2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Części Economy.

Części Economy Volkswagen są ekonomicznym rozwiązaniem naprawy samochodu.

Wysokiej jakości części i większe naprawy często stanowią inwestycję w wartość samochodu, nawet gdy minęły mu już czwarte urodziny. Nasze Pakiety ekonomiczne Volkswagen oferują części i montaż wysokiej jakości, jednak o 30% taniej.

Części Economy Volkswagen.

Stworzone dla samochodów Volkswagen, które mają 5 lub więcej lat.

Części Economy oferują przetestowaną jakość w niższych cenach. Zostały one stworzone specjalnie do samochodów 5-letnich i starszych i są produkowanymi seryjnie częściami z drobnymi modyfikacjami. Program tych części obejmuje części ulegające zużyciu typu klocki i tarcze hamulcowe, tłumiki, akumulatory rozruchowe, filtry przeciwpyłkowe, pióra wycieraczek czy amortyzatory.

image

Korzyści dla Ciebie.

 • Są ekonomiczne.
  Stworzone specjalnie do samochodów 5-letnich i starszych (4 lata i 1 dzień). Zaprojektowane tak, aby koszty napraw były niższe i dostosowane do wartości rynkowej samochodu.

 • Jakość marki.
  Oryginalne części Volkswagen to wiedza i umiejętności tej światowej marki. Sprawdzone i zatwierdzone przez Zespół Rozwoju.

 • Z montażem lub bez.
  W atrakcyjnej cenie od Twojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena. Dostępne jako kompletne pakiety z montażem lub pojedyncze części.

 • Odpowiednio duży wybór.
  Dostępne dla wielu różnych napraw związanych ze zużyciem i zmęczeniem materiału, np. klocki i tarcze hamulcowe, tłumiki, akumulatory rozruchowe, pióra wycieraczek i amortyzatory.
 • Sprytna alternatywa.
  Sprytna i tania alternatywa dla starszych samochodów. Niezawodne.

Pakiety ekonomiczne Volkswagen.

Tanie części plus tani montaż.

Co jest idealnym uzupełnieniem tańszych części? Tani montaż oczywiście. Właśnie dlatego Części Economy są dostępne w Twoim Autoryzowanym Serwisie Volkswagena wraz z kosztami montażu w szczególnie atrakcyjnych cenach, które obejmują obie te rzeczy – to są Pakiety ekonomiczne. Ich cena jest niższa nawet o 30% w porównaniu do Oryginalnych części Volkswagen®.

image

Korzyści dla Ciebie.

 • Bezpieczeństwo.
  Poprzez wysokiej jakości Części Economy i montaż w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

 • Przejrzystość.
  Pakiety all-inclusive mają stałą cenę.

 • Tanie.
  Nawet o 30% tańsze w porównaniu do Oryginalnych części Volkswagen®.

To może Cię również zainteresować: