Abonament jest produktem wprowadzonym w Polsce stosunkowo niedawno. Coraz częściej wybierają go jednak przedsiębiorcy, którzy dążą do efektywnego finansowania samochodów w swoich firmach. Dowiedz się, na czym polega leasing jak abonament i czym różni się od klasycznego leasingu.

Otwórz artykuł

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o leasingu jak abonament (EasyDrive)?

Skorzystaj z bazy najczęściej zadawanych pytań (FAQ) i słowniczka pojęć. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące finansowania i eksploatacji samochodu w czasie trwania umowy.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej leasingu jak abonament
dla aut elektrycznych (ID.Lease&Care)?

Skorzystaj z bazy najczęściej zadawanych pytań (FAQ) i słowniczka pojęć. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące finansowania i eksploatacji samochodu w czasie trwania umowy.

Wyjątkowa różnorodność:
nasze opcjonalne pakiety Volkswagen Lease&Care

 • Pakiet przeglądów

  Pakiet Przeglądów Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów. W zależności od wybranego okresu leasingu działa do 3 lub 4 lat lub do osiągnięcia odpowiednio 45.000 km lub 60.000 km łącznego przebiegu pojazdu.

  Jeden pakiet, wiele korzyści!

 • Volkswagen Safe+

  Volkswagen Safe+ jest konsekwentnym przedłużeniem ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. Pełen zakres świadczeń, bez wyjątków. Naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena w prawie całej Europie.

 • Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

  Pakiet Przeglądów Plus Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów oraz dodatkowo obejmuje części i elementy takie jak (klocki hamulcowe przednie, tarcze hamulcowe przednie, klocki hamulcowe tylne, tarcze hamulcowe tylne, pióra wycieraczek przednie i tylne).

  W ramach usługi „Mobilność zastępcza” zapewnimy Tobie organizację oraz pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego (klasy Golfa w przypadku ID.3 oraz klasy Tiguana w przypadku ID.4) na okres 10 dni kalendarzowych, w każdym roku objętym usługą.

S, M, czy L? Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID.
Po prostu wybierz, z których korzyści chcesz skorzystać. 

S, M, czy L?<b> </b>Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID. <br> <b>Po prostu wybierz, z których korzyści chcesz skorzystać.&nbsp;</b>

S

M

L

Pakiet przeglądów

Volkswagen Safe+

Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

S

M

L

Poradnik Kupującego

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem leasingu? W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek leasingowy, aż do odbioru nowego Volkswagana.

Przekonaj się jakie to proste!

Finansowanie samochodu dostępnego od ręki

Zależy Ci na szybkim odbiorze nowego samochodu? Wybierz go spośród dostępnych od ręki, weź leasing i gotowe! Jak to zrobić?

Czytaj poradnik

Finansowanie samochodu zamówionego do produkcji

W 100% dopasowany do Ciebie samochód to priorytet? Sprawdź, co zrobić, gdy już go skonfigurujesz, i jedyne czego Ci trzeba to dobrego finansowania.

Czytaj poradnik

Kompendium wiedzy

Najczęstsze pytania (FAQ) i słownik pojęć

Formularz kontaktowy

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.