Volkswagen Home
Volkswagen Home
Volkswagen Home
Volkswagen Home
Lifestyle

Otwarci na gości – dlaczego warto odwiedzić Volkswagen Home?

Lifestyle

Otwarci na gości – dlaczego warto odwiedzić Volkswagen Home?

Na motoryzacyjnej mapie Warszawy pojawiło się wyjątkowe miejsce spod znaku Volkswagena. Jednak to nie kolejny salon samochodowy, tylko unikat na skalę nawet nie polską, ani nawet nie europejską. To pierwszy na świecie Volkswagen Home – otwarty na gości showroom marki Volkswagen.

Wnętrze VW Home

„Home” znaczy „dom”

Idea, która stoi za inicjatywą Home ukryta jest już w samej jej nazwie. Nowy showroom marki Volkswagen sprawia, że szukający samochodu klienci poczują się jak w domu.

Widać to już od progu. Wnętrze Home jest mocno inspirowane współczesnymi trendami designu wnętrz i nawiązuje też stylistycznie do najnowszych projektów Volkswagena. Część ścian pokrywa żywy mech, elementy wystroju bazują na detalach samochodów marki, a serce pomieszczenia stanowią charakterystyczne – nieziemsko wygodne! – niebieskie kanapy.

Całość tworzy niesamowicie przytulną przestrzeń, która wprost inspiruje do wyboru swojego nowego samochodu. Co poniektórych może zainspirować nawet do przeprojektowania wnętrza własnego mieszkania.

Porozmawiajmy o samochodach

Każdy dom potrzebuje gospodarza, a tych Volkswagen Home ma nawet kilku. Drużynę Gospodarzy Home tworzą osoby o różnych zainteresowaniach i innym spojrzeniu na samochody. Wszystkich łączy jednak niezwykła miłość do motoryzacji. Odpowiedzą na dowolne pytanie – od kwestii tego, czy dany model przewiezie komfortowo dwoje dzieci i psa, po liczbę jego niutonometrów.

Rozmowa przebiega w Home w niezwykle przyjemnej atmosferze. Mamy przepyszne ciasteczka. Mamy kawę dokładnie taką, jaką lubisz. Mamy też, wspomniane już, niebieskie kanapy. Możesz porozmawiać o samochodach albo o czym tylko masz ochotę, a Gospodarze Volkswagen Home wybiorą samochód, który w 100% odpowie na Twoje potrzeby, zainteresowania i oczekiwania.

VW - załoga

W Home dostępnych jest kilka modeli Volkswagenów. Co pewien czas ekspozycja zmienia się, ale zawsze zobaczysz tam premierowy model marki, a także taki, który pokazuje przyszłość motoryzacji, np. napęd elektryczny. Każdy z samochodów możesz dokładnie obejrzeć, a następnie zabrać (razem z Gospodarzem!) na jazdę próbną po ulicach Warszawy. Jeśli model, którym chcesz się przejechać nie znajduje się obecnie w Home, wystarczy dać znać Gospodarzom.

Spotkajmy się!

Pierwszy Volkswagen Home znajdziesz w samym sercu Warszawy, na ul. Karolkowej 30. Zapraszamy nawet bez zaproszenia, a jeśli chcesz umówić się na jazdę próbną, zrób to na www.volkswagenhome.pl  – możemy nawet podjechać pod Twój adres. Do zobaczenia w Home!

VW Home - modele

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen