A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road

Dobrze przygotowane do prawie wszystkich warunków, nie tylko pogodowych: opony całoroczne i specjalne Volkswagena.

Dobrze przygotowane do prawie wszystkich warunków, nie tylko pogodowych: opony całoroczne i specjalne Volkswagena.

Chcesz zaoszczędzić sobie wymiany opon, planujesz wypad poza asfaltowe drogi lub chciałbyś bezpiecznie dojechać na narty? Mamy to, czego potrzebujesz.

Chcesz zaoszczędzić sobie wymiany opon, planujesz wypad poza asfaltowe drogi lub chciałbyś bezpiecznie dojechać na narty? Mamy to, czego potrzebujesz.

Dobre rozwiązanie na cały rok

Opony całoroczne

Opony całoroczne stanowią wyważony kompromis między właściwościami opon letnich i opon na warunki zimowe.

Nie trzeba mieć drugiego kompletu kół i ich wymieniać - to brzmi zachęcająco. Opony całoroczne łączą cechy opon letnich i zimowych. Jednak ich właściwości często nie dorównują właściwościom jezdnym opon letnich lub zimowych. Niełatwo jest pogodzić zróżnicowane wymagania: poprawienie na przykład przydatności do warunków zimowych powoduje pogorszenie pozostałych parametrów.

A blue VW Golf GTD with all-season tyres drives on a wet roadway and whirls up water

Nowoczesne bieżniki posiadają odpowiednio ukształtowane lamelki i rzeźbę. Prowadzi to do znacznej poprawy zachowania się na mokrej nawierzchni oraz zmniejsza odgłosy toczenia, szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością.

Ogólnie nowoczesne opony całoroczne bardzo dobrze zachowują się zimą. Specjalna rzeźba bieżnika z dużymi kanałami umożliwia szybkie odprowadzanie wody lub śniegu.  Jednak przy wysokich temperaturach latem oznacza to mniejszą stabilność na zakrętach i dłuższą drogę hamowania. Jeżeli jednak mimo to zdecydujesz się na opony całoroczne dla Twojego Volkswagena, muszą być one oznaczone symbolem M+S lub symbolem płatka śniegu względnie symbolem Alpine lub 3PMSF, tak samo jak opony zimowe. Nazwy stosowane przez producentów, np. "Allweather" czy "All Season" oraz specjalne oznaczenia pogodowe (płatek śniegu, liść, słońce i kropla deszczu) na boku opony świadczą o jej całorocznym charakterze.

Kompletne koła

Znajdź odpowiednią kombinację felga-opona

Nasze kompletne koła nie tylko są technicznie i optycznie dopasowane do Twojego samochodu, lecz również wyróżniają się optymalnym dopasowaniem obręczy i opony. A to oznacza większe bezpieczeństwo, nowoczesną stylistykę i wysoką jakość. Dowiedz się więcej o naszych kompletnych kołach zimowych i letnich.

Przejdź dalej do "Opony letnie"

Przejdź dalej do "Opony zimowe"

A grey Golf GTI TCR with complete wheels from a Volkswagen Partner on a racetrack

Pełna moc na bezdrożach 

Opony offroad

Kiedyś opony offroad były przeznaczone przede wszystkim do jazdy terenowej. Obecnie zmieniły się w opony uniwersalne dla kierowców, którzy jeżdżą dla przyjemności i rozrywki. Istnieje kilka rodzajów opon przystosowanych do jazdy w terenie i specjalne profile na każde podłoże: kamienie, ubitą nawierzchnię, błoto, miękkie podłoże czy piasek. Wszystkie mają wzmocnione karkasy wytrzymujące uderzenia oraz ochronę przed uszkodzeniem na bokach.

Illustration of the inside of an AirStop® tyre with sealing technology, that protects the tyre from pressure loss in case of damage

AirStop®

Mniej uszkodzonych opon to większa mobilność. Tutaj dowiesz się więcej o oponach samouszczelniających i technologii Seal.

Detailed view of a VW tyre profile – 36 months Volkswagen Tyre Warranty

Pełna ochrona przez 36 miesięcy.

Twoje korzyści:

 • Długa ochrona.
  Obowiązuje przez 36 miesięcy.
 • Pomaga przy wielu szkodach.
  Ubezpieczenie będzie pomocne we wszystkich przypadkach nagłych uszkodzeń ogumienia tj. najechanie na krawężnik.
 • Łatwa realizacja.
  We wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Nasze usługi

Z ubezpieczeniem opon nie musisz martwić się o gwóźdź lub krawężnik, który przy parkowaniu znalazł się trochę za blisko opony. Cena opony obejmuje koszt jej ubezpieczenia.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen